Academische dienstverlening aan de samenleving

1. Adviesverlening

  • Lid als expert van het College voor Weesgeneesmiddelen Kalydeco (RIZIV) (01/01/2016 - 01/01/1970)
  • Lid Advisory Board eu.reca (01/01/2020 - 01/01/1970)
  • Secretaris Medisch Comité van de Belgische Mucovereniging (01/01/2016 - 31/01/2019)
  • Lid Medisch Comité Mucovereniging (01/01/2013 - 01/01/1970)
  • Lid RIZIV college Pediatrie (01/01/2017 - 01/01/1970)
  • Plaatsvervangend lid (UA) van het Comité voor de Terugbetaling van Geneesmiddelen (CTG) van het RIZIV (01/01/2018 - 01/01/1970)

2. Klinische dienstverlening

  • Staflid dienst Kindergeneeskunde UZA (01/01/2012 - 01/01/1970)
  • Medisch Coordinator Mucoviscidose Centrum Antwerpen (01/01/2013 - 01/01/1970)

3. Lid van redactie wetenschappelijk tijdschrift

  • Lid redactie Tijdschrift van de Belgische Kinderarts (01/01/2015 - 01/01/1970)

4. Organisatie congressen en workshops

  • Organisator ERS - COSTB26 symposium: “Sleep-disordered breathing in children: research priorities and insights into disease mechanisms” (21/01/2008 - 22/01/2008)
  • 1st International Pediatric Noninvasive Ventilation Conference - Scientific Committee (26/01/2015 - 27/01/2015)
  • Mede-organisator "International Pediatric Non-Invasive Ventilation Conference" (01/01/2015 - 01/01/2015)

8. Wetenschappelijke verenigingen

  • Secretaris van de Belgische Kring Kinderlongartsen (01/01/2016 - 28/01/2018)
  • Voorzitter Belgische Kring Kinderlongartsen (01/01/2018 - 01/01/1970)
  • Lid van European Respiratory Society, American Thoracic Society, International Pediatric Sleep Association (01/01/2004 - 01/01/1970)
  • Lid van European Cystic Fibrosis Society, Belgian Association for Sleep Research and Sleep Medicine, Belgische Vereniging voor Pneumologie, Belgische Vereniging voor Kindergeneeskunde (01/01/2004 - 01/01/1970)
  • Bestuurslid Nederlandse Werkgroep Kind en Slaap (01/01/2015 - 30/01/2017)

Organisatie en leiderschap dienstverlening

2. Leiden van een medische dienst in het UZA of een partnerziekenhuis

  • Diensthoofd Kindergeneeskunde (01/01/2017 - 01/01/1970)
  • Medisch Coordinator Mucoviscidose Centrum Antwerpen (UZA en GZA) (01/01/2013 - 01/01/1970)