Samenstelling Departementsraad Chemie

Departementsvoorzitter: Annemie Bogaerts
Ondervoorzitter: Karolien De Wael
 

Samenstelling Departementsraad

ZAP

Kourosch Abbaspour Tehrani
kourosch.abbaspourtehrani@uantwerpen.be 

Frank Blockhuys
frank.blockhuys@uantwerpen.be

Annemie Bogaerts
annemie.bogaerts@uantwerpen.be

Pegie Cool
pegie.cool@uantwerpen.be

Karolien De Wael
karolien.dewael@uantwerpen.be

Wouter Herrebout
wouter.herrebout@uantwerpen.be

Koen Janssens
koen.janssens@uantwerpen.be

Christian Johannessen
christian.johannessen@uantwerpen.be

Filip Lemière
filip.lemiere@uantwerpen.be

Bert Maes
bert.maes@uantwerpen.be

Vera Meynen
vera.meynen@uantwerpen.be

Erik Neyts
erik.neyts@uantwerpen.be

Frank Sobott
frank.sobott@uantwerpen.be

Piet Van Espen
piet.vanespen@uantwerpen.be

Vertegenwoordiger deeltijds ZAP 

J. Dewaele
johan.dewaele@uantwerpen.be

AAP

Pieter Mampuys
pieter.mampuys@uantwerpen.be

Nick Hoeven
nick.hoeven@uantwerpen.be

ATP

Elke Martin
elke.martin@uantwerpen.be

Gert Nuyts
gert.nuyts@uantwerpen.be

 

Leden Bureau Departement

B. Maes (ZAP)
bert.maes@uantwerpen.be

A. Bogaerts (ZAP)
annemie.bogaerts@uantwerpen.be  

V. Meynen (ZAP)
vera.meynen@uantwerpen.be 

K. De Wael (ZAP)
karolien.dewael@uantwerpen.be

W. Herrebout (ZAP)
wouter.herrebout@uantwerpen.be 

J. De Waele (AAP/BAP)
johan.dewaele@uantwerpen.be

C. Wybon (AAP/BAP)
clarence.wybon@uantwerpen.be

E. Martin (ATP)
elke.martin@uantwerpen.be 

L. Van 't dack (ATP)
luc.vantdack@uantwerpen.be  

 

toegang tot verslagen

Om de verslagen te kunnen raadplegen, moet u ingelogd zijn en tot het departement Scheikunde behoren.