Side header image

Master in de industriële wetenschappen: elektromechanica (industrieel ingenieur)

Master in de industriële wetenschappen: elektromechanica
Academiejaar :

Modeltraject

* Je volgt de gemeenschappelijke opleidingsonderdelen en de masterproef.
* Je kiest verplicht één optie: Offshore Engineering - Energie - Ontwerp en Productie - Automatisering - Automotive
Engineering.
* Je kiest één keuzepakket.
* Ten slotte kies je verplicht één bijkomend opleidingsonderdeel dat geen deel uitmaakt van de reeds eerder gekozen
optie.

Gemeenschappelijk

15 studiepunten

I-Elektrotechnische systemen6sp1e sem.
Cools, Patrik
I-Energiesystemen3sp1e sem.
Janssen, Eddy
I-Mechanische systemen6sp1e sem.
Steenackers, Gunther
 

Masterproef

Je kiest verplicht één van onderstaande opleidingsonderdelen.
21 studiepunten

II-Masterproef Elektromechanica met inbegrip van stage21sp1e+2e sem
Vanlanduit, Steve
II-Master's Project Electromechanics including internship21sp1e+2e sem
Vanlanduit, Steve
 

Optie 1: Offshore Engineering

15 studiepunten

I-Dynamica van mechanische systemen3sp1e sem.
Vanlanduit, Steve
I-Offshore Energie3sp1e sem.
Vanlanduit, Steve
II-Duurzame elektriciteit3sp2e sem.
Catthoor, Raf
II-Ontwerp van offshore energie constructies6sp2e sem.
Steenackers, Gunther
 

Optie 2: Energie

15 studiepunten

I-Energiemanagement3sp1e sem.
Van De Paer, Jan
I-Energieprestatie van gebouwen3sp1e sem.
Verhaert, Ivan
II-Duurzame elektriciteit3sp2e sem.
Catthoor, Raf
II-Duurzame warmte6sp2e sem.
Verhaert, Ivan
 

Optie 3: Ontwerp en Productie

15 studiepunten

I-Dynamica van mechanische systemen3sp1e sem.
Vanlanduit, Steve
II-Duurzame materiaalkeuze6sp2e sem.
Smet, Jean-Pierre
II-Productietechnieken3sp2e sem.
Billiet, Emiel
II-Robotica en industrial engineering3sp2e sem.
Smet, Erwin
 

Optie 4: Automatisering

15 studiepunten

I-Model Driven Engineering3sp1e sem.
Denil, Joachim
II-Industriële netwerken en Industrial Engineering6sp2e sem.
Daens, Dominique
II-Industriële robotica3sp2e sem.
Smet, Erwin
II-Industriële visietechnologie3sp2e sem.
Vanlanduit, Steve
 

Optie 5: Automotive Engineering

15 studiepunten

I-Model Driven Engineering3sp1e sem.
Denil, Joachim
II-Automotive Embedded Systems3sp2e sem.
De Meulenaere, Paul
II-Automotive Engineering6sp2e sem.
Catthoor, Raf
II-Robotinstallaties en Industrial Engineering3sp2e sem.
Smet, Erwin
 

Keuzepakket 1

Je neemt beide opleidingsonderdelen verplicht op.
2060FTIMAN: enkel voor uitwisselingsstudenten
6 studiepunten

I-Management3sp1e sem.
Vanlanduit, Steve
II-Management3sp2e sem.
Meysman, Jasmine
II-Management voor uitgaande uitwisselingsstudenten3sp2e sem.
Meysman, Jasmine
 

Keuzepakket 2

Je neemt beide opleidingsonderdelen verplicht op.
2001FTICOM: enkel voor uitwisselingsstudenten
6 studiepunten

I-The Company3sp1e sem.
Denil, Joachim
II-The Company3sp2e sem.
Denil, Joachim
II-The Company voor uitgaande uitwisselingsstudenten3sp2e sem.
Denil, Joachim
 

Keuzepakket 3

Je neemt beide opleidingsonderdelen verplicht op.
2060FTIMAN: enkel voor uitwisselingsstudenten
6 ECT-credits

I-Ontwerpproject: organisatie en management3sp1e sem.
Janssens, Walter
II-Management3sp2e sem.
Meysman, Jasmine
II-Management voor uitgaande uitwisselingsstudenten3sp2e sem.
Meysman, Jasmine
 

Keuzeopleidingsonderdelen

Je kiest verplicht één bijkomend opleidingsonderdeel dat geen deel uitmaakt van de reeds eerder gekozen optie.
3 studiepunten

I-Dynamica van mechanische systemen3sp1e sem.
Vanlanduit, Steve
I-Energiemanagement3sp1e sem.
Van De Paer, Jan
I-Energieprestatie van gebouwen3sp1e sem.
Verhaert, Ivan
I-Internal Combustion Engineering3sp1e sem.
Verhaert, Ivan
I-Model Driven Engineering3sp1e sem.
Denil, Joachim
I-Offshore Energie3sp1e sem.
Vanlanduit, Steve
I-Vehicle Dynamics3sp1e sem.
Derammelaere, Stijn