Side header image

Master in de chemie

Master of science in de chemie
Academiejaar :

Modeltraject deel 1

Verplichte opleidingsonderdelen

Optie onderzoek en ontwikkeling en optie onderwijs: 18 studiepunten

Chemical reaction engineering3sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Heterogene katalyse3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Homogene katalyse3sp1e sem.
Maes, Bert
Dynamic processes at surfaces3sp1e sem.
Neyts, Erik
Chemometrics, lab accreditation and quality management3sp1e sem.
De Waele, Johan
Veiligheid en transport3sp1e sem.
De Waele, Johan
 

Profileringsruimte

Optie onderzoek en ontwikkeling cluster bedrijf verplichte keuze: 6 studiepunten

Milieu- en sociaal recht3sp1e sem.
Vanoeteren, Carine
Reyniers, Kelly
Chemische proceskunde 13sp1e sem.
Baets, Herman
Automatisatie3sp1e sem.
Verschaeren, Jan
IP, HRM en communicatie3sp1e sem.
Smekens, Anne
Bosman, Martin
Luys, Marie-José
 

Profileringsruimte

Optie onderzoek en ontwikkeling cluster toegepaste chemie verplichte keuze: 6 studiepunten

Medicinale chemie3sp1e sem.
Ballet, Steven
Levensmiddelenchemie3sp1e sem.
Van Dyck, Stefaan
Metallurgie en recyclage van materialen3sp1e sem.
Claessens, Serge
Biotechnologie3sp1e sem.
Baggerman, Geert
 

Profileringsruimte

Optie onderzoek en ontwikkeling cluster bedrijf en cluster toegepaste chemie overige keuzevakken: 6 studiepunten

Advanced molecular spectroscopy6sp1e sem.
Johannessen, Christian
DFT en chemische reactiviteit3sp1e sem.
De Proft, F.
Gevorderde NMR6sp1e sem.
Martins, José C.
Capita selecta internationalisation: Applied inorganic chemistry3sp1e sem.
Potgieter, Herman
Capita selecta organische chemie, incl. practicum6sp1e sem.
Maes, Bert
Abbaspour Tehrani, Kourosch
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Capita selecta internationalisation: Plasmas for a sustainable society3sp1e sem.
van de Sanden, Richard
Capita selecta internationalisation: Natural product and tandem chemistry3sp1e sem.
Orru, Romano
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging6sp1e sem.
Janssens, Koen
Chemische proceskunde 23sp1e sem.
Baets, Herman
Capita selecta kristallisatie in de farmaceutische industrie3sp1e sem.
Collas, Alain
 

Profileringsruimte

Optie onderwijs: 21 studiepunten ISLO

Didactisch referentiekader3sp1e sem.
Meeus, Wil
Oefenlessen3sp1e sem.
Pinxten, Annie
Simons, Mathea
Braeckmans, Luc
Smits, Tom
Vandervieren, Ellen
Meeus, Wil
Janssenswillen, Paul
Schelfhout, Wouter
Casteleyn, Jordi
Onderwijsorganisatie en -beleid3sp2e sem.
Van Petegem, Peter
Didactiek chemie6sp1e sem.
Pinxten, Annie
Leerlingenbegeleiding3sp2e sem.
Struyf, Elke
Projectstage3sp2e sem.
Struyf, Elke
 

Bedrijfsstage

Bedrijfsstage optie onderzoek en ontwikkeling cluster bedrijf en cluster toegepaste chemie en optie onderwijs: 15 studiepunten

Bedrijfsstage15sp2e sem.
Cool, Pegie
Blockhuys, Frank
 

Keuze bedrijfsstage

Keuze bij bedrijfsstage optie onderzoek en ontwikkeling cluster bedrijf en cluster toegepaste chemie: 15 studiepunten
Keuze bij bedrijfsstageoptie onderwijs: 6 studiepunten

(Parallel) programmeren3sp2e sem.
Cuyt, Annie
Ligandveld theorie3sp2e sem.
Blockhuys, Frank
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie3sp2e sem.
Wenseleers, Wim
Geavanceerde anorganische materialen3sp2e sem.
Cool, Pegie
Hydrodynamica3sp2e sem.
Partoens, Bart
Advanced LCMS3sp2e sem.
Lemiere, Filip
Capita selecta biochemistry3sp2e sem.
Sobott, Frank
Capita selecta internationalisation3sp2e sem.
NNB, -
Moderne elektrochemische analyse, inclusief sensoren3sp2e sem.
De Wael, Karolien
Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Supramoleculaire chemie3sp2e sem.
Dehaen, Wim
 

Onderzoeksstage internationaal

Onderzoeksstage internationaal optie onderzoek en ontwikkeling cluster bedrijf en toegepaste chemie: 30 studiepunten

Onderzoeksstage internationaal30sp2e sem.
Johannessen, Christian
 

Modeltraject deel 2

Verplichte opleidingsonderdelen

Optie onderzoek en ontwikkeling en optie onderwijs: 9 studiepunten

Applied polymer chemistry3sp1e sem.
Eevers, Walter
Advanced analytical techniques3sp1e sem.
Janssens, Koen
Physical organic chemistry3sp1e sem.
Blockhuys, Frank
 

Masterproef

Optie onderzoek en ontwikkeling en optie onderwijs: masterproef m.i.v. stage in een onderzoeksgroep - Vlaams of internationaal: 30 studiepunten

Masterproef m.i.v. stage in een onderzoeksgroep - Vlaams of internationaal30sp2e sem.
Blockhuys, Frank
 

Profileringsruimte

Optie onderzoek en ontwikkeling cluster bedrijf: verplichte keuzevakken: 6 studiepunten

Milieu- en sociaal recht3sp1e sem.
Vanoeteren, Carine
Reyniers, Kelly
Chemische proceskunde 13sp1e sem.
Baets, Herman
Automatisatie3sp1e sem.
Verschaeren, Jan
IP, HRM en communicatie3sp1e sem.
Smekens, Anne
Bosman, Martin
Luys, Marie-José
 

Profileringsruimte

Optie onderzoek en ontwikkeling cluster toegepaste chemie: verplichte keuzevakken: 6 studiepunten

Medicinale chemie3sp1e sem.
Ballet, Steven
Levensmiddelenchemie3sp1e sem.
Van Dyck, Stefaan
Metallurgie en recyclage van materialen3sp1e sem.
Claessens, Serge
Biotechnologie3sp1e sem.
Baggerman, Geert
 

Profileringsruimte

Optie onderwijs: verplichte keuzevakken: 6 studiepunten

Medicinale chemie3sp1e sem.
Ballet, Steven
Levensmiddelenchemie3sp1e sem.
Van Dyck, Stefaan
Metallurgie en recyclage van materialen3sp1e sem.
Claessens, Serge
Biotechnologie3sp1e sem.
Baggerman, Geert
 
Milieu- en sociaal recht3sp1e sem.
Vanoeteren, Carine
Reyniers, Kelly
Chemische proceskunde 13sp1e sem.
Baets, Herman
Automatisatie3sp1e sem.
Verschaeren, Jan
IP, HRM en communicatie3sp1e sem.
Smekens, Anne
Bosman, Martin
Luys, Marie-José
 

Profileringsruimte

Optie onderwijs: 9 studiepunten ISLO

Instapstage3sp2e sem.
Pinxten, Annie
Simons, Mathea
Braeckmans, Luc
Smits, Tom
Vandervieren, Ellen
Meeus, Wil
Janssenswillen, Paul
Schelfhout, Wouter
Casteleyn, Jordi
Klasmanagement3sp1e sem.
Struyf, Elke
Inleefstage3sp2e sem.
Struyf, Elke
 

Profileringsruimte

Optie onderzoek en ontwikkeling: overige keuzevakken: 15 studiepunten
Optie onderwijs: overige keuzevakken: 6 studiepunten

Advanced molecular spectroscopy6sp1e sem.
Johannessen, Christian
DFT en chemische reactiviteit3sp1e sem.
De Proft, F.
Gevorderde NMR6sp1e sem.
Martins, José C.
Capita selecta internationalisation: Applied inorganic chemistry3sp1e sem.
Potgieter, Herman
Capita selecta organische chemie, incl. practicum6sp1e sem.
Maes, Bert
Abbaspour Tehrani, Kourosch
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Capita selecta internationalisation: Plasmas for a sustainable society3sp1e sem.
van de Sanden, Richard
Capita selecta internationalisation: Natural product and tandem chemistry3sp1e sem.
Orru, Romano
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging6sp1e sem.
Janssens, Koen
Chemische proceskunde 23sp1e sem.
Baets, Herman
Capita selecta kristallisatie in de farmaceutische industrie3sp1e sem.
Collas, Alain