Side header image

Master in de industriële wetenschappen: chemie (industrieel ingenieur)

Master in de industriële wetenschappen: chemie
Academiejaar :

Modeltraject

Je volgt de verplichte opleidingsonderdelen en de masterproef.
Je maakt een verplichte keuze tussen I-Project CIT Nederlands of Engels.
Bijkomend kies je 6 studiepunten uit de keuzeopleidingsonderdelen Chemie.
Daarnaast kies je één van de keuzepakketten.

Verplichte opleidingsonderdelen

21 studiepunten

I-Watertechnologie3sp1e sem.
Dries, Jan
I-Gevorderde scheidingstechnologie: theorie en simulatie3sp1e sem.
Verhulst, Kristof
I-Reactoren6sp1e sem.
Breugelmans, Tom
I-Elektrochemie, corrosie3sp1e sem.
Pauwels, Elsje
I-Industriële chemie3sp1e sem.
Pauwels, Elsje
I-Chemische procesregeling3sp1e sem.
Hereijgers, Jonas
 

Project CIT

Je kiest verplicht één van onderstaande opleidingsonderdelen.
6 studiepunten

I-Project CIT6sp1e sem.
Breugelmans, Tom
I-Lab Project Chemical Engineering6sp1e sem.
Breugelmans, Tom
 

Masterproef

Je kiest verplicht één van onderstaande opleidingsonderdelen.
21 studiepunten

II-Masterproef Chemie met inbegrip van stage21sp2e sem.
Beenaerts, Linda
II-Master's Project Chemistry including internship21sp2e sem.
Vande Velde, Christophe
 

Keuzepakket 1

Je neemt beide opleidingsonderdelen verplicht op.
2001FTICOM: enkel voor uitgaande uitwisselingsstudenten
6 studiepunten

I-The Company3sp1e sem.
De Cleyn, Sven
II-The Company3sp2e sem.
De Cleyn, Sven
II-The Company voor uitgaande uitwisselingsstudenten3sp2e sem.
De Cleyn, Sven
 

Keuzepakket 2

Je neemt beide opleidingsonderdelen verplicht op.
2060FTICOM: enkel voor uitgaande uitwisselingsstudenten
6 studiepunten

I-Capita Selecta3sp1e sem.
Tavernier, Serge
II-Management3sp2e sem.
Cannaerts, Nele
II-Management voor uitgaande uitwisselingsstudenten3sp2e sem.
Cannaerts, Nele
 

Keuzeopleidingsonderdelen Chemie

6 studiepunten te kiezen uit onderstaande lijst.
(International courses voorbehouden voor uitgaande uitwisselingsstudenten)

Mits toelating van de Onderwijscommissie kan je als keuzeopleidingsonderdeel een opleidingsonderdeel uit een andere opleiding van Universiteit Antwerpen of een andere universiteit opnemen.

II-Gevorderde chemische procesregeling3sp2e sem.
Vanhoeylandt, Walter
II-Powder and Colloid Technology3sp2e sem.
Tavernier, Serge
II-Electrochemical Engineering3sp2e sem.
Breugelmans, Tom
II-Chemisch ingenieursontwerpen6sp2e sem.
Verhulst, Kristof
II-Advanced Structure Determination3sp2e sem.
Vande Velde, Christophe
II-Soil and Groundwater Remediation3sp2e sem.
Dries, Jan
II-International Courses A3sp2e sem.
Breugelmans, Tom
II-International Courses B3sp2e sem.
Breugelmans, Tom
II-International Courses C6sp2e sem.
Breugelmans, Tom