Medewerkers

 

dr. Jurgen Joossens
jurgen.joossens@uantwerpen.be
+32 3 265 30 25
Diensthoofd  Valorisatie

Ellen Bogaert
ellen.bogaert@uantwerpen.be
+32 3 265 37 20
Event & Marketing Manager

dr. Steven Vermeir
steven.vermeir@uantwerpen.be
+32 3 265 37 02
IP Officer

dr. Tom Bosschaerts
tom.bosschaerts@uantwerpen.be 
+32 3 265 91 60
Valorisatiemanager Levenswetenschappen


dr. Iris Vanaelst
iris.vanaelst@uantwerpen.be
+32 3 265 88 35
Marktanalist

Françoise Wouters
francoise.wouters@uantwerpen.be
+32 3 265 30 21
Data & Quality Manager
 
  Inge Torfs
inge.torfs@uantwerpen.be
+32 3 265 92 76
Stafmedewerker Industrieel Onderzoeksfonds (IOF)
 

tbd
+32 3 265 88 66
Dossierbeheerder

Barbara Tan
barbara.tan@uantwerpen.be
+32 3 265 30 35
Valorisatiemanager Sociale & Humane wetenschappen

dr. Bram Verbinnen
bram.verbinnen@uantwerpen.be
+32 3 265 88 84 
Valorisatiemanager Exacte wetenschappen

dr. Svetlana Samsonova
svetlana.samsonova@uantwerpen.be
+32 3 265 88 87 
Project manager Port of the Future

Contact

Dienst Valorisatie Middelheimlaan 1
2020 Antwerpen
Tel. 03 265 30 25
Fax 03 265 30 11
valorisatie@uantwerpen.be