Academische dienstverlening aan de samenleving

1. Adviesverlening

  • VRWI (Vlaamse Raad voor Wetenschap en Innovatie), lid Expertpanel "Food" (01/01/2013 - 31/01/2013)

3. Lid van redactie wetenschappelijk tijdschrift

  • Member of the Editorial Board of Natural Product Communications (01/01/2006 - 31/01/2025)
  • Editor-in-Chief of Planta Medica (01/01/2007 - 31/01/2016)
  • Member of the Editorial Board of Phytochemistry Letters (01/01/2008 - 31/01/2025)
  • Member of the Editorial Board of the Journal of Traditional and Complementary Medicine (01/01/2011 - 31/01/2025)
  • Editor-in-Chief of Planta Medica International Open (01/01/2016 - 31/01/2020)

4. Organisatie congressen en workshops

  • Member of the Organising Committee of Drug Analysis 2010, Antwerp, Belgium (21/01/2010 - 24/01/2010)

6. Wetenschapscommunicatie

  • Voordracht Actie Universiteit Antwerpen "Het Regenwoud, 's werelds grootste apotheek" (08/01/2012 - 08/01/2012)

8. Wetenschappelijke verenigingen

  • Member of the Board of the Society for Medicinal Plant and Natural Product Research (01/01/2007 - 31/01/2016)
  • Bestuurslid van "Bibliotheca Pharmaceutica Antverpiensis" (15/01/2018 - 15/01/2025)

9. Andere

  • FAGG (Federaal Agentschap voor Geneesmiddelen en Gezondheidsproducten), Voorzitter van de Commissie voor Kruidengeneesmiddelen (CKG) (01/01/2013 - 31/01/2023)
  • Lid van de Nationale Raad van de Orde der Apothekers (01/01/2016 - 30/01/2025)
  • Commissie voor advies van plantenbereidingen, plaatsvervangend lid (07/01/2018 - 31/01/2023)
  • Belgische Farmacopeecommissie, subcommissie farmacognosie en werkgroep grondstoffen-farmacognosie, corresponderend lid (31/01/2018 - 19/01/2021)