Academische dienstverlening aan de UAntwerpen

1. Infodagen en studentenwerving

  • jaarlijks voordrachten in Antwerpse scholen over het curriculum geneeskunde aan de UA (13/01/1996 - 07/01/2013)
  • deelname aan minstens 1 infodag per jaar voor de FGG (22/01/1996 - 19/01/2016)

2. Andere

  • lid FWO commissie MED8 (05/01/2011 - 27/01/2017)

Internationalisering

2. Bijdragen aan de universitaire ontwikkelingssamenwerking

  • lid stuurgroep internationalisering (12/01/2009 - 27/01/2017)
  • VLIR-UOS project en FWO-NAFOSTED project met VIETNAM (21/01/2012 - 14/01/2017)

3. Andere

  • organisatie en lesgeven: summer course on vaccinology for students (07/01/2009 - 27/01/2017)
  • representative of WHO EURO at Strategic Advisory Group of Experts, WHO HQ Geneva (04/01/2005 - 14/01/2015)
  • chair European Technical Advisory Group of Experts, WHO EURO (04/01/2005 - 14/01/2015)

Organisatie en leiderschap dienstverlening

1. Opnemen van algemeen management, operationele leiding en personeelsmanagement

  • voorzitter vakgroep VAXINFECTIO (01/01/2007 - 27/01/2017)
  • oprichting van Flanders Vaccine en ondervoorzitter RvB Flanders Vaccine (02/01/2015 - 29/01/2017)
  • directeur Centrum voor de Evaluatie van Vaccinaties (23/01/1996 - 27/01/2017)
  • directeur referentiecentrum Wereldgezondheidsorganisatie, regio EURO (31/01/2006 - 27/01/2017)

Academische dienstverlening aan de samenleving

3. Lid van redactie wetenschappelijk tijdschrift

  • zie onder overige dienstverlening (13/01/1999 - 08/01/2013)
  • lid redactie "Vaccine" (14/01/2000 - 27/01/2017)
  • redactielid Journal of Viral Hepatitis (16/01/2014 - 17/01/2017)

9. Andere

  • voorzitter RvB GHAPRO (01/01/2000 - 27/01/2017)
  • lid RvB UNICEF België (03/01/2011 - 27/01/2017)