Elke faculteit, dienst, onderzoeksgroep, centrum ... die met het mailprogramma Centua werkt heeft een eigen 'thema' met één of twee editors die hier schrijfrechten op hebben. Elke entiteit is binnen dit thema verantwoordelijk voor de eigen adressenlijsten.

Wens je een mailing te verzenden naar de mailgroepen van die entiteit, neem dan contact op met de verantwoordelijke.

Hierbij een lijst van alle beschikbare thema's en hun contactpersoon:

Faculteiten en instituten

  • Faculteit Bedrijfswetenschappen en Economie - Lothar Vandiessen of Celine Kuysters
     
  • Faculteit FBD - Miep Demuynck
     
  • Faculteit Geneeskunde en Gezondheidswetenschappen - Femke Van den Audenaeren
     
  • Faculteit Letteren en Wijsbegeerte - Tine Van den Poel De Clippeleire of Michelle Coenen
     
  • Faculteit Ontwerpwetenschappen - Sven Verheyen
     
  • Faculteit Rechten - Charis Decraene
     
  • Faculteit Sociale Wetenschappen - Piet Devroede
     
  • Faculteit Toegepaste Ingenieurswetenschappen - Anine Van de Ryck of Cecilia Coppens
     
  • Faculteit Wetenschappen - Joris Baeten

     
  • Instituut voor Ontwikkelingsbeleid (IOB) - Michaël Domen of Joëlle Dhondt
  • Antwerp School of Education (ASoE) - Ann Aerts

Centrale diensten

  • Departement Onderwijs - Milou De Smet
     
  • Departement Onderzoek - Saskia Peersman of Marianne De Voecht
     
  • Interne Communicatie - communicatie naar personeel algemeen of studenten algemeen: Ann Segers
     
  • Alumni Office: Wouter Depesseroey
     
  • Cultuurdienst - Ines Van Meerbeeck
     
  • Sportdienst - Elien Hendrickx
     
  • Antwerp Doctoral School - Katleen Anthierens
     
  • Valorisatie - Ellen Bogaert
     
  • Universiteit en Samenleving - levenslang leren - Els Grieten
     
  • Universiteitsfonds - Dimitry Beuckelaers
     
  • International Students Office - Parul Goel
     
  • MONDO - Katleen Anthieren

Centra en onderzoeksgroepen

  • ALLIC - Riet Van der Plas
     
  • Antwerp Tax Academy - Iman Migo
     
  • AXES - Geert van der Snickt
     
  • Calcua - Franky Backeljauw
     
  • CBR - Reinhilde Tulkens of Veerle Deroeck
     
  • CEMIS - An Daems
     
  • CEV - Leen Suykens
     
  • Cultuurmanagement - Nathalie Verboven
     
  • ECHO - Hans Smolders
     
  • Edubron - Jelle Boeve - de Pauw
     
  • Global Change Ecology - Eric Struyf
     
  • IMDO - Leen Herrijgers
     
  • ISUA/VOSEB - Nora Kasmi
     
  • Linguapolis - Rolf Nys
     
  • TPR - Thierry Vanelslander
     
  • Urban Studies Institute - Tine Van den Poel De Clippeleire
     
  • USOS - Janus Verrelst
     
  • Vaxinfectio - Brenda Janssens of Sara Valckx

Alumniverenigingen

  • Alumni industriële wetenschappen - Bart Ribbens of Ian Severins
     
  • Alumni master politieke communicatie - Ganna Diedkova
     
  • Alumni master veiligheidswetenschappen - Leen Herrijgers
     
  • Antwerpen in Fiscalibus - Charis Decraene
     
  • Alumniverenigingen FGGW - Femke Van den Audenaeren