Side header image
Bachelor in de industriële wetenschappen: elektronica-ICT
Academiejaar :

Modeltraject deel 1

Gemeenschappelijk deel

39 studiepunten

1-Chemie en materiaalkunde6sp1e sem.
Beenaerts, Linda
1-Elektriciteit3sp1e sem.
De Meulenaere, Paul
1-Informatica6sp1e sem.
Ceulemans, Marc
1-Statica3sp1e sem.
Blom, Johan
1-Wiskunde6sp1e sem.
Penne, Rudi
2-Academische vaardigheden3sp2e sem.
Vuye, Cedric
2-Fluïdummechanica3sp2e sem.
Hereijgers, Jonas
2-Elektriciteit3sp2e sem.
Cools, Patrik
2-Kinematica en Dynamica3sp2e sem.
Steenackers, Gunther
2-Wiskunde3sp2e sem.
Levrie, Paul
 

Specifiek deel

15 studiepunten

1-Basis digitale elektronica 13sp1e sem.
Lostrie, Koen
2-Basis analoge elektronica 13sp2e sem.
Catthoor, Raf
2-Computernetwerken6sp2e sem.
Van Landeghem, Guido
2-Object georiënteerd programmeren3sp2e sem.
Beniest, Ann
 

Minors: Kies één minor. Je keuze blijft behouden voor de hele bacheloropleiding

The Company (MIN-A)

6 studiepunten

12-The Company6sp1e+2e sem
Derammelaere, Stijn
 

Bedrijfskunde en Productontwikkeling (MIN-B)

6 studiepunten

1-Economie3sp1e sem.
Aerts, Filip
2-Productontwikkeling3sp2e sem.
Baelus, Christiaan
 

Bedrijfskunde en Frans (MIN-C)

6 studiepunten

1-Economie3sp1e sem.
Aerts, Filip
2-Frans3sp2e sem.
Tobback, Els
 

Bedrijfskunde en Engels (MIN-D)

6 studiepunten

1-Economie3sp1e sem.
Aerts, Filip
2-Engels3sp2e sem.
Van Hout, Tom
 

Bedrijfskunde en Veiligheid (MIN-E)

6 studiepunten

1-Economie3sp1e sem.
Aerts, Filip
2-Kwaliteit en veiligheid3sp2e sem.
Smet, Erwin
 

Modeltraject deel 2

Gemeenschappelijk deel

15 studiepunten

3-Statistiek3sp1e sem.
De Meulenaere, Paul
3-Thermodynamica3sp1e sem.
Van de Paer, Jan
3-Wiskunde3sp1e sem.
Levrie, Paul
4-Wiskunde3sp2e sem.
Levrie, Paul
4-Numerieke Modellering en Simulaties3sp2e sem.
Denil, Joachim
 

Specifiek deel

33 studiepunten

3-Analoge elektronica 26sp1e sem.
Catthoor, Raf
3-Datastructuren3sp1e sem.
Van der Schueren, Filip
3-Digitale elektronica 23sp1e sem.
Lostrie, Koen
3-Netwerkarchitectuur6sp1e sem.
Van Landeghem, Guido
4-Computerarchitectuur en besturingssystemen 13sp2e sem.
Hellinckx, Peter
4-Computerarchitectuur en besturingssystemen 26sp2e sem.
Sleutel, Simon
4-Geavanceerde programmeertechnieken3sp2e sem.
Hellinckx, Peter
4-Telecommunication 13sp2e sem.
Catthoor, Raf
 

Wetenschappelijk Project

De student kiest verplicht één van onderstaande opleidingsonderdelen.
6 studiepunten

4-Wetenschappelijk Project Elektronica-ICT6sp2e sem.
Wambeke, Dorine
4-Scientific Project Electronics-ICT6sp2e sem.
Vande Velde, Christophe
 

Minors: je houdt je keuze van deel 1 aan

The Company (MIN-A)

6 studiepunten

34-The Company6sp1e+2e sem
Meysman, Jasmine
 

Bedrijfskunde en Productontwikkeling (MIN-B)

6 studiepunten

3-Bedrijfseconomie3sp1e sem.
Vanderstraeten, Johanna
4-Productontwikkeling3sp2e sem.
Van Doorsselaer, Karine
 

Bedrijfskunde en Frans (MIN-C)

6 studiepunten

3-Bedrijfseconomie3sp1e sem.
Vanderstraeten, Johanna
4-Frans3sp2e sem.
Tobback, Els
 

Bedrijfskunde en Engels (MIN-D)

6 studiepunten

3-Bedrijfseconomie3sp1e sem.
Vanderstraeten, Johanna
4-Engels3sp2e sem.
Van Hout, Tom
 

Bedrijfskunde en Veiligheid (MIN-E)

6 studiepunten

3-Bedrijfseconomie3sp1e sem.
Vanderstraeten, Johanna
4-Kwaliteit en veiligheid3sp2e sem.
Smet, Erwin
 

Modeltraject deel 3

Gemeenschappelijk deel

De student kiest verplicht één van onderstaande opleidingsonderdelen.
3 studiepunten

Levensbeschouwing: religie, atheïsme en wetenschap3sp1e sem.
Loobuyck, Patrick
Levensbeschouwing: religie, atheïsme en zingeving3sp2e sem.
Van Herck, Walter
Levensbeschouwing: religie, atheïsme en cultuur3sp1e sem.
Loobuyck, Patrick
Levensbeschouwing: religie, atheïsme en samenleving3sp2e sem.
Loobuyck, Patrick
Stad en diversiteit3sp2e sem.
De Munck, Bert
Oosterlynck, Stijn
Media en digitale samenleving3sp1e sem.
Hellinckx, Peter
Poels, Karolien
Migratie, integratie en diversiteit3sp2e sem.
De Feyter, Koen
Absillis, Kevin
Van Praag, Lore
Vrijheid, burgerschap en democratie3sp1e sem.
Van Eekert, Geert
Loobuyck, Patrick
Global justice3sp2e sem.
Ferrando, Tomaso
 

Specifiek deel

42 studiepunten

5-Artificiële Intelligentie3sp1e sem.
Hellinckx, Peter
5-Digital Image Processing3sp1e sem.
Daems, Walter
5-Infrastructuur en beveiliging6sp1e sem.
Van Landeghem, Guido
5-Mobile Communication3sp1e sem.
Weyn, Maarten
5-Software design3sp1e sem.
Van der Schueren, Filip
5-Systeemtheorie3sp1e sem.
Steckel, Jan
5-Telecommunication 23sp1e sem.
Weyn, Maarten
6-Digital Signal Processing3sp2e sem.
Daems, Walter
6-Distributed Systems6sp2e sem.
Marquez-Barja, Johann
6-Embedded systems3sp2e sem.
Sleutel, Simon
6-Netwerkbeheer3sp2e sem.
Van Landeghem, Guido
6-Telecommunication 33sp2e sem.
Weyn, Maarten
 

Bachelorproef

De student kiest verplicht één van onderstaande opleidingsonderdelen.
9 studiepunten

6-Bachelor's Project Electronics-ICT including Internship9sp2e sem.
Daems, Walter
6-Bachelorproef Elektronica-ICT met inbegrip van stage9sp2e sem.
Wante, Luc
 

Minors: je houdt je keuze van deel 1 en 2 aan

The Company (MIN-A)

6 studiepunten

56-The Company6sp1e+2e sem
Billen, Pieter
 

Recht en Productontwikkeling (MIN-B)

6 studiepunten

5-Recht3sp1e sem.
Van den Langenbergh, Kim
6-Productontwikkeling3sp2e sem.
Baelus, Christiaan
 

Recht en Frans (MIN-C)

6 studiepunten

5-Recht3sp1e sem.
Van den Langenbergh, Kim
6-Frans3sp2e sem.
Tobback, Els
 

Recht en Engels (MIN-D)

6 studiepunten

5-Recht3sp1e sem.
Van den Langenbergh, Kim
6-Engels3sp2e sem.
Van Hout, Tom
 

Recht en Veiligheid (MIN-E)

6 studiepunten

5-Recht3sp1e sem.
Van den Langenbergh, Kim
6-Kwaliteit en veiligheid3sp2e sem.
Smet, Erwin