Educatieve master in de wetenschappen en technologie: STEM
Academiejaar :

Verplichte stam

Verplichte stam voor educatieve master Wetenschap en technologie

Je volgt onderstaande 6 studiepunten in het tweede masterjaar.

History of science and society6sp2e sem.
De Munck, Bert
Soens, Tim
 

Component Leraarschap

Component Leraarschap

Je volgt onderstaande 36 studiepunten in je eerste masterjaar. Je volgt de didactiek en de groeistage van je verdiepende en verbredende module en ook de Profileringsstage STEM.

Onderwijskundige concepten 1 (1ste sem., Stadscampus, verkort traject)6sp1e sem.
Colpaert, Jozef
Smits, Tom
Struyf, Elke
Schelfhout, Wouter
Onderwijskundige concepten 1 (1ste sem. Stadscampus)6sp1e sem.
Colpaert, Jozef
Smits, Tom
Struyf, Elke
Schelfhout, Wouter
Onderwijskundige concepten 2 (2de sem. Stascampus verkort traject)3sp2e sem.
Colpaert, Jozef
Struyf, Elke
Janssenswillen, Paul
Schelfhout, Wouter
Onderwijskundige concepten 2 (2de sem., Stadscampus)3sp2e sem.
Colpaert, Jozef
Struyf, Elke
Janssenswillen, Paul
Schelfhout, Wouter
 
 
Vakdidactiek biologie met oefenlessen6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vakdidactiek chemie met oefenlessen6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vakdidactiek engineering en technologie met oefenlessen6sp1e+2e sem
NNB, -
Vakdidactiek fysica met oefenlessen6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vakdidactiek informatica met oefenlessen6sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
Vakdidactiek wiskunde met oefenlessen6sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
 
Groeistage biologie5sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Groeistage chemie5sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Groeistage engineering en technologie5sp1e+2e sem
NNB, -
Groeistage fysica5sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Groeistage informatica5sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
Groeistage wiskunde5sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
 
Groeistage 2 biologie5sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Groeistage 2 chemie5sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Groeistage 2 engineering en technologie5sp1e+2e sem
NNB, -
Groeistage 2 fysica5sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Groeistage 2 informatica5sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
groeistage 2 wiskunde5sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
 

STEM Wetenschappen

Afhankelijk van de vooropleiding kiest de student een combinatie van 2 wetenschapsdisciplines.

Biologie-Chemie

Verdiepende module biologie: 26 studiepunten

Biostatistics7sp1e sem.
Van Dongen, Stefan
Drivers of global change4sp1e sem.
Meysman, Filip
Ecology of populations and communities6sp2e sem.
Leirs, Herwig
Practicum organismale biologie4sp1e+2e sem
Aerts, Peter
Environmental stress and ecotoxicology5sp2e sem.
Bervoets, Lieven
 

Verbredende module chemie: 21 studiepunten

Analytische chemie, incl. practicum6sp1e sem.
Janssens, Koen
Applied polymer chemistry3sp1e sem.
Eevers, Walter
Duurzaamheid, veiligheid en milieu3sp1e sem.
Meynen, Vera
Forensische chemie3sp1e sem.
De Boeck, Gert
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Polymeerchemie3sp1e sem.
Eevers, Walter
 

9 studiepunten te kiezen uit keuze chemie

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Advanced inorganic materials3sp2e sem.
Cool, Pegie
Advanced LC-MS3sp2e sem.
Lemiere, Filip
Advanced molecular spectroscopy6sp1e sem.
Johannessen, Christian
Advanced NMR6sp1e sem.
Martins, José C.
Automation3sp1e sem.
Verschaeren, Jan
Biotechnologie3sp1e sem.
Baggerman, Geert
Capita selecta biochemistry3sp2e sem.
Sobott, Frank
Capita selecta crystallization in the farmaceutical industry3sp1e sem.
Collas, Alain
Capita selecta internationalisation: Applied inorganic chemistry3sp1e sem.
Potgieter, Herman
Capita selecta internationalisation: Natural product and tandem chemistry3sp1e sem.
Orru, Romano
Capita selecta internationalisation: Plasmas for a sustainable society3sp1e sem.
van de Sanden, Richard
Capita selecta organic chemistry, incl. practical6sp1e sem.
Maes, Bert
NNB, -
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging6sp1e sem.
Janssens, Koen
Chemical process engineering 13sp1e sem.
Baets, Herman
Chemical process engineering 23sp1e sem.
Baets, Herman
Chemistry of food stuffs3sp1e sem.
Thijs, Liesbet
DFT and chemical reactivity3sp1e sem.
De Proft, F.
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie3sp2e sem.
Wenseleers, Wim
Hydrodynamica3sp2e sem.
Partoens, Bart
IP, HRM en communicatie3sp1e sem.
Smekens, Anne
Bosman, Martin
Luys, Marie-José
Ligand field theory3sp2e sem.
Blockhuys, Frank
Medicinal chemistry3sp1e sem.
Ballet, Steven
Metallurgy and recycling of metals3sp1e sem.
Claessens, Serge
Milieu- en sociaal recht3sp1e sem.
Vanoeteren, Carine
Reyniers, Kelly
Modern electrochemical analysis, incl. sensors3sp2e sem.
De Wael, Karolien
(Parallel) programmeren3sp2e sem.
Cuyt, Annie
Physical organic chemistry3sp1e sem.
Blockhuys, Frank
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Supramolecular chemistry3sp2e sem.
Dehaen, Wim
 

Biologie-Fysica

Verdiepende module biologie: 26 studiepunten

Biostatistics7sp1e sem.
Van Dongen, Stefan
Drivers of global change4sp1e sem.
Meysman, Filip
Ecology of populations and communities6sp2e sem.
Leirs, Herwig
Practicum organismale biologie4sp1e+2e sem
Aerts, Peter
Environmental stress and ecotoxicology5sp2e sem.
Bervoets, Lieven
 

Verbredende module fysica: 24 studiepunten

Inleiding kwantummechanica6sp1e sem.
Peeters, Francois
Inleiding relativiteitstheorie & elementaire deeltjes3sp1e sem.
Van Mechelen, Pierre
Materiaalfysica3sp2e sem.
Verbeeck, Johan
Sterrenkunde en astrofysica I3sp1e+2e sem
Kolenberg, Katrien
Vaardigheden in experimentgebaseerd fysicaonderwijs9sp1e+2e sem
Dirckx, Joris
 

6 studiepunten te kiezen uit keuze fysica

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Accelerator physics3sp2e sem.
Van Mechelen, Pierre
Advanced electron microscopy3sp2e sem.
Bals, Sara
Béché, Armand
Algemene topologie3sp2e sem.
Peeters, Werner
Artificiële neurale netwerken3sp2e sem.
Scheunders, Paul
Biomechanica3sp2e sem.
Aerts, Peter
Biomedical imaging techniques6sp1e sem.
Verhoye, Marleen
Biosensors and bioelectronics3sp2e sem.
Lammertyn, Jeroen
Computational physics6sp2e sem.
Milosevic, Milorad
Device physics3sp2e sem.
Magnus, Wim
Digitale signaal- en beeldverwerking6sp2e sem.
Sijbers, Jan
Eindige differentie methoden en financiële wiskunde6sp1e sem.
In't Hout, Karel
Electronic structure calculations3sp1e sem.
Partoens, Bart
Experimental techniques in particle physics6sp1e sem.
De Roeck, Albert
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Gevorderde kwantummechanica6sp1e sem.
Partoens, Bart
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Maattheorie6sp1e sem.
Peeters, Werner
Magnetische resonantie van biomoleculen6sp2e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Microscopy and spectroscopy of nanosystems6sp1e sem.
Bals, Sara
Altantzis, Thomas
Numerieke optimalisatie6sp1e sem.
Vanroose, Wim
Philosophy of science3sp2e sem.
Leuridan, Bert
Physics of low-dimensional systems6sp1e sem.
Peeters, Francois
Covaci, Lucian
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Quantum field theory6sp2e sem.
Tempere, Jacques
Reconstructietechnieken in medische beeldvorming3sp1e sem.
Sijbers, Jan
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
Solid state physics6sp2e sem.
Tempere, Jacques
Statistische en wiskundige natuurkunde6sp2e sem.
Wouters, Michiel
Superconductivity and superfluidity6sp1e sem.
Tempere, Jacques
Surface physics3sp2e sem.
Peeters, Francois
Symmetrie in de fysica6sp2e sem.
Goovaerts, Etienne
Theorie en praktijk van eindige elementen methoden6sp2e sem.
Vande Sande, Hans
Theory of fundamental interactions6sp2e sem.
Van Mechelen, Pierre
X-ray (micro)tomography3sp2e sem.
Sijbers, Jan
 

Biologie-Wiskunde

Verdiepende module biologie: 26 studiepunten

Biostatistics7sp1e sem.
Van Dongen, Stefan
Drivers of global change4sp1e sem.
Meysman, Filip
Ecology of populations and communities6sp2e sem.
Leirs, Herwig
Practicum organismale biologie4sp1e+2e sem
Aerts, Peter
Environmental stress and ecotoxicology5sp2e sem.
Bervoets, Lieven
 

Verbredende module wiskunde: 30 studiepunten

Differentiaalvergelijkingen en dynamische systemen6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Getallen en verzamelingen6sp1e sem.
Symens, Stijn
Groepen en ringen6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Multivariate calculus6sp2e sem.
Hohloch, Sonja
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

Chemie-wiskunde

Verdiepende module chemie: 24 studiepunten

Advanced analytical techniques3sp1e sem.
Janssens, Koen
Applied polymer chemistry3sp1e sem.
Eevers, Walter
Chemical reaction engineering3sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Chemometrics, lab accreditation and quality management3sp1e sem.
De Waele, Johan
Dynamic processes at surfaces3sp1e sem.
Neyts, Erik
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Homogenous catalysis3sp1e sem.
Maes, Bert
Safety and transportation3sp1e sem.
De Waele, Johan
 

Verbredende module wiskunde: 30 studiepunten

Differentiaalvergelijkingen en dynamische systemen6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Getallen en verzamelingen6sp1e sem.
Symens, Stijn
Groepen en ringen6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Multivariate calculus6sp2e sem.
Hohloch, Sonja
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

Chemie-Fysica

Verdiepende module chemie: 24 studiepunten

Advanced analytical techniques3sp1e sem.
Janssens, Koen
Applied polymer chemistry3sp1e sem.
Eevers, Walter
Chemical reaction engineering3sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Chemometrics, lab accreditation and quality management3sp1e sem.
De Waele, Johan
Dynamic processes at surfaces3sp1e sem.
Neyts, Erik
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Homogenous catalysis3sp1e sem.
Maes, Bert
Safety and transportation3sp1e sem.
De Waele, Johan
 

Verbredende module fysica: 15 studiepunten

Inleiding relativiteitstheorie & elementaire deeltjes3sp1e sem.
Van Mechelen, Pierre
Sterrenkunde en astrofysica I3sp1e+2e sem
Kolenberg, Katrien
Vaardigheden in experimentgebaseerd fysicaonderwijs9sp1e+2e sem
Dirckx, Joris
 

15 studiepunten te kiezen uit keuze fysica

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Accelerator physics3sp2e sem.
Van Mechelen, Pierre
Advanced electron microscopy3sp2e sem.
Bals, Sara
Béché, Armand
Algemene topologie3sp2e sem.
Peeters, Werner
Artificiële neurale netwerken3sp2e sem.
Scheunders, Paul
Biomechanica3sp2e sem.
Aerts, Peter
Biomedical imaging techniques6sp1e sem.
Verhoye, Marleen
Biosensors and bioelectronics3sp2e sem.
Lammertyn, Jeroen
Computational physics6sp2e sem.
Milosevic, Milorad
Device physics3sp2e sem.
Magnus, Wim
Digitale signaal- en beeldverwerking6sp2e sem.
Sijbers, Jan
Eindige differentie methoden en financiële wiskunde6sp1e sem.
In't Hout, Karel
Electronic structure calculations3sp1e sem.
Partoens, Bart
Experimental techniques in particle physics6sp1e sem.
De Roeck, Albert
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Gevorderde kwantummechanica6sp1e sem.
Partoens, Bart
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Maattheorie6sp1e sem.
Peeters, Werner
Magnetische resonantie van biomoleculen6sp2e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Microscopy and spectroscopy of nanosystems6sp1e sem.
Bals, Sara
Altantzis, Thomas
Numerieke optimalisatie6sp1e sem.
Vanroose, Wim
Philosophy of science3sp2e sem.
Leuridan, Bert
Physics of low-dimensional systems6sp1e sem.
Peeters, Francois
Covaci, Lucian
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Quantum field theory6sp2e sem.
Tempere, Jacques
Reconstructietechnieken in medische beeldvorming3sp1e sem.
Sijbers, Jan
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
Solid state physics6sp2e sem.
Tempere, Jacques
Statistische en wiskundige natuurkunde6sp2e sem.
Wouters, Michiel
Superconductivity and superfluidity6sp1e sem.
Tempere, Jacques
Surface physics3sp2e sem.
Peeters, Francois
Symmetrie in de fysica6sp2e sem.
Goovaerts, Etienne
Theorie en praktijk van eindige elementen methoden6sp2e sem.
Vande Sande, Hans
Theory of fundamental interactions6sp2e sem.
Van Mechelen, Pierre
X-ray (micro)tomography3sp2e sem.
Sijbers, Jan
 

Chemie-Biologie

Verdiepende module chemie: 24 studiepunten

Advanced analytical techniques3sp1e sem.
Janssens, Koen
Applied polymer chemistry3sp1e sem.
Eevers, Walter
Chemical reaction engineering3sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Chemometrics, lab accreditation and quality management3sp1e sem.
De Waele, Johan
Dynamic processes at surfaces3sp1e sem.
Neyts, Erik
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Homogenous catalysis3sp1e sem.
Maes, Bert
Safety and transportation3sp1e sem.
De Waele, Johan
 

Verbredende module biologie: 27 studiepunten

Biologische antropologie3sp1e sem.
Stevens, Jeroen
Müller, Wendt
Dierkunde6sp2e sem.
Van Dongen, Stefan
Ecologie4sp2e sem.
Samson, Roeland
Wuyts, Karen
Evolutieleer en biologische classificatie3sp1e sem.
Van Damme, Raoul
Genetica m.i.v. populatiegenetica5sp2e sem.
Backeljau, Thierry
Plantkunde6sp1e sem.
Samson, Roeland
 

3 studiepunten te kiezen uit keuze biologie

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Applied and conservation behaviour3sp2e sem.
Eens, Marcel
Aquatic ecology4sp2e sem.
Bervoets, Lieven
Behavioral ecology5sp1e sem.
Eens, Marcel
Bioakoestiek4sp2e sem.
Eens, Marcel
Bioinformatics6sp2e sem.
Laukens, Kris
Biomechanica4sp2e sem.
Aerts, Peter
Coastal and estuarine management4sp1e sem.
Meire, Patrick
Conservation and society5sp1e sem.
van Diggelen, Ruurd
Conservation biogeography4sp1e sem.
Matthysen, Erik
Conservation genetics6sp2e sem.
Pereboom, Zjef
Coping with global change4sp1e sem.
Diels, Ludo
Debating development3sp1e sem.
Van Hecken, Gert
Verrelst, Janus
Ecological modelling6sp2e sem.
Deckmyn, Gaby
Ecologische morfologie en scaling3sp2e sem.
Aerts, Peter
Ecosystem based adaptation to global change6sp1e+2e sem
Meire, Patrick
Entomology4sp1e sem.
De Bruyn, Luc
Environmental biophysics5sp2e sem.
Nijs, Ivan
Evolutionary responses to global change4sp1e sem.
Van Damme, Raoul
Field course3sp1e sem.
Meire, Patrick
Freshwater ecosystem functioning3sp2e sem.
Meire, Patrick
Functionele morfologie vertebraten4sp1e sem.
Aerts, Peter
Fylogenie en systematiek6sp1e sem.
Van Damme, Raoul
Gedrag: seminarie en vaardigheden4sp2e sem.
Eens, Marcel
Geographic information systems (GIS)4sp1e sem.
Temmerman, Stijn
Global change physiology5sp1e sem.
De Boeck, Gudrun
Habitat conservation4sp1e sem.
van Diggelen, Ruurd
Herpetology3sp2e sem.
Van Damme, Raoul
Infectious disease ecology4sp1e sem.
Leirs, Herwig
Island biology6sp2e sem.
Van Damme, Raoul
Landscape ecology4sp2e sem.
van Diggelen, Ruurd
Macro-evolutie3sp2e sem.
Van Damme, Raoul
Mammalogy4sp1e sem.
Leirs, Herwig
Marine ecosystem functioning3sp1e sem.
Meysman, Filip
Menselijk gedrag4sp2e sem.
Van Dongen, Stefan
Stevens, Jeroen
Meteorology, climatology and global change4sp2e sem.
Janssens, Ivan
Methods in environmental biology3sp2e sem.
Nijs, Ivan
Microbial ecology3sp2e sem.
Verbruggen, Erik
Omics in a changing environment5sp2e sem.
Beemster, Gerrit
Ornithology4sp2e sem.
Matthysen, Erik
Plant and soil ecology6sp1e sem.
Nijs, Ivan
Plant-microbe interactions3sp2e sem.
Prinsen, Els
Practicum organismale biologie4sp1e+2e sem
Aerts, Peter
Primatology4sp1e sem.
Stevens, Jeroen
Remote sensing4sp2e sem.
Samson, Roeland
Restoration ecology4sp2e sem.
van Diggelen, Ruurd
Scientific writing in English6sp2e sem.
Van De Poel, Kris
Species conservation and management6sp1e sem.
Leirs, Herwig
System ecology4sp1e sem.
Nijs, Ivan
Terrestrial ecosystem functioning4sp1e sem.
Nijs, Ivan
 

Fysica-Chemie

Verdiepende module fysica: 24 studiepunten

Atoom- en molecuulfysica6sp1e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Computer-controlled experiments and data acquisition3sp2e sem.
Van Remortel, Nick
Vaardigheden in experimentgebaseerd fysicaonderwijs9sp1e+2e sem
Dirckx, Joris
Wiskundige methoden in theoretische fysica6sp1e sem.
Wouters, Michiel
 

Verbredende module chemie : 24 studiepunten

Analytische chemie, incl. practicum6sp1e sem.
Janssens, Koen
Applied polymer chemistry3sp1e sem.
Eevers, Walter
Duurzaamheid, veiligheid en milieu3sp1e sem.
Meynen, Vera
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Organische chemie I6sp2e sem.
Mampuys, Pieter
Polymeerchemie3sp1e sem.
Eevers, Walter
 

6 studiepunten te kiezen uit keuze chemie

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Advanced inorganic materials3sp2e sem.
Cool, Pegie
Advanced LC-MS3sp2e sem.
Lemiere, Filip
Advanced molecular spectroscopy6sp1e sem.
Johannessen, Christian
Advanced NMR6sp1e sem.
Martins, José C.
Automation3sp1e sem.
Verschaeren, Jan
Biotechnologie3sp1e sem.
Baggerman, Geert
Capita selecta biochemistry3sp2e sem.
Sobott, Frank
Capita selecta crystallization in the farmaceutical industry3sp1e sem.
Collas, Alain
Capita selecta internationalisation: Applied inorganic chemistry3sp1e sem.
Potgieter, Herman
Capita selecta internationalisation: Natural product and tandem chemistry3sp1e sem.
Orru, Romano
Capita selecta internationalisation: Plasmas for a sustainable society3sp1e sem.
van de Sanden, Richard
Capita selecta organic chemistry, incl. practical6sp1e sem.
Maes, Bert
NNB, -
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging6sp1e sem.
Janssens, Koen
Chemical process engineering 13sp1e sem.
Baets, Herman
Chemical process engineering 23sp1e sem.
Baets, Herman
Chemistry of food stuffs3sp1e sem.
Thijs, Liesbet
DFT and chemical reactivity3sp1e sem.
De Proft, F.
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie3sp2e sem.
Wenseleers, Wim
Hydrodynamica3sp2e sem.
Partoens, Bart
IP, HRM en communicatie3sp1e sem.
Smekens, Anne
Bosman, Martin
Luys, Marie-José
Ligand field theory3sp2e sem.
Blockhuys, Frank
Medicinal chemistry3sp1e sem.
Ballet, Steven
Metallurgy and recycling of metals3sp1e sem.
Claessens, Serge
Milieu- en sociaal recht3sp1e sem.
Vanoeteren, Carine
Reyniers, Kelly
Modern electrochemical analysis, incl. sensors3sp2e sem.
De Wael, Karolien
(Parallel) programmeren3sp2e sem.
Cuyt, Annie
Physical organic chemistry3sp1e sem.
Blockhuys, Frank
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Supramolecular chemistry3sp2e sem.
Dehaen, Wim
 

Fysica-Informatica

Verdiepende module fysica: 24 studiepunten

Atoom- en molecuulfysica6sp1e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Computer-controlled experiments and data acquisition3sp2e sem.
Van Remortel, Nick
Vaardigheden in experimentgebaseerd fysicaonderwijs9sp1e+2e sem
Dirckx, Joris
Wiskundige methoden in theoretische fysica6sp1e sem.
Wouters, Michiel
 

Verbredende module informatica : 21 studiepunten

Computernetwerken6sp2e sem.
Blondia, Chris
Computersystemen en -architectuur6sp1e sem.
Vangheluwe, Hans
Datastructuren en graafalgoritmen3sp2e sem.
Van Houdt, Benny
Introduction to databases6sp1e sem.
Calders, Toon
 

9 studiepunten te kiezen uit keuze informatica

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Advanced networking lab6sp2e sem.
Blondia, Chris
Latré, Steven
Advanced performance modelling6sp2e sem.
Van Houdt, Benny
Artificiële neurale netwerken3sp2e sem.
Scheunders, Paul
Algorithmic Foundations of Data Science6sp2e sem.
Geerts, Floris
Capita selecta software engineering6sp1e sem.
Demeyer, Serge
Case Studies in Data Science and Artificial Intelligence6sp2e sem.
Calders, Toon
Current Trends in Data Science and Artificial Intelligence6sp2e sem.
Calders, Toon
Artificial Intelligence Project6sp1e sem.
Goethals, Bart
Programming paradigms6sp2e sem.
Perez, Guillermo Alberto
Selected topics of computational science3sp1e sem.
Cuyt, Annie
Sensor networks lab3sp1e sem.
Blondia, Chris
Software architectuur6sp1e sem.
Mannaert, Herwig
Software testing6sp2e sem.
Demeyer, Serge
Specification and verification6sp1e sem.
Perez, Guillermo Alberto
Topics in networks and distributed systems6sp2e sem.
Latré, Steven
 

Fysica-Wiskunde

Verdiepende module fysica: 24 studiepunten

Atoom- en molecuulfysica6sp1e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Computer-controlled experiments and data acquisition3sp2e sem.
Van Remortel, Nick
Vaardigheden in experimentgebaseerd fysicaonderwijs9sp1e+2e sem
Dirckx, Joris
Wiskundige methoden in theoretische fysica6sp1e sem.
Wouters, Michiel
 

Verbredende module wiskunde: 6 studiepunten

Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

24 studiepunten te kiezen uit keuze wiskunde

Algemene topologie3sp2e sem.
Peeters, Werner
Codetheorie3sp1e sem.
Symens, Stijn
Complexe analyse6sp1e sem.
Eelbode, David
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Globale analyse3sp1e sem.
Le Bruyn, Lieven
Groepen en ringen6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Fields and Galois theory6sp1e sem.
Shoykhet, Boris
Maattheorie6sp1e sem.
Peeters, Werner
Numerieke optimalisatie6sp1e sem.
Vanroose, Wim
Representatietheorie6sp2e sem.
Le Bruyn, Lieven
Ringen en modulen6sp1e sem.
Lowen, Wendy
 

Informatica-Fysica

Verdiepende module informatica: 24 studiepunten

Computer and network security6sp1e sem.
Famaey, Jeroen
Data mining6sp2e sem.
Goethals, Bart
Distributed Artificial Intelligence6sp2e sem.
Latré, Steven
Modelling of software-intensive systems6sp1e sem.
Vangheluwe, Hans
 

Verbredende module fysica: 30 studiepunten

Algemene fysica III : elektromagnetisme6sp1e sem.
Verbeeck, Johan
Inleiding kwantummechanica6sp1e sem.
Peeters, Francois
Inleiding relativiteitstheorie & elementaire deeltjes3sp1e sem.
Van Mechelen, Pierre
Materiaalfysica3sp2e sem.
Verbeeck, Johan
Sterrenkunde en astrofysica I3sp1e+2e sem
Kolenberg, Katrien
Vaardigheden in experimentgebaseerd fysicaonderwijs9sp1e+2e sem
Dirckx, Joris
 

Informatica-Wiskunde

Verdiepende module informatica: 24 studiepunten

Computer and network security6sp1e sem.
Famaey, Jeroen
Data mining6sp2e sem.
Goethals, Bart
Distributed Artificial Intelligence6sp2e sem.
Latré, Steven
Modelling of software-intensive systems6sp1e sem.
Vangheluwe, Hans
 

Verbredende module wiskunde: 18 studiepunten

Groepen en ringen6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Multivariate calculus6sp2e sem.
Hohloch, Sonja
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

12 studiepunten te kiezen uit keuze wiskunde

Differentiaalmeetkunde6sp1e sem.
Mestdag, Tom
Differentiaalvergelijkingen en dynamische systemen6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
 

Wiskunde-Fysica

Verdiepende module wiskunde: 6 studiepunten

Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

18 studiepunten te kiezen uit onderstaande lijst. De student kiest voor 1 van de 2 opleidingsonderdelen 'Financiële wiskunde', aan de VUB of aan de Universiteit Antwerpen.

Actuariële modellen6sp2e sem.
Lebègue, Adrien
Eindige differentie methoden en financiële wiskunde6sp1e sem.
In't Hout, Karel
Gevorderde kansrekening6sp1e sem.
Einmahl, Uwe
Grondslagen van de wiskunde6sp2e sem.
Sioen, Mark
Homological methods6sp2e sem.
Lowen, Wendy
Integrable Hamiltonian systems6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Algebraic topology6sp2e sem.
Shoykhet, Boris
Field Arithmetic6sp1e sem.
Becher, Karim Johannes
Functionaalanalyse6sp2e sem.
De Commer, Kenny
Harmonische en wavelet analyse6sp1e sem.
Dooms, Ann
Numerieke optimalisatie6sp1e sem.
Vanroose, Wim
Associatieve algebra6sp1e sem.
Jespers, E.
Financiële wiskunde6sp1e sem.
Kadankova, Tetyana
Financiële wiskunde6sp2e sem.
De Scheemaekere, Xavier
 

Verbredende module fysica: 30 studiepunten

Algemene fysica III : elektromagnetisme6sp1e sem.
Verbeeck, Johan
Inleiding kwantummechanica6sp1e sem.
Peeters, Francois
Inleiding relativiteitstheorie & elementaire deeltjes3sp1e sem.
Van Mechelen, Pierre
Materiaalfysica3sp2e sem.
Verbeeck, Johan
Sterrenkunde en astrofysica I3sp1e+2e sem
Kolenberg, Katrien
Vaardigheden in experimentgebaseerd fysicaonderwijs9sp1e+2e sem
Dirckx, Joris
 

Wiskunde-Informatica

Verdiepende module wiskunde: 6 studiepunten

Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

18 studiepunten te kiezen uit onderstaande lijst. De student kiest voor 1 van de 2 opleidingsonderdelen 'Financiële wiskunde', aan de VUB of aan de Universiteit Antwerpen.

Actuariële modellen6sp2e sem.
Lebègue, Adrien
Eindige differentie methoden en financiële wiskunde6sp1e sem.
In't Hout, Karel
Gevorderde kansrekening6sp1e sem.
Einmahl, Uwe
Grondslagen van de wiskunde6sp2e sem.
Sioen, Mark
Homological methods6sp2e sem.
Lowen, Wendy
Integrable Hamiltonian systems6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Algebraic topology6sp2e sem.
Shoykhet, Boris
Field Arithmetic6sp1e sem.
Becher, Karim Johannes
Functionaalanalyse6sp2e sem.
De Commer, Kenny
Harmonische en wavelet analyse6sp1e sem.
Dooms, Ann
Numerieke optimalisatie6sp1e sem.
Vanroose, Wim
Associatieve algebra6sp1e sem.
Jespers, E.
Financiële wiskunde6sp1e sem.
Kadankova, Tetyana
Financiële wiskunde6sp2e sem.
De Scheemaekere, Xavier
 

Verbredende module informatica: 21 studiepunten

Computernetwerken6sp2e sem.
Blondia, Chris
Computersystemen en -architectuur6sp1e sem.
Vangheluwe, Hans
Datastructuren en graafalgoritmen3sp2e sem.
Van Houdt, Benny
Introduction to databases6sp1e sem.
Calders, Toon
 

9 studiepunten te kiezen uit keuze informatica

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Advanced networking lab6sp2e sem.
Blondia, Chris
Latré, Steven
Advanced performance modelling6sp2e sem.
Van Houdt, Benny
Artificiële neurale netwerken3sp2e sem.
Scheunders, Paul
Algorithmic Foundations of Data Science6sp2e sem.
Geerts, Floris
Capita selecta software engineering6sp1e sem.
Demeyer, Serge
Case Studies in Data Science and Artificial Intelligence6sp2e sem.
Calders, Toon
Current Trends in Data Science and Artificial Intelligence6sp2e sem.
Calders, Toon
Artificial Intelligence Project6sp1e sem.
Goethals, Bart
Programming paradigms6sp2e sem.
Perez, Guillermo Alberto
Selected topics of computational science3sp1e sem.
Cuyt, Annie
Sensor networks lab3sp1e sem.
Blondia, Chris
Software architectuur6sp1e sem.
Mannaert, Herwig
Software testing6sp2e sem.
Demeyer, Serge
Specification and verification6sp1e sem.
Perez, Guillermo Alberto
Topics in networks and distributed systems6sp2e sem.
Latré, Steven
 

STEM voor Bioingenieur

Afhankelijk van de vooropleiding kiest de student een combinatie van 2 wetenschapsdisciplines.

Bioingenieur (Bio) -Chemie

Verdiepende module biologie: 26 studiepunten

Biostatistics7sp1e sem.
Van Dongen, Stefan
Drivers of global change4sp1e sem.
Meysman, Filip
Ecology of populations and communities6sp2e sem.
Leirs, Herwig
Practicum organismale biologie4sp1e+2e sem
Aerts, Peter
Environmental stress and ecotoxicology5sp2e sem.
Bervoets, Lieven
 

Verbredende module chemie: 27 studiepunten

Advanced analytical techniques3sp1e sem.
Janssens, Koen
Applied polymer chemistry3sp1e sem.
Eevers, Walter
Chemical reaction engineering3sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Chemometrics, lab accreditation and quality management3sp1e sem.
De Waele, Johan
Dynamic processes at surfaces3sp1e sem.
Neyts, Erik
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Homogenous catalysis3sp1e sem.
Maes, Bert
Physical organic chemistry3sp1e sem.
Blockhuys, Frank
Safety and transportation3sp1e sem.
De Waele, Johan
 

3 studiepunten te kiezen uit keuze chemie

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Advanced inorganic materials3sp2e sem.
Cool, Pegie
Advanced LC-MS3sp2e sem.
Lemiere, Filip
Advanced molecular spectroscopy6sp1e sem.
Johannessen, Christian
Advanced NMR6sp1e sem.
Martins, José C.
Automation3sp1e sem.
Verschaeren, Jan
Biotechnologie3sp1e sem.
Baggerman, Geert
Capita selecta biochemistry3sp2e sem.
Sobott, Frank
Capita selecta crystallization in the farmaceutical industry3sp1e sem.
Collas, Alain
Capita selecta internationalisation: Applied inorganic chemistry3sp1e sem.
Potgieter, Herman
Capita selecta internationalisation: Natural product and tandem chemistry3sp1e sem.
Orru, Romano
Capita selecta internationalisation: Plasmas for a sustainable society3sp1e sem.
van de Sanden, Richard
Capita selecta organic chemistry, incl. practical6sp1e sem.
Maes, Bert
NNB, -
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging6sp1e sem.
Janssens, Koen
Chemical process engineering 13sp1e sem.
Baets, Herman
Chemical process engineering 23sp1e sem.
Baets, Herman
Chemistry of food stuffs3sp1e sem.
Thijs, Liesbet
DFT and chemical reactivity3sp1e sem.
De Proft, F.
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie3sp2e sem.
Wenseleers, Wim
Hydrodynamica3sp2e sem.
Partoens, Bart
IP, HRM en communicatie3sp1e sem.
Smekens, Anne
Bosman, Martin
Luys, Marie-José
Ligand field theory3sp2e sem.
Blockhuys, Frank
Medicinal chemistry3sp1e sem.
Ballet, Steven
Metallurgy and recycling of metals3sp1e sem.
Claessens, Serge
Milieu- en sociaal recht3sp1e sem.
Vanoeteren, Carine
Reyniers, Kelly
Modern electrochemical analysis, incl. sensors3sp2e sem.
De Wael, Karolien
(Parallel) programmeren3sp2e sem.
Cuyt, Annie
Physical organic chemistry3sp1e sem.
Blockhuys, Frank
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Supramolecular chemistry3sp2e sem.
Dehaen, Wim
 

Bioingenieur (Che) -Biologie

Verdiepende module chemie: 24 studiepunten

Advanced analytical techniques3sp1e sem.
Janssens, Koen
Applied polymer chemistry3sp1e sem.
Eevers, Walter
Chemical reaction engineering3sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Chemometrics, lab accreditation and quality management3sp1e sem.
De Waele, Johan
Dynamic processes at surfaces3sp1e sem.
Neyts, Erik
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Homogenous catalysis3sp1e sem.
Maes, Bert
Safety and transportation3sp1e sem.
De Waele, Johan
 

Verbredende module biologie: 21 studiepunten

Biostatistics7sp1e sem.
Van Dongen, Stefan
Drivers of global change4sp1e sem.
Meysman, Filip
Ecology of populations and communities6sp2e sem.
Leirs, Herwig
Practicum organismale biologie4sp1e+2e sem
Aerts, Peter
 

9 studiepunten te kiezen uit keuze biologie

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Applied and conservation behaviour3sp2e sem.
Eens, Marcel
Aquatic ecology4sp2e sem.
Bervoets, Lieven
Behavioral ecology5sp1e sem.
Eens, Marcel
Bioakoestiek4sp2e sem.
Eens, Marcel
Bioinformatics6sp2e sem.
Laukens, Kris
Biomechanica4sp2e sem.
Aerts, Peter
Coastal and estuarine management4sp1e sem.
Meire, Patrick
Conservation and society5sp1e sem.
van Diggelen, Ruurd
Conservation biogeography4sp1e sem.
Matthysen, Erik
Conservation genetics6sp2e sem.
Pereboom, Zjef
Coping with global change4sp1e sem.
Diels, Ludo
Debating development3sp1e sem.
Van Hecken, Gert
Verrelst, Janus
Ecological modelling6sp2e sem.
Deckmyn, Gaby
Ecologische morfologie en scaling3sp2e sem.
Aerts, Peter
Ecosystem based adaptation to global change6sp1e+2e sem
Meire, Patrick
Entomology4sp1e sem.
De Bruyn, Luc
Environmental biophysics5sp2e sem.
Nijs, Ivan
Evolutionary responses to global change4sp1e sem.
Van Damme, Raoul
Field course3sp1e sem.
Meire, Patrick
Freshwater ecosystem functioning3sp2e sem.
Meire, Patrick
Functionele morfologie vertebraten4sp1e sem.
Aerts, Peter
Fylogenie en systematiek6sp1e sem.
Van Damme, Raoul
Gedrag: seminarie en vaardigheden4sp2e sem.
Eens, Marcel
Geographic information systems (GIS)4sp1e sem.
Temmerman, Stijn
Global change physiology5sp1e sem.
De Boeck, Gudrun
Habitat conservation4sp1e sem.
van Diggelen, Ruurd
Herpetology3sp2e sem.
Van Damme, Raoul
Infectious disease ecology4sp1e sem.
Leirs, Herwig
Island biology6sp2e sem.
Van Damme, Raoul
Landscape ecology4sp2e sem.
van Diggelen, Ruurd
Macro-evolutie3sp2e sem.
Van Damme, Raoul
Mammalogy4sp1e sem.
Leirs, Herwig
Marine ecosystem functioning3sp1e sem.
Meysman, Filip
Menselijk gedrag4sp2e sem.
Van Dongen, Stefan
Stevens, Jeroen
Meteorology, climatology and global change4sp2e sem.
Janssens, Ivan
Methods in environmental biology3sp2e sem.
Nijs, Ivan
Microbial ecology3sp2e sem.
Verbruggen, Erik
Omics in a changing environment5sp2e sem.
Beemster, Gerrit
Ornithology4sp2e sem.
Matthysen, Erik
Plant and soil ecology6sp1e sem.
Nijs, Ivan
Plant-microbe interactions3sp2e sem.
Prinsen, Els
Practicum organismale biologie4sp1e+2e sem
Aerts, Peter
Primatology4sp1e sem.
Stevens, Jeroen
Remote sensing4sp2e sem.
Samson, Roeland
Restoration ecology4sp2e sem.
van Diggelen, Ruurd
Scientific writing in English6sp2e sem.
Van De Poel, Kris
Species conservation and management6sp1e sem.
Leirs, Herwig
System ecology4sp1e sem.
Nijs, Ivan
Terrestrial ecosystem functioning4sp1e sem.
Nijs, Ivan
 

Bioingenieur (Bio)-Wiskunde

Verdiepende module biologie: 26 studiepunten

Biostatistics7sp1e sem.
Van Dongen, Stefan
Drivers of global change4sp1e sem.
Meysman, Filip
Ecology of populations and communities6sp2e sem.
Leirs, Herwig
Practicum organismale biologie4sp1e+2e sem
Aerts, Peter
Environmental stress and ecotoxicology5sp2e sem.
Bervoets, Lieven
 

Verbredende module wiskunde: 18 studiepunten

Getallen en verzamelingen6sp1e sem.
Symens, Stijn
Groepen en ringen6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

12 studiepunten te kiezen uit keuze wiskunde

Differentiaalmeetkunde6sp1e sem.
Mestdag, Tom
Differentiaalvergelijkingen en dynamische systemen6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Codetheorie3sp1e sem.
Symens, Stijn
Discrete wiskunde3sp2e sem.
Symens, Stijn
 

Bioingenieur (Che)-Wiskunde

Verdiepende module chemie: 24 studiepunten

Advanced analytical techniques3sp1e sem.
Janssens, Koen
Applied polymer chemistry3sp1e sem.
Eevers, Walter
Chemical reaction engineering3sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Chemometrics, lab accreditation and quality management3sp1e sem.
De Waele, Johan
Dynamic processes at surfaces3sp1e sem.
Neyts, Erik
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Homogenous catalysis3sp1e sem.
Maes, Bert
Safety and transportation3sp1e sem.
De Waele, Johan
 

Verbredende module wiskunde: 18 studiepunten

Getallen en verzamelingen6sp1e sem.
Symens, Stijn
Groepen en ringen6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

12 studiepunten te kiezen uit keuze wiskunde

Differentiaalmeetkunde6sp1e sem.
Mestdag, Tom
Differentiaalvergelijkingen en dynamische systemen6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Codetheorie3sp1e sem.
Symens, Stijn
Discrete wiskunde3sp2e sem.
Symens, Stijn
 

Bioingenieur (Bio)-Fysica

Verdiepende module biologie: 26 studiepunten

Biostatistics7sp1e sem.
Van Dongen, Stefan
Drivers of global change4sp1e sem.
Meysman, Filip
Ecology of populations and communities6sp2e sem.
Leirs, Herwig
Practicum organismale biologie4sp1e+2e sem
Aerts, Peter
Environmental stress and ecotoxicology5sp2e sem.
Bervoets, Lieven
 

Verbredende module fysica: 21 studiepunten

Inleiding kwantummechanica6sp1e sem.
Peeters, Francois
Inleiding relativiteitstheorie & elementaire deeltjes3sp1e sem.
Van Mechelen, Pierre
Sterrenkunde en astrofysica I3sp1e+2e sem
Kolenberg, Katrien
Vaardigheden in experimentgebaseerd fysicaonderwijs9sp1e+2e sem
Dirckx, Joris
 

9 studiepunten te kiezen uit keuze fysica

Advanced electron microscopy3sp2e sem.
Bals, Sara
Béché, Armand
Artificiële neurale netwerken3sp2e sem.
Scheunders, Paul
Atoom- en molecuulfysica6sp1e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Biomechanica3sp2e sem.
Aerts, Peter
Biomedical imaging techniques6sp1e sem.
Verhoye, Marleen
Biosensors and bioelectronics3sp2e sem.
Lammertyn, Jeroen
Computer-controlled experiments and data acquisition3sp2e sem.
Van Remortel, Nick
Digitale signaal- en beeldverwerking6sp2e sem.
Sijbers, Jan
Magnetische resonantie van biomoleculen6sp2e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Microscopy and spectroscopy of nanosystems6sp1e sem.
Bals, Sara
Altantzis, Thomas
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Reconstructietechnieken in medische beeldvorming3sp1e sem.
Sijbers, Jan
X-ray (micro)tomography3sp2e sem.
Sijbers, Jan
 

Bioingenieur (Che)--Fysica

Verdiepende module chemie: 24 studiepunten

Advanced analytical techniques3sp1e sem.
Janssens, Koen
Applied polymer chemistry3sp1e sem.
Eevers, Walter
Chemical reaction engineering3sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Chemometrics, lab accreditation and quality management3sp1e sem.
De Waele, Johan
Dynamic processes at surfaces3sp1e sem.
Neyts, Erik
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Homogenous catalysis3sp1e sem.
Maes, Bert
Safety and transportation3sp1e sem.
De Waele, Johan
 

Verbredende module fysica: 21 studiepunten

Inleiding kwantummechanica6sp1e sem.
Peeters, Francois
Inleiding relativiteitstheorie & elementaire deeltjes3sp1e sem.
Van Mechelen, Pierre
Sterrenkunde en astrofysica I3sp1e+2e sem
Kolenberg, Katrien
Vaardigheden in experimentgebaseerd fysicaonderwijs9sp1e+2e sem
Dirckx, Joris
 

9 studiepunten te kiezen uit keuze fysica

Advanced electron microscopy3sp2e sem.
Bals, Sara
Béché, Armand
Artificiële neurale netwerken3sp2e sem.
Scheunders, Paul
Atoom- en molecuulfysica6sp1e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Biomechanica3sp2e sem.
Aerts, Peter
Biomedical imaging techniques6sp1e sem.
Verhoye, Marleen
Biosensors and bioelectronics3sp2e sem.
Lammertyn, Jeroen
Computer-controlled experiments and data acquisition3sp2e sem.
Van Remortel, Nick
Digitale signaal- en beeldverwerking6sp2e sem.
Sijbers, Jan
Magnetische resonantie van biomoleculen6sp2e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Microscopy and spectroscopy of nanosystems6sp1e sem.
Bals, Sara
Altantzis, Thomas
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Reconstructietechnieken in medische beeldvorming3sp1e sem.
Sijbers, Jan
X-ray (micro)tomography3sp2e sem.
Sijbers, Jan
 

Bioingenieur (bio)-Biochemie (TI)

Verdiepende module biologie: 26 studiepunten

Biostatistics7sp1e sem.
Van Dongen, Stefan
Drivers of global change4sp1e sem.
Meysman, Filip
Ecology of populations and communities6sp2e sem.
Leirs, Herwig
Practicum organismale biologie4sp1e+2e sem
Aerts, Peter
Environmental stress and ecotoxicology5sp2e sem.
Bervoets, Lieven
 

Verbredende module Biochemie (TI): 24 studiepunten

I-Voedingsmiddelentechnologie6sp1e sem.
Wijnants, Marc
I-Milieutechnologie6sp1e sem.
Dries, Jan
6-Bioreactoren6sp2e sem.
Cornet, Iris
2-Kinematica en Dynamica3sp2e sem.
Steenackers, Gunther
6-Chemische procesregeling3sp2e sem.
Hereijgers, Jonas
 

6 studiepunten te kiezen uit keuze Biochemie (TI)

I-Industrial Biotechnology3sp1e sem.
Cornet, Iris
I-Gene Technology3sp1e sem.
Dries, Jan
II-Advanced Waste Water Engineering3sp2e sem.
Dries, Jan
II-Bioprocesregeling3sp2e sem.
Daens, Dominique
II-Simulatie van biochemische processen3sp2e sem.
Wijnants, Marc
I-Chemische procesregeling3sp1e sem.
Hereijgers, Jonas
II-Powder and Colloid Technology3sp2e sem.
Tavernier, Serge
II-Electrochemical Engineering3sp2e sem.
Breugelmans, Tom
II-Sustainable Material Recycling3sp2e sem.
Billen, Pieter
II-Project Industrial Biotechnology3sp2e sem.
Cornet, Iris
 

Bioingenieur (bio)-Bouwkunde

Verdiepende module biologie: 26 studiepunten

Biostatistics7sp1e sem.
Van Dongen, Stefan
Drivers of global change4sp1e sem.
Meysman, Filip
Ecology of populations and communities6sp2e sem.
Leirs, Herwig
Practicum organismale biologie4sp1e+2e sem
Aerts, Peter
Environmental stress and ecotoxicology5sp2e sem.
Bervoets, Lieven
 

Verbredende module Bouwkunde: 18 studiepunten

1-Bouwkundig tekenen CAD3sp1e sem.
Van Haerenborgh, Frieda
2-Betontechnologie3sp2e sem.
Craeye, Bart
3-Sterkteleer en stabiliteit6sp1e sem.
Audenaert, Amaryllis
4-Bouwfysica6sp2e sem.
Verbeke, Stijn
 

12 studiepunten te kiezen uit keuze Bouwkunde

2-Asfalttechnologie en Bouwmaterialen3sp2e sem.
Van den bergh, Wim
5-Energieprestatie van gebouwen6sp1e sem.
Verbeke, Stijn
5-Planning en Kostprijsberekening6sp1e sem.
Vuye, Cedric
5-Geotechniek6sp1e sem.
Blom, Johan
5-Zorgsystemen: milieu, veiligheid, kwaliteit3sp1e sem.
Van den bergh, Wim
5-Klimatisering: HVAC-concepten3sp1e sem.
Van de Paer, Jan
3-Elektriciteit, verlichting, domotica en sanitair3sp1e sem.
Lauriks, Leen
6-Gewapend beton6sp2e sem.
Craeye, Bart
6-Infrastructuurwerken: wegenbouw6sp2e sem.
Van den bergh, Wim
5-Strength of Materials and Stability3sp1e sem.
Muehlich, Uwe
 

Bioingenieur (bio)-Elektromechanica

Verdiepende module biologie: 26 studiepunten

Biostatistics7sp1e sem.
Van Dongen, Stefan
Drivers of global change4sp1e sem.
Meysman, Filip
Ecology of populations and communities6sp2e sem.
Leirs, Herwig
Practicum organismale biologie4sp1e+2e sem
Aerts, Peter
Environmental stress and ecotoxicology5sp2e sem.
Bervoets, Lieven
 

Verbredende module elektromechanica: 30 studiepunten

2-CAD 3D ontwerpen3sp2e sem.
Lenssen, Eric
2-Duurzame Energie3sp2e sem.
Derammelaere, Stijn
4-Besturingstechnieken: PLC's3sp2e sem.
Vanhoeylandt, Walter
5-Elektrotechniek: generatoren en aandrijvingen6sp1e sem.
Cools, Patrik
5-Klimatisering: HVAC-concepten3sp1e sem.
Van de Paer, Jan
I-Energiesystemen3sp1e sem.
Janssen, Eddy
II-Duurzame elektriciteit3sp2e sem.
Catthoor, Raf
II-Productietechnieken3sp2e sem.
Billiet, Emiel
II-Robotica en industrial engineering3sp2e sem.
Smet, Erwin
 

Bioingenieur (che)-Biochemie (TI)

Verdiepende module chemie: 24 studiepunten

Advanced analytical techniques3sp1e sem.
Janssens, Koen
Applied polymer chemistry3sp1e sem.
Eevers, Walter
Chemical reaction engineering3sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Chemometrics, lab accreditation and quality management3sp1e sem.
De Waele, Johan
Dynamic processes at surfaces3sp1e sem.
Neyts, Erik
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Homogenous catalysis3sp1e sem.
Maes, Bert
Safety and transportation3sp1e sem.
De Waele, Johan
 

Verbredende module biochemie (TI): 24 studiepunten

I-Voedingsmiddelentechnologie6sp1e sem.
Wijnants, Marc
I-Milieutechnologie6sp1e sem.
Dries, Jan
6-Bioreactoren6sp2e sem.
Cornet, Iris
2-Kinematica en Dynamica3sp2e sem.
Steenackers, Gunther
6-Chemische procesregeling3sp2e sem.
Hereijgers, Jonas
 

6 studiepunten te kiezen uit keuze biochemie (TI)

I-Industrial Biotechnology3sp1e sem.
Cornet, Iris
I-Gene Technology3sp1e sem.
Dries, Jan
II-Advanced Waste Water Engineering3sp2e sem.
Dries, Jan
II-Bioprocesregeling3sp2e sem.
Daens, Dominique
II-Simulatie van biochemische processen3sp2e sem.
Wijnants, Marc
I-Chemische procesregeling3sp1e sem.
Hereijgers, Jonas
II-Powder and Colloid Technology3sp2e sem.
Tavernier, Serge
II-Electrochemical Engineering3sp2e sem.
Breugelmans, Tom
II-Sustainable Material Recycling3sp2e sem.
Billen, Pieter
II-Project Industrial Biotechnology3sp2e sem.
Cornet, Iris
 

Bioingenieur (che)-Bouwkunde

Verdiepende module chemie: 24 studiepunten

Advanced analytical techniques3sp1e sem.
Janssens, Koen
Applied polymer chemistry3sp1e sem.
Eevers, Walter
Chemical reaction engineering3sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Chemometrics, lab accreditation and quality management3sp1e sem.
De Waele, Johan
Dynamic processes at surfaces3sp1e sem.
Neyts, Erik
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Homogenous catalysis3sp1e sem.
Maes, Bert
Safety and transportation3sp1e sem.
De Waele, Johan
 

Verbredende module bouwkunde: 18 studiepunten

1-Bouwkundig tekenen CAD3sp1e sem.
Van Haerenborgh, Frieda
2-Betontechnologie3sp2e sem.
Craeye, Bart
3-Sterkteleer en stabiliteit6sp1e sem.
Audenaert, Amaryllis
4-Bouwfysica6sp2e sem.
Verbeke, Stijn
 

12 studiepunten te kiezen uit keuze bouwkunde

2-Asfalttechnologie en Bouwmaterialen3sp2e sem.
Van den bergh, Wim
5-Energieprestatie van gebouwen6sp1e sem.
Verbeke, Stijn
5-Planning en Kostprijsberekening6sp1e sem.
Vuye, Cedric
5-Geotechniek6sp1e sem.
Blom, Johan
5-Zorgsystemen: milieu, veiligheid, kwaliteit3sp1e sem.
Van den bergh, Wim
5-Klimatisering: HVAC-concepten3sp1e sem.
Van de Paer, Jan
3-Elektriciteit, verlichting, domotica en sanitair3sp1e sem.
Lauriks, Leen
6-Gewapend beton6sp2e sem.
Craeye, Bart
6-Infrastructuurwerken: wegenbouw6sp2e sem.
Van den bergh, Wim
5-Strength of Materials and Stability3sp1e sem.
Muehlich, Uwe
 

Bioingenieur (che)-Elektromechanica

Verdiepende module chemie: 24 studiepunten

Advanced analytical techniques3sp1e sem.
Janssens, Koen
Applied polymer chemistry3sp1e sem.
Eevers, Walter
Chemical reaction engineering3sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Chemometrics, lab accreditation and quality management3sp1e sem.
De Waele, Johan
Dynamic processes at surfaces3sp1e sem.
Neyts, Erik
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Homogenous catalysis3sp1e sem.
Maes, Bert
Safety and transportation3sp1e sem.
De Waele, Johan
 

Verbredende module elektromechanica: 30 studiepunten

2-CAD 3D ontwerpen3sp2e sem.
Lenssen, Eric
2-Duurzame Energie3sp2e sem.
Derammelaere, Stijn
4-Besturingstechnieken: PLC's3sp2e sem.
Vanhoeylandt, Walter
5-Elektrotechniek: generatoren en aandrijvingen6sp1e sem.
Cools, Patrik
5-Klimatisering: HVAC-concepten3sp1e sem.
Van de Paer, Jan
I-Energiesystemen3sp1e sem.
Janssen, Eddy
II-Duurzame elektriciteit3sp2e sem.
Catthoor, Raf
II-Productietechnieken3sp2e sem.
Billiet, Emiel
II-Robotica en industrial engineering3sp2e sem.
Smet, Erwin
 

Domeinspecifieke component

Afhankelijk van de vooropleiding kiest de student een combinatie van 2 opleidingen.

Chemie-Wiskunde

Verdiepende module chemie: 12 studiepunten

I-Reactoren6sp1e sem.
Breugelmans, Tom
I-Elektrochemie, corrosie3sp1e sem.
Pauwels, Elsje
I-Gevorderde scheidingstechnologie: theorie en simulatie3sp1e sem.
Verhulst, Kristof
 

Bijkomend 12 studiepunten te kiezen uit verdiepende keuzeopleidingsonderdelen chemie

I-Chemische procesregeling3sp1e sem.
Hereijgers, Jonas
I-Project CIT6sp1e sem.
Breugelmans, Tom
I-Principes van Milieutechnologie3sp1e sem.
Dries, Jan
I-Capita Selecta3sp1e sem.
Tavernier, Serge
I-Industriële chemie3sp1e sem.
Pauwels, Elsje
II-Electrochemical Engineering3sp2e sem.
Breugelmans, Tom
II-Chemisch ingenieursontwerpen6sp2e sem.
Verhulst, Kristof
II-Advanced Structure Determination3sp2e sem.
Vande Velde, Christophe
II-Advanced Waste Water Engineering3sp2e sem.
Dries, Jan
II-Sustainable Material Recycling3sp2e sem.
Billen, Pieter
II-Gevorderde chemische procesregeling3sp2e sem.
Vanhoeylandt, Walter
II-Powder and Colloid Technology3sp2e sem.
Tavernier, Serge
 

Verbredende module wiskunde: 18 studiepunten

Getallen en verzamelingen6sp1e sem.
Symens, Stijn
Groepen en ringen6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

Bijkomend 12 studiepunten te kiezen uit verbredende keuzeopleidingsonderdelen wiskunde

Differentiaalmeetkunde6sp1e sem.
Mestdag, Tom
Differentiaalvergelijkingen en dynamische systemen6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Codetheorie3sp1e sem.
Symens, Stijn
Discrete wiskunde3sp2e sem.
Symens, Stijn
 

Elektromechanica-Wiskunde

Verdiepende module Elektromechanica: 12 studiepunten

I-Energiesystemen3sp1e sem.
Janssen, Eddy
II-Duurzame elektriciteit3sp2e sem.
Catthoor, Raf
II-Productietechnieken3sp2e sem.
Billiet, Emiel
II-Robotica en industrial engineering3sp2e sem.
Smet, Erwin
 

Bijkomend 12 studiepunten te kiezen uit verdiepende keuzeopleidingsonderdelen Elektromechanica

I-Elektrotechnische systemen6sp1e sem.
Cools, Patrik
I-Mechanische systemen6sp1e sem.
Steenackers, Gunther
I-Offshore Energie3sp1e sem.
Ides, Stefaan
II-Ontwerp van offshore energie constructies6sp2e sem.
Vanlanduit, Steve
I-Dynamica van mechanische systemen3sp1e sem.
Vanlanduit, Steve
I-Energiemanagement3sp1e sem.
Van de Paer, Jan
II-Duurzame warmte6sp2e sem.
Verhaert, Ivan
I-Energieprestatie van gebouwen3sp1e sem.
Verhaert, Ivan
II-Duurzame materiaalkeuze6sp2e sem.
Smet, Jean-Pierre
I-Model-Based Systems Engineering3sp1e sem.
Denil, Joachim
II-Industriële robotica3sp2e sem.
Smet, Erwin
II-Industriële netwerken en Industrial Engineering6sp2e sem.
Daens, Dominique
II-Industriële visietechnologie3sp2e sem.
Vanlanduit, Steve
II-Robotinstallaties en Industrial Engineering3sp2e sem.
Smet, Erwin
II-Automotive Engineering6sp2e sem.
Catthoor, Raf
II-Automotive Embedded Systems3sp2e sem.
De Meulenaere, Paul
 

Verbredende module Wiskunde: 18 studiepunten

Getallen en verzamelingen6sp1e sem.
Symens, Stijn
Groepen en ringen6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

Bijkomend 12 studiepunten te kiezen uit verbredende keuzeopleidingsonderdelen Wiskunde

Differentiaalmeetkunde6sp1e sem.
Mestdag, Tom
Differentiaalvergelijkingen en dynamische systemen6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Codetheorie3sp1e sem.
Symens, Stijn
Discrete wiskunde3sp2e sem.
Symens, Stijn
 

Biochemie-Biologie

Verdiepende module Biochemie: 18 studiepunten

I-Industrial Biotechnology3sp1e sem.
Cornet, Iris
I-Milieutechnologie6sp1e sem.
Dries, Jan
I-Voedingsmiddelentechnologie6sp1e sem.
Wijnants, Marc
II-Project Industrial Biotechnology3sp2e sem.
Cornet, Iris
 

Bijkomend 6 studiepunten te kiezen uit verdiepende keuzeopleidingsonderdelen Biochemie

I-Biochemische scheidingstechnieken6sp1e sem.
Cornet, Iris
I-Gene Technology3sp1e sem.
Dries, Jan
II-Advanced Waste Water Engineering3sp2e sem.
Dries, Jan
II-Bioprocesregeling3sp2e sem.
Daens, Dominique
II-Simulatie van biochemische processen3sp2e sem.
Wijnants, Marc
I-Chemische procesregeling3sp1e sem.
Hereijgers, Jonas
II-Powder and Colloid Technology3sp2e sem.
Tavernier, Serge
II-Electrochemical Engineering3sp2e sem.
Breugelmans, Tom
II-Sustainable Material Recycling3sp2e sem.
Billen, Pieter
 

Verbredende module Biologie: 27 studiepunten

Dierkunde6sp2e sem.
Van Dongen, Stefan
Ecologie4sp2e sem.
Samson, Roeland
Wuyts, Karen
Genetica m.i.v. populatiegenetica5sp2e sem.
Backeljau, Thierry
Moleculaire biologie6sp1e sem.
Beemster, Gerrit
Plantkunde6sp1e sem.
Samson, Roeland
 

Bijkomend 3 studiepunten te kiezen uit verbredende keuzeopleidingsonderdelen Biologie

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Applied and conservation behaviour3sp2e sem.
Eens, Marcel
Aquatic ecology4sp2e sem.
Bervoets, Lieven
Behavioral ecology5sp1e sem.
Eens, Marcel
Bioakoestiek4sp2e sem.
Eens, Marcel
Bioinformatics6sp2e sem.
Laukens, Kris
Biomechanica4sp2e sem.
Aerts, Peter
Coastal and estuarine management4sp1e sem.
Meire, Patrick
Conservation and society5sp1e sem.
van Diggelen, Ruurd
Conservation biogeography4sp1e sem.
Matthysen, Erik
Conservation genetics6sp2e sem.
Pereboom, Zjef
Coping with global change4sp1e sem.
Diels, Ludo
Debating development3sp1e sem.
Van Hecken, Gert
Verrelst, Janus
Ecological modelling6sp2e sem.
Deckmyn, Gaby
Ecologische morfologie en scaling3sp2e sem.
Aerts, Peter
Ecosystem based adaptation to global change6sp1e+2e sem
Meire, Patrick
Entomology4sp1e sem.
De Bruyn, Luc
Environmental biophysics5sp2e sem.
Nijs, Ivan
Evolutionary responses to global change4sp1e sem.
Van Damme, Raoul
Field course3sp1e sem.
Meire, Patrick
Freshwater ecosystem functioning3sp2e sem.
Meire, Patrick
Functionele morfologie vertebraten4sp1e sem.
Aerts, Peter
Fylogenie en systematiek6sp1e sem.
Van Damme, Raoul
Gedrag: seminarie en vaardigheden4sp2e sem.
Eens, Marcel
Geographic information systems (GIS)4sp1e sem.
Temmerman, Stijn
Global change physiology5sp1e sem.
De Boeck, Gudrun
Habitat conservation4sp1e sem.
van Diggelen, Ruurd
Herpetology3sp2e sem.
Van Damme, Raoul
Infectious disease ecology4sp1e sem.
Leirs, Herwig
Island biology6sp2e sem.
Van Damme, Raoul
Landscape ecology4sp2e sem.
van Diggelen, Ruurd
Macro-evolutie3sp2e sem.
Van Damme, Raoul
Mammalogy4sp1e sem.
Leirs, Herwig
Marine ecosystem functioning3sp1e sem.
Meysman, Filip
Menselijk gedrag4sp2e sem.
Van Dongen, Stefan
Stevens, Jeroen
Meteorology, climatology and global change4sp2e sem.
Janssens, Ivan
Methods in environmental biology3sp2e sem.
Nijs, Ivan
Microbial ecology3sp2e sem.
Verbruggen, Erik
Omics in a changing environment5sp2e sem.
Beemster, Gerrit
Ornithology4sp2e sem.
Matthysen, Erik
Plant and soil ecology6sp1e sem.
Nijs, Ivan
Plant-microbe interactions3sp2e sem.
Prinsen, Els
Practicum organismale biologie4sp1e+2e sem
Aerts, Peter
Primatology4sp1e sem.
Stevens, Jeroen
Remote sensing4sp2e sem.
Samson, Roeland
Restoration ecology4sp2e sem.
van Diggelen, Ruurd
Scientific writing in English6sp2e sem.
Van De Poel, Kris
Species conservation and management6sp1e sem.
Leirs, Herwig
System ecology4sp1e sem.
Nijs, Ivan
Terrestrial ecosystem functioning4sp1e sem.
Nijs, Ivan
 

Biochemie-Chemie (WET)

Verdiepende module Biochemie: 18 studiepunten

I-Industrial Biotechnology3sp1e sem.
Cornet, Iris
I-Milieutechnologie6sp1e sem.
Dries, Jan
I-Voedingsmiddelentechnologie6sp1e sem.
Wijnants, Marc
II-Project Industrial Biotechnology3sp2e sem.
Cornet, Iris
 

Bijkomend 6 studiepunten te kiezen uit verdiepende keuzeopleidingsonderdelen Biochemie

I-Chemische procesregeling3sp1e sem.
Hereijgers, Jonas
5-Warmte- en massaoverdracht6sp1e sem.
Breugelmans, Tom
II-Sustainable Material Recycling3sp2e sem.
Billen, Pieter
II-Simulatie van biochemische processen3sp2e sem.
Wijnants, Marc
I-Biochemische scheidingstechnieken6sp1e sem.
Cornet, Iris
II-Advanced Waste Water Engineering3sp2e sem.
Dries, Jan
II-Bioprocesregeling3sp2e sem.
Daens, Dominique
II-Powder and Colloid Technology3sp2e sem.
Tavernier, Serge
 

Verplicht verbredingstraject Chemie (WET): 12 studiepunten

Chemie in het dagelijks leven, incl. practicum6sp2e sem.
Bogaerts, Annemie
Nucleaire chemie en radioprotectie3sp1e sem.
Van Espen, Piet
Forensische chemie3sp1e sem.
De Boeck, Gert
 

Bijkomend 18 studiepunten te kiezen uit verbredende keuzeopleidingsonderdelen Chemie (WET)

Complexchemie3sp1e sem.
Cool, Pegie
Plasmatechnologie3sp2e sem.
Tinck, Stefan
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Homogenous catalysis3sp1e sem.
Maes, Bert
Medicinal chemistry3sp1e sem.
Ballet, Steven
Levensmiddelenchemie4sp2e sem.
Delcour, Jan
Metallurgy and recycling of metals3sp1e sem.
Claessens, Serge
Supramolecular chemistry3sp2e sem.
Dehaen, Wim
Disconnectiebenadering3sp1e sem.
Mampuys, Pieter
Capita selecta crystallization in the farmaceutical industry3sp1e sem.
Collas, Alain
Advanced inorganic materials3sp2e sem.
Cool, Pegie
Advanced LC-MS3sp2e sem.
Lemiere, Filip
Advanced analytical techniques3sp1e sem.
Janssens, Koen
Bioinformatics6sp2e sem.
Laukens, Kris
 

Chemie FTI - Chemie WET

Verdiepende module Chemie FTI: 24 studiepunten

I-Reactoren6sp1e sem.
Breugelmans, Tom
I-Elektrochemie, corrosie3sp1e sem.
Pauwels, Elsje
I-Gevorderde scheidingstechnologie: theorie en simulatie3sp1e sem.
Verhulst, Kristof
I-Principes van Milieutechnologie3sp1e sem.
Dries, Jan
I-Chemische procesregeling3sp1e sem.
Hereijgers, Jonas
I-Project CIT6sp1e sem.
Breugelmans, Tom
 

Verbredende module Chemie (WET): 12 studiepunten

Chemie in het dagelijks leven, incl. practicum6sp2e sem.
Bogaerts, Annemie
Nucleaire chemie en radioprotectie3sp1e sem.
Van Espen, Piet
Forensische chemie3sp1e sem.
De Boeck, Gert
 

Bijkomend 18 studiepunten te kiezen uit verbredende keuzeopleidingsonderdelen Chemie WET

Complexchemie3sp1e sem.
Cool, Pegie
Plasmatechnologie3sp2e sem.
Tinck, Stefan
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Homogenous catalysis3sp1e sem.
Maes, Bert
Medicinal chemistry3sp1e sem.
Ballet, Steven
Levensmiddelenchemie4sp2e sem.
Delcour, Jan
Metallurgy and recycling of metals3sp1e sem.
Claessens, Serge
Supramolecular chemistry3sp2e sem.
Dehaen, Wim
Disconnectiebenadering3sp1e sem.
Mampuys, Pieter
Capita selecta crystallization in the farmaceutical industry3sp1e sem.
Collas, Alain
Advanced inorganic materials3sp2e sem.
Cool, Pegie
Advanced LC-MS3sp2e sem.
Lemiere, Filip
Advanced analytical techniques3sp1e sem.
Janssens, Koen
Bioinformatics6sp2e sem.
Laukens, Kris
 

Biochemie-Fysica

Verdiepende module Biochemie: 18 studiepunten

I-Industrial Biotechnology3sp1e sem.
Cornet, Iris
I-Milieutechnologie6sp1e sem.
Dries, Jan
I-Voedingsmiddelentechnologie6sp1e sem.
Wijnants, Marc
II-Project Industrial Biotechnology3sp2e sem.
Cornet, Iris
 

Bijkomend 6 studiepunten te kiezen uit verdiepende keuzeopleidingsonderdelen Biochemie

I-Chemische procesregeling3sp1e sem.
Hereijgers, Jonas
I-Project CIT6sp1e sem.
Breugelmans, Tom
I-Biochemische scheidingstechnieken6sp1e sem.
Cornet, Iris
II-Sustainable Material Recycling3sp2e sem.
Billen, Pieter
II-Simulatie van biochemische processen3sp2e sem.
Wijnants, Marc
II-Advanced Waste Water Engineering3sp2e sem.
Dries, Jan
II-Bioprocesregeling3sp2e sem.
Daens, Dominique
II-Powder and Colloid Technology3sp2e sem.
Tavernier, Serge
I-Industrial Biotechnology3sp1e sem.
Cornet, Iris
I-Gene Technology3sp1e sem.
Dries, Jan
 

Verbredende module Fysica: 24 studiepunten

Inleiding kwantummechanica6sp1e sem.
Peeters, Francois
Inleiding relativiteitstheorie & elementaire deeltjes3sp1e sem.
Van Mechelen, Pierre
Materiaalfysica3sp2e sem.
Verbeeck, Johan
Sterrenkunde en astrofysica I3sp1e+2e sem
Kolenberg, Katrien
Vaardigheden in experimentgebaseerd fysicaonderwijs9sp1e+2e sem
Dirckx, Joris
 

Bijkomend 6 studiepunten te kiezen uit verbredende keuzeopleidingsonderdelen Fysica

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Accelerator physics3sp2e sem.
Van Mechelen, Pierre
Advanced electron microscopy3sp2e sem.
Bals, Sara
Béché, Armand
Algemene topologie3sp2e sem.
Peeters, Werner
Artificiële neurale netwerken3sp2e sem.
Scheunders, Paul
Biomechanica3sp2e sem.
Aerts, Peter
Biomedical imaging techniques6sp1e sem.
Verhoye, Marleen
Biosensors and bioelectronics3sp2e sem.
Lammertyn, Jeroen
Computational physics6sp2e sem.
Milosevic, Milorad
Device physics3sp2e sem.
Magnus, Wim
Digitale signaal- en beeldverwerking6sp2e sem.
Sijbers, Jan
Eindige differentie methoden en financiële wiskunde6sp1e sem.
In't Hout, Karel
Electronic structure calculations3sp1e sem.
Partoens, Bart
Experimental techniques in particle physics6sp1e sem.
De Roeck, Albert
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Gevorderde kwantummechanica6sp1e sem.
Partoens, Bart
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Maattheorie6sp1e sem.
Peeters, Werner
Magnetische resonantie van biomoleculen6sp2e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Microscopy and spectroscopy of nanosystems6sp1e sem.
Bals, Sara
Altantzis, Thomas
Numerieke optimalisatie6sp1e sem.
Vanroose, Wim
Philosophy of science3sp2e sem.
Leuridan, Bert
Physics of low-dimensional systems6sp1e sem.
Peeters, Francois
Covaci, Lucian
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Quantum field theory6sp2e sem.
Tempere, Jacques
Reconstructietechnieken in medische beeldvorming3sp1e sem.
Sijbers, Jan
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
Solid state physics6sp2e sem.
Tempere, Jacques
Statistische en wiskundige natuurkunde6sp2e sem.
Wouters, Michiel
Superconductivity and superfluidity6sp1e sem.
Tempere, Jacques
Surface physics3sp2e sem.
Peeters, Francois
Symmetrie in de fysica6sp2e sem.
Goovaerts, Etienne
Theorie en praktijk van eindige elementen methoden6sp2e sem.
Vande Sande, Hans
Theory of fundamental interactions6sp2e sem.
Van Mechelen, Pierre
X-ray (micro)tomography3sp2e sem.
Sijbers, Jan
 

Bouwkunde-Fysica

Verdiepende module Bouwkunde: 24 studiepunten
te kiezen uit verdiepende opleidingsonderdelen

I-Betonbouwkunde6sp1e sem.
Craeye, Bart
I-Design of Steel and Wood Structures6sp1e sem.
Muehlich, Uwe
I-Finite Elements3sp1e sem.
Muehlich, Uwe
I-Geotechnische stabiliteit3sp1e sem.
Blom, Johan
II-Bouwrecht en -management3sp2e sem.
Wernaers, Stephanie
II-Bruggen- en tunnelbouw3sp2e sem.
Blom, Johan
II-Riolering en waterzuivering3sp2e sem.
Leemans, Bert
II-Stability3sp2e sem.
Muehlich, Uwe
II-Waterbouwkunde3sp2e sem.
Plancke, Yves
 

Verbredende module Fysica: 24 studiepunten

Inleiding kwantummechanica6sp1e sem.
Peeters, Francois
Inleiding relativiteitstheorie & elementaire deeltjes3sp1e sem.
Van Mechelen, Pierre
Materiaalfysica3sp2e sem.
Verbeeck, Johan
Sterrenkunde en astrofysica I3sp1e+2e sem
Kolenberg, Katrien
Vaardigheden in experimentgebaseerd fysicaonderwijs9sp1e+2e sem
Dirckx, Joris
 

Bijkomend 6 studiepunten te kiezen uit verbredende keuzeopleidingsonderdelen Fysica

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Accelerator physics3sp2e sem.
Van Mechelen, Pierre
Advanced electron microscopy3sp2e sem.
Bals, Sara
Béché, Armand
Algemene topologie3sp2e sem.
Peeters, Werner
Artificiële neurale netwerken3sp2e sem.
Scheunders, Paul
Biomechanica3sp2e sem.
Aerts, Peter
Biomedical imaging techniques6sp1e sem.
Verhoye, Marleen
Biosensors and bioelectronics3sp2e sem.
Lammertyn, Jeroen
Computational physics6sp2e sem.
Milosevic, Milorad
Device physics3sp2e sem.
Magnus, Wim
Digitale signaal- en beeldverwerking6sp2e sem.
Sijbers, Jan
Eindige differentie methoden en financiële wiskunde6sp1e sem.
In't Hout, Karel
Electronic structure calculations3sp1e sem.
Partoens, Bart
Experimental techniques in particle physics6sp1e sem.
De Roeck, Albert
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Gevorderde kwantummechanica6sp1e sem.
Partoens, Bart
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Maattheorie6sp1e sem.
Peeters, Werner
Magnetische resonantie van biomoleculen6sp2e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Microscopy and spectroscopy of nanosystems6sp1e sem.
Bals, Sara
Altantzis, Thomas
Numerieke optimalisatie6sp1e sem.
Vanroose, Wim
Philosophy of science3sp2e sem.
Leuridan, Bert
Physics of low-dimensional systems6sp1e sem.
Peeters, Francois
Covaci, Lucian
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Quantum field theory6sp2e sem.
Tempere, Jacques
Reconstructietechnieken in medische beeldvorming3sp1e sem.
Sijbers, Jan
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
Solid state physics6sp2e sem.
Tempere, Jacques
Statistische en wiskundige natuurkunde6sp2e sem.
Wouters, Michiel
Superconductivity and superfluidity6sp1e sem.
Tempere, Jacques
Surface physics3sp2e sem.
Peeters, Francois
Symmetrie in de fysica6sp2e sem.
Goovaerts, Etienne
Theorie en praktijk van eindige elementen methoden6sp2e sem.
Vande Sande, Hans
Theory of fundamental interactions6sp2e sem.
Van Mechelen, Pierre
X-ray (micro)tomography3sp2e sem.
Sijbers, Jan
 

Chemie-Fysica

Verdiepende module Chemie: 12 studiepunten

I-Reactoren6sp1e sem.
Breugelmans, Tom
I-Gevorderde scheidingstechnologie: theorie en simulatie3sp1e sem.
Verhulst, Kristof
I-Chemische procesregeling3sp1e sem.
Hereijgers, Jonas
 

Bijkomend 12 studiepunten te kiezen uit verdiepende keuzeopleidingsonderdelen Chemie

I-Principes van Milieutechnologie3sp1e sem.
Dries, Jan
II-Electrochemical Engineering3sp2e sem.
Breugelmans, Tom
I-Elektrochemie, corrosie3sp1e sem.
Pauwels, Elsje
I-Industriële chemie3sp1e sem.
Pauwels, Elsje
II-Advanced Waste Water Engineering3sp2e sem.
Dries, Jan
II-Sustainable Material Recycling3sp2e sem.
Billen, Pieter
 

Verbredende module Fysica: 24 studiepunten

Inleiding kwantummechanica6sp1e sem.
Peeters, Francois
Inleiding relativiteitstheorie & elementaire deeltjes3sp1e sem.
Van Mechelen, Pierre
Materiaalfysica3sp2e sem.
Verbeeck, Johan
Sterrenkunde en astrofysica I3sp1e+2e sem
Kolenberg, Katrien
Vaardigheden in experimentgebaseerd fysicaonderwijs9sp1e+2e sem
Dirckx, Joris
 

Bijkomend 6 studiepunten te kiezen uit verbredende keuzeopleidingsonderdelen Fysica

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Accelerator physics3sp2e sem.
Van Mechelen, Pierre
Advanced electron microscopy3sp2e sem.
Bals, Sara
Béché, Armand
Algemene topologie3sp2e sem.
Peeters, Werner
Artificiële neurale netwerken3sp2e sem.
Scheunders, Paul
Biomechanica3sp2e sem.
Aerts, Peter
Biomedical imaging techniques6sp1e sem.
Verhoye, Marleen
Biosensors and bioelectronics3sp2e sem.
Lammertyn, Jeroen
Computational physics6sp2e sem.
Milosevic, Milorad
Device physics3sp2e sem.
Magnus, Wim
Digitale signaal- en beeldverwerking6sp2e sem.
Sijbers, Jan
Eindige differentie methoden en financiële wiskunde6sp1e sem.
In't Hout, Karel
Electronic structure calculations3sp1e sem.
Partoens, Bart
Experimental techniques in particle physics6sp1e sem.
De Roeck, Albert
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Gevorderde kwantummechanica6sp1e sem.
Partoens, Bart
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Maattheorie6sp1e sem.
Peeters, Werner
Magnetische resonantie van biomoleculen6sp2e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Microscopy and spectroscopy of nanosystems6sp1e sem.
Bals, Sara
Altantzis, Thomas
Numerieke optimalisatie6sp1e sem.
Vanroose, Wim
Philosophy of science3sp2e sem.
Leuridan, Bert
Physics of low-dimensional systems6sp1e sem.
Peeters, Francois
Covaci, Lucian
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Quantum field theory6sp2e sem.
Tempere, Jacques
Reconstructietechnieken in medische beeldvorming3sp1e sem.
Sijbers, Jan
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
Solid state physics6sp2e sem.
Tempere, Jacques
Statistische en wiskundige natuurkunde6sp2e sem.
Wouters, Michiel
Superconductivity and superfluidity6sp1e sem.
Tempere, Jacques
Surface physics3sp2e sem.
Peeters, Francois
Symmetrie in de fysica6sp2e sem.
Goovaerts, Etienne
Theorie en praktijk van eindige elementen methoden6sp2e sem.
Vande Sande, Hans
Theory of fundamental interactions6sp2e sem.
Van Mechelen, Pierre
X-ray (micro)tomography3sp2e sem.
Sijbers, Jan
 

Elektronica-Fysica

Verdiepende module Elektronica: 18 studiepunten

I-Electronic Systems6sp1e sem.
Daems, Walter
II-Communication Systems6sp2e sem.
Weyn, Maarten
II-Software Engineering6sp2e sem.
Mercelis, Siegfried
 

Bijkomend 6 studiepunten te kiezen uit verdiepende keuzeopleidingsonderdelen uit Elektronica

I-Prototyping3sp1e sem.
Sleutel, Simon
I-Robotica3sp1e sem.
Weyn, Maarten
I-Computer Graphics3sp1e sem.
Hellinckx, Peter
I-Model-Based Systems Engineering3sp1e sem.
Denil, Joachim
II-Communication Systems6sp2e sem.
Weyn, Maarten
I-Cyber-Physical Systems9sp1e sem.
Denil, Joachim
II-Cyber-Physical Systems3sp2e sem.
Steckel, Jan
I-Internet of Things: Distributed Embedded Software12sp1e sem.
Hellinckx, Peter
I-Internet of Things: Low Power Embedded Communication12sp1e sem.
Weyn, Maarten
 

Verbredende module Fysica: 24 studiepunten

Inleiding kwantummechanica6sp1e sem.
Peeters, Francois
Inleiding relativiteitstheorie & elementaire deeltjes3sp1e sem.
Van Mechelen, Pierre
Materiaalfysica3sp2e sem.
Verbeeck, Johan
Sterrenkunde en astrofysica I3sp1e+2e sem
Kolenberg, Katrien
Vaardigheden in experimentgebaseerd fysicaonderwijs9sp1e+2e sem
Dirckx, Joris
 

Bijkomend 6 studiepunten te kiezen uit verbredende keuzeopleidingsonderdelen Fysica

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Accelerator physics3sp2e sem.
Van Mechelen, Pierre
Advanced electron microscopy3sp2e sem.
Bals, Sara
Béché, Armand
Algemene topologie3sp2e sem.
Peeters, Werner
Artificiële neurale netwerken3sp2e sem.
Scheunders, Paul
Biomechanica3sp2e sem.
Aerts, Peter
Biomedical imaging techniques6sp1e sem.
Verhoye, Marleen
Biosensors and bioelectronics3sp2e sem.
Lammertyn, Jeroen
Computational physics6sp2e sem.
Milosevic, Milorad
Device physics3sp2e sem.
Magnus, Wim
Digitale signaal- en beeldverwerking6sp2e sem.
Sijbers, Jan
Eindige differentie methoden en financiële wiskunde6sp1e sem.
In't Hout, Karel
Electronic structure calculations3sp1e sem.
Partoens, Bart
Experimental techniques in particle physics6sp1e sem.
De Roeck, Albert
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Gevorderde kwantummechanica6sp1e sem.
Partoens, Bart
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Maattheorie6sp1e sem.
Peeters, Werner
Magnetische resonantie van biomoleculen6sp2e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Microscopy and spectroscopy of nanosystems6sp1e sem.
Bals, Sara
Altantzis, Thomas
Numerieke optimalisatie6sp1e sem.
Vanroose, Wim
Philosophy of science3sp2e sem.
Leuridan, Bert
Physics of low-dimensional systems6sp1e sem.
Peeters, Francois
Covaci, Lucian
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Quantum field theory6sp2e sem.
Tempere, Jacques
Reconstructietechnieken in medische beeldvorming3sp1e sem.
Sijbers, Jan
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
Solid state physics6sp2e sem.
Tempere, Jacques
Statistische en wiskundige natuurkunde6sp2e sem.
Wouters, Michiel
Superconductivity and superfluidity6sp1e sem.
Tempere, Jacques
Surface physics3sp2e sem.
Peeters, Francois
Symmetrie in de fysica6sp2e sem.
Goovaerts, Etienne
Theorie en praktijk van eindige elementen methoden6sp2e sem.
Vande Sande, Hans
Theory of fundamental interactions6sp2e sem.
Van Mechelen, Pierre
X-ray (micro)tomography3sp2e sem.
Sijbers, Jan
 

Elektromechanica-Fysica

Verdiepende module Elektromechanica: 12 studiepunten

I-Energiesystemen3sp1e sem.
Janssen, Eddy
II-Duurzame elektriciteit3sp2e sem.
Catthoor, Raf
II-Productietechnieken3sp2e sem.
Billiet, Emiel
II-Robotica en industrial engineering3sp2e sem.
Smet, Erwin
 

Bijkomend 12 studiepunten te kiezen uit verdiepende keuzeopleidingsonderdelen Elektromechanica

I-Elektrotechnische systemen6sp1e sem.
Cools, Patrik
I-Mechanische systemen6sp1e sem.
Steenackers, Gunther
I-Offshore Energie3sp1e sem.
Ides, Stefaan
II-Ontwerp van offshore energie constructies6sp2e sem.
Vanlanduit, Steve
I-Dynamica van mechanische systemen3sp1e sem.
Vanlanduit, Steve
I-Energiemanagement3sp1e sem.
Van de Paer, Jan
II-Duurzame warmte6sp2e sem.
Verhaert, Ivan
I-Energieprestatie van gebouwen3sp1e sem.
Verhaert, Ivan
II-Duurzame materiaalkeuze6sp2e sem.
Smet, Jean-Pierre
I-Model-Based Systems Engineering3sp1e sem.
Denil, Joachim
II-Industriële robotica3sp2e sem.
Smet, Erwin
II-Industriële netwerken en Industrial Engineering6sp2e sem.
Daens, Dominique
II-Industriële visietechnologie3sp2e sem.
Vanlanduit, Steve
II-Robotinstallaties en Industrial Engineering3sp2e sem.
Smet, Erwin
II-Automotive Engineering6sp2e sem.
Catthoor, Raf
II-Automotive Embedded Systems3sp2e sem.
De Meulenaere, Paul
 

Verbredende module Fysica: 24 studiepunten

Inleiding kwantummechanica6sp1e sem.
Peeters, Francois
Inleiding relativiteitstheorie & elementaire deeltjes3sp1e sem.
Van Mechelen, Pierre
Materiaalfysica3sp2e sem.
Verbeeck, Johan
Sterrenkunde en astrofysica I3sp1e+2e sem
Kolenberg, Katrien
Vaardigheden in experimentgebaseerd fysicaonderwijs9sp1e+2e sem
Dirckx, Joris
 

Bijkomend 6 studiepunten te kiezen uit verbredende keuzeopleidingsonderdelen Fysica

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Accelerator physics3sp2e sem.
Van Mechelen, Pierre
Advanced electron microscopy3sp2e sem.
Bals, Sara
Béché, Armand
Algemene topologie3sp2e sem.
Peeters, Werner
Artificiële neurale netwerken3sp2e sem.
Scheunders, Paul
Biomechanica3sp2e sem.
Aerts, Peter
Biomedical imaging techniques6sp1e sem.
Verhoye, Marleen
Biosensors and bioelectronics3sp2e sem.
Lammertyn, Jeroen
Computational physics6sp2e sem.
Milosevic, Milorad
Device physics3sp2e sem.
Magnus, Wim
Digitale signaal- en beeldverwerking6sp2e sem.
Sijbers, Jan
Eindige differentie methoden en financiële wiskunde6sp1e sem.
In't Hout, Karel
Electronic structure calculations3sp1e sem.
Partoens, Bart
Experimental techniques in particle physics6sp1e sem.
De Roeck, Albert
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Gevorderde kwantummechanica6sp1e sem.
Partoens, Bart
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Maattheorie6sp1e sem.
Peeters, Werner
Magnetische resonantie van biomoleculen6sp2e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Microscopy and spectroscopy of nanosystems6sp1e sem.
Bals, Sara
Altantzis, Thomas
Numerieke optimalisatie6sp1e sem.
Vanroose, Wim
Philosophy of science3sp2e sem.
Leuridan, Bert
Physics of low-dimensional systems6sp1e sem.
Peeters, Francois
Covaci, Lucian
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Quantum field theory6sp2e sem.
Tempere, Jacques
Reconstructietechnieken in medische beeldvorming3sp1e sem.
Sijbers, Jan
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
Solid state physics6sp2e sem.
Tempere, Jacques
Statistische en wiskundige natuurkunde6sp2e sem.
Wouters, Michiel
Superconductivity and superfluidity6sp1e sem.
Tempere, Jacques
Surface physics3sp2e sem.
Peeters, Francois
Symmetrie in de fysica6sp2e sem.
Goovaerts, Etienne
Theorie en praktijk van eindige elementen methoden6sp2e sem.
Vande Sande, Hans
Theory of fundamental interactions6sp2e sem.
Van Mechelen, Pierre
X-ray (micro)tomography3sp2e sem.
Sijbers, Jan
 

Elektronica-Informatica

Verdiepende module Elektronica: 12 studiepunten

I-Electronic Systems6sp1e sem.
Daems, Walter
II-Communication Systems6sp2e sem.
Weyn, Maarten
II-Software Engineering6sp2e sem.
Mercelis, Siegfried
 

Bijkomend 12 studiepunten te kiezen uit verdiepende keuzeopleidingsonderdelen Elektronica

I-Prototyping3sp1e sem.
Sleutel, Simon
I-Robotica3sp1e sem.
Weyn, Maarten
I-Computer Graphics3sp1e sem.
Hellinckx, Peter
I-Model-Based Systems Engineering3sp1e sem.
Denil, Joachim
II-Communication Systems6sp2e sem.
Weyn, Maarten
I-Cyber-Physical Systems9sp1e sem.
Denil, Joachim
II-Cyber-Physical Systems3sp2e sem.
Steckel, Jan
I-Internet of Things: Distributed Embedded Software12sp1e sem.
Hellinckx, Peter
I-Internet of Things: Low Power Embedded Communication12sp1e sem.
Weyn, Maarten
 

Verbredende module Informatica: 15 studiepunten

Datastructuren en graafalgoritmen3sp2e sem.
Van Houdt, Benny
Introduction to databases6sp1e sem.
Calders, Toon
Talen en automaten6sp2e sem.
Laenens, Els
 

Bijkomend 15 studiepunten te kiezen uit verbredende keuzeopleidingsonderdelen Informatica

Computer and network security6sp1e sem.
Famaey, Jeroen
Data mining6sp2e sem.
Goethals, Bart
Modelling of software-intensive systems6sp1e sem.
Vangheluwe, Hans
Information retrieval6sp1e sem.
Calders, Toon
Database systems6sp1e sem.
Geerts, Floris
Introduction to performance modelling6sp1e sem.
Van Houdt, Benny
Software reengineering6sp2e sem.
Demeyer, Serge
Philosophy of science3sp2e sem.
Leuridan, Bert
Artificiële neurale netwerken3sp2e sem.
Scheunders, Paul
Capita selecta software engineering6sp1e sem.
Demeyer, Serge
Programming paradigms6sp2e sem.
Perez, Guillermo Alberto
Advanced performance modelling6sp2e sem.
Van Houdt, Benny
Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Selected topics of computational science3sp1e sem.
Cuyt, Annie
Algorithmic Foundations of Data Science6sp2e sem.
Geerts, Floris
Artificial Intelligence Project6sp1e sem.
Goethals, Bart
Current Trends in Data Science and Artificial Intelligence6sp2e sem.
Calders, Toon
Case Studies in Data Science and Artificial Intelligence6sp2e sem.
Calders, Toon
Software architectuur6sp1e sem.
Mannaert, Herwig
Software testing6sp2e sem.
Demeyer, Serge
Specification and verification6sp1e sem.
Perez, Guillermo Alberto
Bioinformatics6sp2e sem.
Laukens, Kris
 

Biochemie-Wiskunde

Verdiepende module Biochemie: 18 studiepunten

I-Industrial Biotechnology3sp1e sem.
Cornet, Iris
I-Milieutechnologie6sp1e sem.
Dries, Jan
I-Voedingsmiddelentechnologie6sp1e sem.
Wijnants, Marc
II-Project Industrial Biotechnology3sp2e sem.
Cornet, Iris
 

Bijkomend 6 studiepunten te kiezen uit verdiepende keuzeopleidingsonderdelen Biochemie

I-Gene Technology3sp1e sem.
Dries, Jan
II-Advanced Waste Water Engineering3sp2e sem.
Dries, Jan
II-Bioprocesregeling3sp2e sem.
Daens, Dominique
II-Simulatie van biochemische processen3sp2e sem.
Wijnants, Marc
I-Chemische procesregeling3sp1e sem.
Hereijgers, Jonas
II-Powder and Colloid Technology3sp2e sem.
Tavernier, Serge
II-Electrochemical Engineering3sp2e sem.
Breugelmans, Tom
II-Sustainable Material Recycling3sp2e sem.
Billen, Pieter
I-Biochemische scheidingstechnieken6sp1e sem.
Cornet, Iris
 

Verbredende module Wiskunde: 18 studiepunten

Getallen en verzamelingen6sp1e sem.
Symens, Stijn
Groepen en ringen6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

Bijkomend 12 studiepunten te kiezen uit verbredende keuzeopleidingsonderdelen Wiskunde

Differentiaalmeetkunde6sp1e sem.
Mestdag, Tom
Differentiaalvergelijkingen en dynamische systemen6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Codetheorie3sp1e sem.
Symens, Stijn
Discrete wiskunde3sp2e sem.
Symens, Stijn
 

STEMFTIWET: Bouwkunde-Wiskunde

Verdiepende module Bouwkunde: 24 studiepunten te kiezen uit verdiepende opleidingsonderdelen

I-Betonbouwkunde6sp1e sem.
Craeye, Bart
I-Design of Steel and Wood Structures6sp1e sem.
Muehlich, Uwe
I-Finite Elements3sp1e sem.
Muehlich, Uwe
I-Geotechnische stabiliteit3sp1e sem.
Blom, Johan
II-Bouwrecht en -management3sp2e sem.
Wernaers, Stephanie
II-Bruggen- en tunnelbouw3sp2e sem.
Blom, Johan
II-Riolering en waterzuivering3sp2e sem.
Leemans, Bert
II-Stability3sp2e sem.
Muehlich, Uwe
II-Waterbouwkunde3sp2e sem.
Plancke, Yves
 

Verbredende module Wiskunde: 18 studiepunten

Getallen en verzamelingen6sp1e sem.
Symens, Stijn
Groepen en ringen6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

Bijkomend 12 studiepunten te kiezen uit verbredende keuzeopleidingsonderdelen Wiskunde

Differentiaalmeetkunde6sp1e sem.
Mestdag, Tom
Differentiaalvergelijkingen en dynamische systemen6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Codetheorie3sp1e sem.
Symens, Stijn
Discrete wiskunde3sp2e sem.
Symens, Stijn
 

Elektronica-wiskunde

Verdiepende module Elektronica: 12 studiepunten

I-Electronic Systems6sp1e sem.
Daems, Walter
II-Communication Systems6sp2e sem.
Weyn, Maarten
II-Software Engineering6sp2e sem.
Mercelis, Siegfried
 

Bijkomend 12 studiepunten te kiezen uit verdiepende keuzeopleidingsonderdelen Elektronica

I-Prototyping3sp1e sem.
Sleutel, Simon
I-Robotica3sp1e sem.
Weyn, Maarten
I-Computer Graphics3sp1e sem.
Hellinckx, Peter
I-Model-Based Systems Engineering3sp1e sem.
Denil, Joachim
I-Cyber-Physical Systems9sp1e sem.
Denil, Joachim
II-Cyber-Physical Systems3sp2e sem.
Steckel, Jan
I-Internet of Things: Distributed Embedded Software12sp1e sem.
Hellinckx, Peter
I-Internet of Things: Low Power Embedded Communication12sp1e sem.
Weyn, Maarten
 

Verbredende module Wiskunde: 18 studiepunten

Getallen en verzamelingen6sp1e sem.
Symens, Stijn
Groepen en ringen6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

Bijkomend 12 studiepunten te kiezen uit verbredende keuzeopleidingsonderdelen Wiskunde

Differentiaalmeetkunde6sp1e sem.
Mestdag, Tom
Differentiaalvergelijkingen en dynamische systemen6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Codetheorie3sp1e sem.
Symens, Stijn
Discrete wiskunde3sp2e sem.
Symens, Stijn