Educatieve master in de wetenschappen en technologie: wiskunde
Academiejaar :

Modeltraject over twee jaar

Component leraarschap: jaar 1

Je volgt 31 studiepunten in het eerste deel van je master.

Onderwijskundige concepten 1 (1ste sem., Stadscampus, verkort traject)6sp1e sem.
Colpaert, Jozef
Smits, Tom
Struyf, Elke
Schelfhout, Wouter
Onderwijskundige concepten 1 (1ste sem. Stadscampus)6sp1e sem.
Colpaert, Jozef
Smits, Tom
Struyf, Elke
Schelfhout, Wouter
Onderwijskundige concepten 2 (2de sem. Stascampus verkort traject)3sp2e sem.
Colpaert, Jozef
Struyf, Elke
Janssenswillen, Paul
Schelfhout, Wouter
Onderwijskundige concepten 2 (2de sem., Stadscampus)3sp2e sem.
Colpaert, Jozef
Struyf, Elke
Janssenswillen, Paul
Schelfhout, Wouter
 

Je kiest de vakdidactiek met oefenlessen wiskunde. Daarnaast kies je ook voor een bijkomende vakdidactiek of voor het profileringsvak STEM.

Vakdidactiek biologie met oefenlessen6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vakdidactiek chemie met oefenlessen6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vakdidactiek engineering en technologie met oefenlessen6sp1e+2e sem
Goovaerts, Leen
Vakdidactiek fysica met oefenlessen6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vakdidactiek informatica met oefenlessen6sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen6sp1e+2e sem
Janssenswillen, Paul
Vakdidactiek wiskunde met oefenlessen6sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vandervieren, Ellen
Goovaerts, Leen
 

Je kiest de Groeistage wiskunde.

Groeistage biologie5sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Groeistage chemie5sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Groeistage engineering en technologie5sp1e+2e sem
Goovaerts, Leen
Groeistage fysica5sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Groeistage informatica5sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
Groeistage wiskunde5sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
Groeistage PAV-MAVO5sp1e+2e sem
Janssenswillen, Paul
 

Je kiest uit onderstaande lijst een tweede groeistage die aansluit bij je tweede vakdidactiek. Als je geen tweede vakdidactiek hebt gekozen dan kies je groeistage 2 wiskunde.

Groeistage 2 biologie5sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Groeistage 2 chemie5sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Groeistage 2 engineering en technologie5sp1e+2e sem
Goovaerts, Leen
Groeistage 2 fysica5sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Groeistage 2 informatica5sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
groeistage 2 wiskunde5sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
Groeistage 2 PAV-MAVO5sp1e+2e sem
Janssenswillen, Paul
 

Component leraarschap: jaar 2

Je volgt de profileringsstage in het tweede deel van je master.

Profileringsstage5sp2e sem.
Colpaert, Jozef
Pinxten, Annie
Smits, Tom
Vandervieren, Ellen
Struyf, Elke
Casteleyn, Jordi
 

Verplicht stamvak gemeenschappelijk voor elke afstudeerricthing

Je volgt onderstaande 6 studiepunten in het tweede deel van je opleiding.

History of science and society6sp2e sem.
De Munck, Bert
Soens, Tim
 

Verplichte module wiskunde

Je volgt 6 studiepunten

Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

Keuzeruimte wiskunde

Je kiest 18 studiepunten uit onderstaande lijst.

Actuariële modellen6sp2e sem.
Lebègue, Adrien
Eindige differentie methoden en financiële wiskunde6sp1e sem.
In't Hout, Karel
Gevorderde kansrekening6sp1e sem.
Einmahl, Uwe
Grondslagen van de wiskunde6sp2e sem.
Sioen, Mark
Homological methods6sp2e sem.
Lowen, Wendy
Integrable Hamiltonian systems6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Algebraic topology6sp2e sem.
Shoykhet, Boris
Field Arithmetic6sp1e sem.
Becher, Karim Johannes
Functionaalanalyse6sp2e sem.
De Commer, Kenny
Harmonische en wavelet analyse6sp1e sem.
Dooms, Ann
Numerieke optimalisatie6sp1e sem.
Vanroose, Wim
Associatieve algebra6sp1e sem.
Jespers, E.
Financiële wiskunde6sp1e sem.
Kadankova, Tetyana
Financiële wiskunde6sp2e sem.
De Scheemaekere, Xavier
 

Keuzelijst wiskunde

Je kiest 30 studiepunten uit onderstaande lijst.

Algebraic function fields6sp1e sem.
Becher, Karim Johannes
Algebra Seminar3sp1e+2e sem
Becher, Karim Johannes
Algebras with involution6sp1e sem.
Becher, Karim Johannes
Antwerp Summer University ALGAR: Algebra and Arithmetic3spBecher, Karim Johannes
Categorietheorie6sp2e sem.
Agore, Ana
Hopf Algebras and Quantumgroups6sp2e sem.
Caenepeel, S.
Knopentheorie6sp2e sem.
Van den Bergh, Michel
Non-commutative algebra6sp2e sem.
Jespers, E.
Quadratic forms6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Representatietheorie van algebra's6sp2e sem.
Jespers, E.
Seminar Homological Algebra6sp2e sem.
Lowen, Wendy
Topics in Getaltheorie6sp2e sem.
Van den Bergh, Michel
 
Analysis in Dynamics3sp1e sem.
Palmer, Joseph
Banach en C*-algebras6sp2e sem.
De Commer, Kenny
Clifford algebra's en conforme functietheorie6sp1e sem.
Eelbode, David
Eindige differentie methoden en financiële wiskunde6sp1e sem.
In't Hout, Karel
Géométrie symplectique5sp2e sem.
Gutt, Simone
Geometry and Dynamics of Hamiltonian Lie group actions3sp2e sem.
Fontaine, Marine
Gevorderde numerieke methoden6sp1e sem.
Cuyt, Annie
Numerieke optimalisatie6sp1e sem.
Vanroose, Wim
Seminarie Analyse en Meetkunde I3sp1e+2e sem
Hohloch, Sonja
Seminarie Analyse en Meetkunde II3sp1e+2e sem
Hohloch, Sonja
Selected topics in differential geometry and analysis6sp2e sem.
Hohloch, Sonja
Mestdag, Tom
 
Permutatiegroepen en incidentiemeetkunde6sp2e sem.
Cara, P.
Non-commutative geometry6sp2e sem.
Shoykhet, Boris
Advanced Algebraic Topology6sp2e sem.
Shoykhet, Boris
Algebraïsche meetkunde6sp1e sem.
Le Bruyn, Lieven
 
Capita selecta in de topologie6sp1e sem.
Lowen, Bob
Categorische topologie6sp2e sem.
Colebunders, Eva
Gevorderde topologie6sp2e sem.
Lowen, Bob
Seminarie analyse en topologie6sp2e sem.
Sioen, Mark
 
Algemene theorie van empirische processen6sp1e sem.
Einmahl, Uwe
Lévy processen en hun toepassingen6sp2e sem.
Kadankova, Tetyana
 
Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
History of science and society6sp2e sem.
De Munck, Bert
Soens, Tim
Wiskundige logica6sp2e sem.
Laenens, Els
 
Gevorderde numerieke methoden6sp1e sem.
Cuyt, Annie
Gevorderd programmeren6sp1e sem.
Oramas Mogrovejo, José Antonio
Multirooster en multischaal oplossingen6sp1e sem.
Cools, Siegfried
Seminarie numerieke analyse6sp1e+2e sem
In't Hout, Karel
Theorie en praktijk van eindige elementen methoden6sp2e sem.
Vande Sande, Hans
Toepassingen van differentiaalvergelijkingen6sp1e sem.
In't Hout, Karel
 
Algemene theorie van empirische processen6sp1e sem.
Einmahl, Uwe
Lévy processen en hun toepassingen6sp2e sem.
Kadankova, Tetyana
Statistische methoden I6sp2e sem.
Barbé, Kurt
Statistische methoden II6sp2e sem.
Barbé, Kurt
 
Cryptografie6sp2e sem.
Dooms, Ann
Introduction to performance modelling6sp1e sem.
Van Houdt, Benny
Reconstructietechnieken in medische beeldvorming3sp1e sem.
Sijbers, Jan
Toepassingen van differentiaalvergelijkingen6sp1e sem.
In't Hout, Karel
 

Masterproef

Je volgt een masterproef voor 24 studiepunten in het tweede deel van je master.

Masterproef partim I: methodologische seminaries3sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
Masterproef partim II: Scriptie (18 studiepunten)18sp1e+2e sem
NNB, -
Masterproef partim III: Praktijktoepassing (1ste sem + 2de sem)3sp1e+2e sem
NNB, -