Onderwijscommissie Biochemie & Biotechnologie en Biomedische Wetenschappen: Student Biomedische Wetenschappen MA1
Aantal plaatsen: 1
Khadija Akhatou: Ik ben Khadija Akhatou, student in de 1ste master biomedische wetenschappen (afstudeerrichting Moleculaire Mechanismen van Ziekten) en ik stel me kandidaat als stuver. Ik vind het heel belangrijk dat studenten niet alleen hun mening kunnen delen, maar dat er ook echt naar geluisterd wordt. Als student merken we allemaal dat er zaken zijn die beter kunnen, maar zolang die werkpunten niet bij de juiste personen terechtkomen, blijven het slechts onopgeloste problemen. Daarom wil ik me inzetten om de behoeften van studenten zichtbaar te maken en ervoor zorgen dat er daadwerkelijk op wordt ingespeeld. Wat mij motiveert, is de overtuiging dat beslissingen pas echt waardevol zijn wanneer ze aansluiten bij de noden van de studenten. Ik ben ervan overtuigd dat open communicatie en samenwerking de sleutel vormen tot een omgeving waarin iedereen zich gehoord voelt en de kans krijgt om het beste uit zichzelf te halen, zowel op academisch als persoonlijk vlak. Door mijn enthousiasme, betrokkenheid en verantwoordelijkheidsgevoel ben ik ervan overtuigd een goede stem te zijn voor de studenten. Ik wil me inzetten zodat de studentenstem niet alleen beïnvloed wordt door het beleid, maar deze ook bepaalt.
Noor Vinoelst: Graag stel ik mij kandidaat als masterstudent Biomedische Wetenschappen om het mandaat in de onderwijscommissie te vertegenwoordigen. Vorig jaar vertegenwoordigde ik als stuver het schakelprogramma, waarbij ik leerde hoe belangrijk het is om de stem van studenten te laten horen. Deze ervaring wil ik nu verder gebruiken om de belangen van masterstudenten te vertegenwoordigen en bij te dragen aan het verbeteren van het masterprogramma. --- I would like to apply as a Master's student in Biomedical Sciences to represent the mandate in the education committee. Last year, I represented the bridging programme as a student representative, where I learned how important it is to make students voices heard. I now want to use this experience to represent the interests of Master's students and contribute to improving the Master's programme.
Noa Grossen: Biomedische wetenschappen is een boeiende en uitdagende opleiding die mij nauw aan het hart ligt. Hoewel ons onderwijs van hoge kwaliteit is, blijft er altijd ruimte voor verbetering en groei. Graag zou ik als studentenvertegenwoordiger bijdragen aan de stem van mijn medestudenten en deze vertalen naar het verder versterken van onze richting. Ik ben gedreven en geëngageerd en hecht veel belang aan een goede educatie. Efficiënt onderwijs zorgt niet alleen voor vlotter studeren en betere resultaten, maar versterkt ook het algemeen welbevinden van de student. Als studentenvertegenwoordiger hoop ik daarom niet alleen een aanspreekpunt te zijn, maar ook de ideeën, vragen en zorgen van mijn medestudenten te kunnen overbrengen.
Antonella Iannuzzi Filippone: I would like to become a student representative because I truly care about building a positive and supportive community within our Master of Biomedical Sciences. As an international student, I know how important it's to feel included, understood, and represented in a new academic and cultural environment. I see myself as someone who always try to listen carefully, takes responsibility seriously, and values open and respectful communication. My goal would be to make sure that every student feels comfortable sharing their ideas or concerns, and that these are voiced clearly to the faculty. Beyond representing our interests to the faculty itself, I would also like to help create a friendly and collaborative atmosphere in our cohort, where we support each other and grow together—both academically, profesionally and personally.
Onderwijscommissie Diergeneeskunde: Onderwijscommissie BA3
Aantal plaatsen: 1
Nina Noels: Ik stel me graag kandidaat om studentenvertegenwoordiger te zijn omdat ik heldere communicatie naar alle partijen mogelijk wil maken. Zelf apprecieer ik duidelijkheid enorm. De ervaring die ik hierin heb, is te vinden in mijn rol in de scoutsleiding en mijn functie als studentenvertegenwoordiger van de 1ste en 2de bachelor, de afgelopen jaren. Mijn medeleiding communiceert vaak via mij als ze willen weten waar of hoe er ook alweer was afgesproken. Zo ben ik een beetje het centrale punt binnen onze ploeg van zes leiders en leidsters in onze tak. Daarnaast ben ik altijd bereid om bij te leren. Doordat ik zelf deze communicatierol opneem, vergroot voor mij meteen de betrokkenheid. Ik ben iemand die steeds het beste voorheeft met iedereen en die graag zoekt naar de beste oplossingen.
Laura Elpers: Vorig jaar was ik ook studentenvertegenwoordiger voor de 2e bachelor Diergeneeskunde samen met Nina Noels. Dit jaar wil ik me graag opnieuw inzetten om een aanspreekpunt te zijn voor studenten en de brug te vormen met de professoren. Verder ben ik ook mentor bij DIEFKA voor de 3e bachelor, dus kunnen jullie me altijd contacteren met vragen.
Onderwijscommissie Farmaceutische Wetenschappen: Onderwijscommissie BA3
Aantal plaatsen: 1
Wendy Kusi: Beste Ik zou graag met kandidaat willen stellen als stuver voor de onderwijscommissie omdat dit een rol was die ik vorig jaar mocht vervullen. Ik genoot ervan om een contactpersoon te zijn tussen de studenten en professors. Ik vind duidelijke communicatie heel belangrijk en vind dat ik dit nog goed heb gedaan vorig studiejaar, zeker in samenwerking met Karen Wauman (co-stuver). Het is belangrijk voor mij om als stuver benaderbaar te zijn voor mijn medestudenten. Vorig studiejaar konden studenten makkelijk bij mij terecht met vragen of bezorgdheden, waarbij ik telkens de nodige informatie voor opzocht of vroeg aan de relevante faculteitsleden. Dit is zeker de moeite en aandacht die ik wil gebruiken in dit studiejaar. Ik ben zeker een persoon die houdt van organisatie en planning en vindt het daarom een toffe uitdaging om een middenweg te vinden in de examenplanning voor iedereen. Ik hoop dat ik deze rol alweer zal kunnen vervullen! mvg Wendy Kusi
Karen Wauman: Beste medestudenten, Graag stel ik mij kandidaat als (plaatsvervangend) studentenvertegenwoordiger voor de derde bachelor farmaceutische wetenschappen. De kans om stuver te worden spreekt mij enorm aan, omdat ik geloof dat deze rol een echte meerwaarde kan bieden voor ons allemaal. Ik vind het belangrijk dat er een goede brug is tussen studenten en docenten, zodat onze stem gehoord wordt en er meer ruimte ontstaat voor overleg en samenwerking. Omdat ik bijna altijd aanwezig ben tijdens de lessen, hoor ik vaak welke zorgen en ideeën er leven bij ons in de richting. Als stuver wil ik deze graag meenemen en op de juiste plaats aankaarten. Daarnaast heb ik tijdens mijn rol als taalbuddy in het eerste jaar geleerd hoe waardevol het is om elkaar te ondersteunen. Ik wil die ervaring gebruiken om ervoor te zorgen dat iedereen zich goed voelt binnen onze richting, ongeacht achtergrond of situatie. Zelf combineer ik mijn studies met studentenjobs en sport, waardoor ik ook begrijp dat het soms moeilijk is om alles in balans te houden. Daarom wil ik er ook zijn voor werkstudenten, topsportstudenten en iedereen die met extra uitdagingen te maken heeft. Ik hoop dat ik met deze brief mijn motivatie en enthousiasme duidelijk heb kunnen maken, en dat jullie mij het vertrouwen geven om jullie te vertegenwoordigen. Met vriendelijke groet, Karen Wauman
Onderwijscommissie Farmaceutische Wetenschappen: Onderwijscommissie BA1
Aantal plaatsen: 1
Astrid Pepermans: Ik stel mij met veel enthousiasme kandidaat voor de Onderwijscommissie van Farmaceutische Wetenschappen als vertegenwoordiger van de studenten van de eerste bachelor. Het is voor mij enorm belangrijk dat wij als studenten, zeker als eerstejaarsstudenten die nog nieuw zijn in de universiteit, gehoord en begrepen kunnen worden in de dialoog van de opleiding Farmaceutische Wetenschappen. Ik kijk ernaar uit om in gesprek te gaan en mij te engageren. - Astrid Pepermans
Bram Vandermeeren: Ik heb in de afgelopen jaren aan verschillende gelijkaardige schoolorganen meegewerkt en heb in die tijd veel kennis kunnen vergaren. Mijn motivatie is om die kennis zowel toe te passen om mijn medestudenten te helpen om een betere leeromgeving te creëren alsnog om mijn kennis verder uit te breiden als voorbereiding om mijn verdere leven. Het is mijn doel tijdens mijn mandaat proberen om zowel met mijn eigen ervaring en die van medestudenten te evalueren welke delen van de curricula meer of minder aandacht nodig hebben ter gevolge de veranderingen in de doelstellingen voor het middelbaar onderwijs.
Stuvoraad: Stuvoraad: Groene Campussen (Campus Groenenborger, Campus Middelheim en/of Campus Drie Eiken)
Aantal plaatsen: 1
Antonella Iannuzzi Filippone: I would like to become a student representative because I truly care about building a positive and supportive community within our Master of Biomedical Sciences. As an international student, I know how important it's to feel included, understood, and represented in a new academic and cultural environment. I see myself as someone who always try to listen carefully, takes responsibility seriously, and values open and respectful communication. My goal would be to make sure that every student feels comfortable sharing their ideas or concerns, and that these are voiced clearly to the faculty. Beyond representing our interests to the faculty itself, I would also like to help create a friendly and collaborative atmosphere in our cohort, where we support each other and grow together—both academically, profesionally and personally.
Vrij verkozenen: Vrij verkozenen
Aantal plaatsen: 1
Kaveh Mikaeil: Beste medestudenten, Als student Politieke Wetenschappen weet ik hoe belangrijk vertegenwoordiging is. Daarom stel ik me met veel enthousiasme kandidaat voor mandaten op zowel centraal, facultair als departementaal niveau. Ik wil de brug zijn tussen jullie en het beleid, en ervoor zorgen dat onze stem luid en duidelijk gehoord wordt, van de kleinste leslokalen tot in de belangrijkste bestuursorganen. Mijn doel is drieledig: - Luisteren: Ik wil een toegankelijk aanspreekpunt zijn voor al jullie ideeën en bezorgdheden. - Verbeteren: Ik wil me inzetten voor de kwaliteit van ons onderwijs, heldere communicatie en het welzijn van elke student. - Verbinden: Door op meerdere niveaus actief te zijn, kan ik problemen efficiënt aankaarten op de juiste plaats. Met jullie vertrouwen wil ik me vol overgave inzetten om onze belangen te verdedigen en van onze universiteit een nog betere plek te maken. Geef mij je stem, zodat ik jouw stem kan zijn. Kaveh Mikaeil Student Politieke Wetenschappen
Ronan Wouters: Hey! Mijn naam is Ronan Wouters, masterstudent Politieke Geschiedenis en bestuurslid van de koepelvereniging Unifac. Graag stel ik me kandidaat voor de positie als vrij verkozene. Als reeds ervaren stuver zou ik mij opnieuw voornamelijk willen inzetten op domeinen met betrekking tot studentenvoorzieningen, zoals mobiliteit, (betaalbare) studentenrestaurants of sociale dienstverlening. Het mandaat van vrij verkozene zou maken dat ik mij hiertoe ten volste zou kunnen inzetten. Mijn doel? Streven naar een zo betaalbaar en toegankelijk mogelijk studentenleven. De universiteit dient een plek te zijn waar iedere student zichzelf tot ontplooiing moet kunnen doen komen. Een idee waar ik me graag volledig voor inzet. Bedankt!
Lina Zourbaze: Graag stel ik mij kandidaat voor de facultaire Expertengroep Faculteit & Samenleving omdat ik zeer geïnteresseerd ben in de verhouding tussen onze faculteit en de samenleving. Ik ben er dan ook van overtuigd dat studenten een waardevolle bijdrage kunnen leveren aan het beleid van onze faculteit en dit in verhouding met de samenleving. Ik ben gemotiveerd om actief deel te nemen aan overleg en ideeën uit te werken zodat het studeren en het studentenleven voor iedereen aangenamer wordt. Ik wil me inzetten om de belangen van de studenten te vertegenwoordigen met oog voor samenwerking op lange termijn, ik kijk ernaar uit om samen met andere studenten hieraan bij te dragen.
Guan Willems: Ik stel mij kandidaat voor de studentenraad omdat ik graag actief wil bijdragen aan het verbeteren van het studentenleven en het vertegenwoordigen van de belangen van mijn medestudenten. Tijdens heel mijn middelbaar én mijn bachelor ben ik al lid geweest van de studentenraad. Daardoor heb ik niet alleen veel ervaring opgedaan, maar ook gemerkt hoeveel impact een actieve studentenvertegenwoordiging kan hebben. Door mijn eerdere engagement weet ik hoe belangrijk het is om goed te luisteren, verschillende standpunten te bundelen en samen te werken aan constructieve oplossingen. Die vaardigheden wil ik verder inzetten binnen de raad. Daarnaast vind ik het waardevol om inzicht te krijgen in hoe beleid en beslissingen tot stand komen, zodat ik de brug kan slaan tussen studenten en bestuur. Ik ben ervan overtuigd dat ik de nodige tijd en energie heb om dit mandaat te combineren met mijn studies en met mijn enthousiasme een positieve bijdrage kan leveren aan de studentenraad.
Seppe Peeters: Ik ben Seppe Peeters en stel me graag nogmaals kandidaat als studentenvertegenwoordiger, dit keer in de eerste master Architectuur. Ik ben erg aanspreekbaar en wil ervoor zorgen dat iedereen zich gehoord voelt binnen de opleiding. Aarzel dus niet om met vragen of zorgen naar mij toe te komen. Deze rol zie ik als een kans om mijn communicatieve vaardigheden verder te versterken, iets wat binnen architectuur een onmisbare eigenschap is. Tegelijkertijd wil ik actief bijdragen aan verbeteringen in onze opleiding. Stem op mij als jouw vertegenwoordiger!
Seppe Nauwelaerts: Ik ben Seppe (Nauwelaerts), student Architectuur in de eerste master en fulltime creatieveling. Architectuur is voor mij iets veel breder dan wat de term op het eerste zicht beschrijft. Het laat mijn interesse in verschillende kunsten en de (soms complexe) wereld rondom ons op volle toeren draaien. Deze interesse in- en passie voor ons vak maakt dat ik me graag wil engageren voor de kwaliteit van onze opleiding. De voorbije jaren heb ik me al een paar keer ingezet voor een aantal eerstejaarsstudenten die ik kende via kennissen. Uit ervaring wist ik hoe overweldigend dat eerste jaar kan zijn dus was ik er graag om ze gerust te stellen en te ondersteunen waar nodig. De waardering die ik hier voor kreeg heeft mij doorheen de laatste twee jaar enorm gemotiveerd. Bijkomstig werk ik momenteel aan een publicatie omtrent de bachelorproef in samenwerking met Koen Heyvaert. Deze samenwerking en 'blik achter de schermen' zijn voor mij zeer interessant en leerrijk. Het zijn deze initiatieven die mij er toe leiden om mij kandidaat te stellen als stuver.
Faith Wiwa: Geachte leden van de selectiecommissie, Ik zou graag deel uitmaken van de studentenraad, omdat ik het belangrijk vind dat studenten een stem hebben in wat er op de universiteit gebeurt. Tijdens het middelbaar was ik ook actief in de leerlingenraad, en dat was een ervaring waar ik veel van heb geleerd. Ik vond het fijn om mee te denken over verbeteringen en om iets te kunnen betekenen voor andere leerlingen. Die betrokkenheid wil ik nu graag verderzetten op de universiteit. Ik weet nog niet precies wat me te wachten staat, maar ik kijk er echt naar uit om deel te nemen, nieuwe mensen te leren kennen en samen te werken aan projecten die een verschil kunnen maken. Wat mij motiveert, is de kans om bij te dragen aan een leuke, toegankelijke en goed functionerende universiteit, waar iedereen zich gehoord voelt. Ik ben iemand die graag luistert, initiatief neemt en zich inzet voor dingen die ik belangrijk vind. Ik hoop dat ik via de studentenraad mijn steentje kan bijdragen en mee kan helpen om de stem van studenten te laten horen. Met vriendelijke groeten, Faith Wiwa
Dina Farhan: Mijn naam is Dina Farhan en ik stel mij met overtuiging kandidaat als studentenvertegenwoordiger. Ik geloof dat echte verandering begint bij studenten die durven spreken, luisteren en verantwoordelijkheid nemen. Die houding draag ik al van jongs af aan met me mee. Reeds op mijn middelbare school bracht ik vaak kwesties ter sprake waar ik ongelijkheid of verbeterpunten zag. Ik wilde altijd meedenken, meewerken en ervoor zorgen dat iedereen zich gehoord voelde. Dat engagement werd erkend met de Rotary Laureaatsprijs, voor de student met de beste resultaten én de sterkste inzet voor samenwerking en verbondenheid binnen de klas die werd uitgereikt door de burgemeester! Tijdens mijn bachelor KMO-management heb ik geleerd om met een helikoptervisie naar organisaties te kijken: om het grotere geheel te zien, niet enkel één onderdeel. Die opleiding heeft me gevormd tot iemand die kan balanceren tussen verschillende belangen, die verbanden ziet en strategisch kan denken. Je wordt in KMO-management niet enkel opgeleid om met cijfers of campagnes of eender wat te werken, maar vooral om mensen, processen en doelstellingen met elkaar te verbinden. Dat is een denkwijze die ik ook dagelijks toepas in mijn studie, mijn projecten en mijn manier van communiceren. In mijn HR-stage bij Van der Valk Hotel Gent heb ik geleerd hoe cruciaal mensen zijn binnen elke organisatie. Niet de cijfers, maar de mensen vormen het hart van elke werking. Die ervaring heeft me nog meer doen beseffen hoe belangrijk het is om oog te hebben voor ieders stem en dat wil ik ook meenemen in mijn rol als studentenvertegenwoordiger. Ik spreek Nederlands, Engels, Frans, Arabisch en basis Duits, wat me helpt om studenten van uiteenlopende achtergronden te begrijpen en te verbinden. Communicatie is voor mij niet enkel taal, maar ook empathie, volharding en openheid, zelfs als dat met handen en voeten moet. Wat mij typeert, is dat ik niet bang ben om mijn stem te laten horen, maar dat altijd op een respectvolle en oplossingsgerichte manier doe. Ik ben sociaal, georganiseerd, empathisch en ik denk innovatief. Kortom: ik wil als studentenvertegenwoordiger een stem zijn die niet enkel spreekt, maar ook luistert, begrijpt en in beweging brengt, iemand die bruggen bouwt tussen studenten, docenten en beleid, zodat elke stem telt.
Automatisch Verkozen
Faculteitsraad FBD: Student Biomedische Wetenschappen
Aantal plaatsen: 1
Antonella Iannuzzi Filippone: I would like to become a student representative because I truly care about building a positive and supportive community within our Master of Biomedical Sciences. As an international student, I know how important it's to feel included, understood, and represented in a new academic and cultural environment. I see myself as someone who always try to listen carefully, takes responsibility seriously, and values open and respectful communication. My goal would be to make sure that every student feels comfortable sharing their ideas or concerns, and that these are voiced clearly to the faculty. Beyond representing our interests to the faculty itself, I would also like to help create a friendly and collaborative atmosphere in our cohort, where we support each other and grow together—both academically, profesionally and personally.
Onderwijscommissie Biochemie & Biotechnologie en Biomedische Wetenschappen: Student Biomedische Wetenschappen BA1
Aantal plaatsen: 1
Vince Van Assche: Hallo! Mijn naam is Vince en ik ben eerstejaarsstudent biomedische wetenschappen. Hoewel ik net nieuw ben aan de universiteit, wil ik me graag inzetten voor de onderwijscommissie. Ik wil mee bijdragen aan de kwaliteit van deze opleiding. Ik ben gemotiveerd, leergierig en bereid mijn verantwoordelijkheid op te nemen. Met een frisse blik en veel goesting wil ik mijn steentje bijdragen! Met vriendelijke groeten, Vince Van Assche
Onderwijscommissie Biochemie & Biotechnologie en Biomedische Wetenschappen: Student Biochemie & Biotechnologie MA2
Aantal plaatsen: 1
Chaouki Yahyati: Ik ben een student Biochemie & Biotechnologie die zeer gemotiveerd is om een positieve verandering te maken voor onze studenten en de toekomstige studenten. Voor de afgelopen 3 jaren ben ik al stuver in de onderwijscommissie. Hier heb ik vele bijdragen geleverd ter vertegenwoordiging van onze studenten waaronder input tijdens OC vergaderingen, deelname aan het peer review voor onze opleiding, vrijwilliger tijdens de infodagen om toekomstige studenten te informeren. Van deze afgelopen jaren als stuver heb ik ontzetten genoten en het zou me een eer zijn als ik deze verantwoordelijkheid tijdens mijn laatste studiejaar mag blijven voortzetten.
Onderwijscommissie Biochemie & Biotechnologie en Biomedische Wetenschappen: Student Biochemie & Biotechnologie BA3
Aantal plaatsen: 1
Magalie Droogmans: Dit is al het derde jaar dat ik me kandidaat stel voor stuver te zijn. Afgelopen twee jaar ben ik zowel stuver als vervangstuver geweest. Dit jaar wil ik graag nog eens meehelpen als contactpersoon tussen de faculteit en mijn klasgenoten. Ik sta altijd klaar voor als er iemand vragen zou hebben en ik zou zo goed mogelijk proberen te helpen.
Onderwijscommissie Biochemie & Biotechnologie en Biomedische Wetenschappen: Student Biomedische Wetenschappen MA2
Aantal plaatsen: 1
Femke Schrey: Hi everyone, my name is Femke Schrey. Last year I got elected as your student representative, which made me realise how important this role truly is. I want to make sure that there is a open communication between students and professors & the university. To ensure everyone feels heard, I will advocate for your needs and opinions.
Onderwijscommissie Biochemie & Biotechnologie en Biomedische Wetenschappen: Student Biomedische Wetenschappen Schakel
Aantal plaatsen: 1
Rania Ben Hassine: Het schakeljaar voelt voor velen van ons als een nieuwe start. Het is een ander tempo, meer diepgang en tegelijk heel wat uitdagingen. Als studentenvertegenwoordiger wil ik ervoor zorgen dat dit jaar niet alleen haalbaar is maar ook boeiend en waardevol wordt. Mijn doel is om het aanspreekpunt te zijn voor alle schakelstudenten. Of het nu gaat om praktische vragen, studiestress, ideeën om het programma beter te maken of om gewoon een babbel te slaan. Ik luister graag en zal al jullie input op een duidelijke manier overbrengen aan de onderwijscommissie. Ik vind het belangrijk dat ook onze stem gehoord wordt, omdat we allemaal in hetzelfde (speciale) traject zitten en dus ook met gelijkaardige vragen en ideeën zitten. Door deze samen te bundelen en bespreekbaar te maken, kunnen ook wij schakelstudenten mee het verschil maken in de opleiding.
Onderwijscommissie Biochemie & Biotechnologie en Biomedische Wetenschappen: Student Biochemie & Biotechnologie MA1
Aantal plaatsen: 1
Emily Aerts: Vorige jaren heb ik met veel plezier de taken als stuver van mijn jaar in de richting Biochemie en Biotechnologie uitgevoerd. Graag neem ik deze verantwoordelijkheid terug op om zo opnieuw te kunnen dienen als aanspreekpunt voor beide medestudenten en professoren. Daarnaast krijgt onze 'kleine' richting zo ook de kans op een stem in beslissingen en in vergaderingen van de onderwijscommissie.
Onderwijscommissie Diergeneeskunde: Onderwijscommissie BA2
Aantal plaatsen: 1
Noor Vets: Ik stel me dit jaar graag opnieuw kandidaat als effectief studentenvertegenwoordiger in de Onderwijscommissie Diergeneeskunde. Dankzij mijn ervaring als stuver vorig jaar heb ik beter leren begrijpen hoe beslissingen tot stand komen en wat wij als studenten kunnen bijdragen aan het verbeteren van de opleiding. Ik heb gezien dat het waardevol is om problemen of suggesties van medestudenten op tafel te leggen en samen te zoeken naar oplossingen. Ik vind het belangrijk dat iedereen zich gehoord voelt en dat studenten weten dat er iemand is bij wie ze terecht kunnen met vragen, zorgen, opmerkingen of ideeën voor onze opleiding en onze universiteit. Goede communicatie is vaak al de helft van de oplossing. Daarom neem ik graag opnieuw de rol als aanspreekpunt op mij zodat we samen kunnen werken aan een constructieve samenwerking tussen studenten en professoren om de kwaliteit van onze opleiding diergeneeskunde verder te versterken. Warme groetjes, Noor
Onderwijscommissie Farmaceutische Wetenschappen - Farmaceutische Zorg: Onderwijscommissie MA2
Aantal plaatsen: 1
Natan Eetezonne: Ik ben de laatste twee jaar al jaarverantwoordelijke geweest voor mijn richting en master dus lijkt het mij leuk om ook mijn studie af te ronden als jaarverantwoordelijke van mijn master. Net zoals vorige jaren zal ik, indien het een mogelijk is, zorgen voor een zo goed mogelijk examenrooster voor mijn master.
Geen Verkiezingen
Voor deze mandaten zijn geen verkiezingen. Stel je volgend jaar kandidaat via vacante mandaten!
- Faculteitsraad FBD: Student Diergeneeskunde (Plaatsen: 1)
- Faculteitsraad FBD: Student Farmaceutische Wetenschappen (Plaatsen: 1)
- Faculteitsraad FBD: Student Biochemie/Biotechnologie (Plaatsen: 1)
- CIKO Cel FBD: Student Ba (Plaatsen: 1)
- CIKO Cel FBD: Student Ma (Plaatsen: 1)
- Onderwijscommissie Biochemie & Biotechnologie en Biomedische Wetenschappen: Student Biochemie & Biotechnologie BA1 (Plaatsen: 1)
- Onderwijscommissie Biochemie & Biotechnologie en Biomedische Wetenschappen: Student Biochemie & Biotechnologie BA2 (Plaatsen: 1)
- Onderwijscommissie Biochemie & Biotechnologie en Biomedische Wetenschappen: Student Biomedische Wetenschappen BA2 (Plaatsen: 1)
- Onderwijscommissie Biochemie & Biotechnologie en Biomedische Wetenschappen: Student Biomedische Wetenschappen BA3 (Plaatsen: 1)
- Onderwijscommissie Diergeneeskunde: Onderwijscommissie BA1 (Plaatsen: 1)
- Onderwijscommissie Farmaceutische Wetenschappen: Onderwijscommissie BA2 (Plaatsen: 1)
- Onderwijscommissie Farmaceutische Wetenschappen - Geneesmiddelenontwikkeling: Onderwijscommissie MA1 (Plaatsen: 1)
- Onderwijscommissie Farmaceutische Wetenschappen - Geneesmiddelenontwikkeling: Onderwijscommissie MA2 (Plaatsen: 1)
- Onderwijscommissie Farmaceutische Wetenschappen - Farmaceutische Zorg: Onderwijscommissie MA1 (Plaatsen: 1)
- Onderwijscommissie Farmaceutische wetenschappen – Manama's: Student Manama Klinische biologie (Plaatsen: 1)
- Onderwijscommissie Farmaceutische wetenschappen – Manama's: Student Manama Industriële farmacie (Plaatsen: 1)
- Onderwijscommissie Farmaceutische wetenschappen – Manama's: Student Manama Ziekenhuisfarmacie (Plaatsen: 1)