If you gaze for long into an abyss, the abyss gazes also into you

Nietzsche

Staar voor een tijdje in de center van de draaiende afbeelding en kijk dan ergens anders op het scherm - je zal zien dat het scherm draait ...

gewoon een test

Faculty


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Prof dr Annemie Bogaerts
Room: B 2.09  /  Tel: +32 (0)3 265 2377
e-mail: annemie.bogaerts@uantwerpen.be


Emeriti and retired staff


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


em Prof dr Renaat Gijbels

e-mail: renaat.gijbels@telenet.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Luc Van 't dack
Room: B 2.06  /  Tel: +32 (0)3 265 2343
e-mail: luc.vantdack@uantwerpen.be

​​

Research manager


Brazil.png


dr Eduardo Morais
Room: B.2.33 / Tel: +32 (0)3 265 2383
e-mail: eduardo.morais@uantwerpen.be


Staff



1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


dr Karen Leyssens
Room: B 2.15  /  Tel: +32 (0)3 265 3766
e-mail: karen.leyssens@uantwerpen.be


India.png


dr Priyanka Shaw
Room: B 2.11 / Tel: +32 (0)3 265 9264
e-mail: priyanka.shaw@uantwerpen.be​


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Ing Karel Venken
Room: B 2.11  /  Tel: +32 (0)3 265 9264
e-mail: karel.venken@uantwerpen.be


Post-doctoral


image.png


dr Omar Biondo
Room: B 2.07  /  Tel: +32 (0)3 265 2362
e-mail: omar.biondo@uantwerpen.be


2823db51-99eb-49a7-ac18-1f24a6a176b5


dr Thuan Nguyen Dao
Room: B 2.28 / Tel: +32 (0)3 265 2369
email: thuannguyen.dao@uantwerpen.be


6ed0cbfc-629c-4c8b-b809-130a77947821


dr Igor Fedirchyk
Room: B 2.33 / Tel: +32 (0)3 265 2383
e-mail: igor.fedirchyk@uantwerpen.be


c96baded-0e9e-40de-b8f2-377a881a7e8e


dr Yury Gorbanev
Room: B 2.07  /  Tel: +32 (0)3 265 2362
e-mail: yury.gorbanev@uantwerpen.be


d381839b-a9bd-42c6-ad41-c762316b717e


dr Angela Privat Maldonado
Room: T 4.35  /  Tel: +32 (0)3 265 2576
e-mail: angela.privatmaldonado@uantwerpen.be


f629678f-1672-409c-9a44-6bafa1bfe727



dr Cecilia Oliveira​
Room: B.2.28 / Tel: +32 (0)3 265 2369
e-mail: ​mariacecilia.oliveira@uantwerpen.be


a9ada6b7-8a12-4002-bb58-fe01136f633a


dr Andrew Sandeman
Room: B 2.30  /  Tel: +32 (0)3 265 2346
e-mail: andrew.sandeman@uantwerpen.be


9b506ea8-5706-4ca6-beab-f4122a9d2da3


dr Gregory Smith
Room: B.2.33 / Tel: +32 (0)3 265 2383
email: gregory.smith@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


dr Patrick Vanraes
Room: B 2.11  /  Tel: +32 (0)3 265 9264
e-mail: patrick.vanraes@uantwerpen.be


PhD-students


14eb1483-1ebb-4b41-bd67-201f788b5e6f


Hamid Ahmadi Eshtehardi
Room: B.2.29  /  Tel: +32 (0)3 265 9263
e-mail: hamid.ahmadieshtehardi@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Matthias Albrechts
Room: B 2.29  /  Tel: +32 (0)3 265 9263
e-mail: matthias.albrechts@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Jana Baroen
Room: T 4.33  /  Tel: +32 (0)3 265 2533
e-mail: jana.baroen@uantwerpen.be


Belgium.png


Mauranne Bauwens
Room: T 4.33  /  Tel: +32 (0)3 265 2533
e-mail: mauranne.bauwens@uantwerpen.be


Belgium.png


Robbe Bryssinck
Room: B.2.29 / Tel: +32 (0)3 265 9263
e-mail: robbe.bryssinck@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Sara Ceulemans
Room: B.2.32 / Tel: +32 (0)3 265 2382
e-mail: sara.ceulemans@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Robin De Meyer
Room: B 2.32 / Tel: +32 (0)3 265 2382
e-mail: robin.demeyer@uantwerpen.be


Iran.png


Ataollah Eivazpour Taher
Room: B 2.07  /  Tel: +32 (0)3 265 2362
e-mail: ataollah.eivazpourtaher@uantwerpen.be


14eb1483-1ebb-4b41-bd67-201f788b5e6f


Mahdi Hamedi Shahraki
Room: B 2.29 / Tel: +32 (0)3 265 9263
e-mail: mahdi.hamedishahraki@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Pepijn Heirman
Room: B 2.32  /  Tel: +32 (0)3 265 2382
e-mail: pepijn.heirman@uantwerpen.be


76919755-1ebe-4c91-9e98-b31fa11728a4


Shangkun Li
Room: B.2.28 / Tel: +32 (0)3 265 2369
e-mail: shangkun.li@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Björn Loenders
Room: B 2.30  /  Tel: +32 (0)3 265 2346
e-mail: bjorn.loenders@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Stein Maerivoet
Room: B 2.29  /  Tel: +32 (0)3 265 9263
e-mail: stein.maerivoet@uantwerpen.be


9d60c03a-1088-4aa5-a5a5-11885d3a1272


Elizabeth Mercer
Room: B 2.31  /  Tel: +32 (0)3 265 2364
e-mail: elizabeth.mercer@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Roel Michiels
Room: B 2.30  /  Tel: +32 (0)3 265 2346
e-mail: roel.michiels@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Callie Ndayirinde
Room: B 2.31  /  Tel: +32 (0)3 265 2364
e-mail: callie.ndayirinde@uantwerpen.be


fd0e6fbe-3b01-48c5-afc3-a018ecc6035f


Colin O'Modhrain
Room B.2.05 / Tel: +32 (0)3 265 2360
e-mail: colin.omodhrain@uantwerpen.be


Belgium.png


Rubén Quiroz Marnef
Room: B 2.07  /  Tel: +32 (0)3 265 2362
e-mail: ruben.quirozmarnef@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Joachim Slaets
Room: B 2.07  /  Tel: +32 (0)3 265 2362
e-mail: joachim.slaets@uantwerpen.be


416cea6a-5458-4116-90a2-2173fc393c31


​Ivan Tsonev
Room: B 2.05  /  Tel: +32 (0)3 265 2360
e-mail: ivan.tsonev@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Lisa Van der Heyden
Room: T 4.33  /  Tel: +32 (0)3 265 2533
e-mail: lisa.vanderheyden@uantwerpen.be


Belgium.png


Sarah Van Hove
Room: B 2.32 / Tel: +32 (0)3 265 2382
e-mail: sarah.vanhove@uantwerpen.be


Belgium.png


Helder Van Poyer
Room: B 2.32 / Tel: +32 (0)3 265 2382
e-mail: helder.vanpoyer@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Stijn Van Rompaey
Room: B 2.29 / Tel: +32 (0)3 265 9263
e-mail: stijn.vanrompaey@uantwerpen.be


Belgium.png


Christine Vantomme
Room: G V 6.16
e-mail: christine.vantomme@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Joran Van Turnhout
Room: B 2.31  /  Tel: +32 (0)3 265 2364
e-mail: joran.vanturnhout@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Claudia Verheyen
Room: B 2.31  /  Tel: +32 (0)3 265 2364
e-mail: claudia.verheyen@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Ruben Verloy
Room: T 4.33   / Tel: +32 (0)3 265 2533
e-mail: ruben.verloy@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Hanne Verswyvel
Room: T 4.33   / Tel: +32 (0)3 265 2533
e-mail: hanne.verswyvel@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Rani Vertongen
Room: B 2.05  /  Tel: +32 (0)3 265 2360
e-mail: rani.vertongen@uantwerpen.be


1a9240d6-e8b0-4181-85a0-3e6b412c4f3f


Bart Wanten
Room: B 2.05  /  Tel: +32 (0)3 265 2360
e-mail: bart.wanten@uantwerpen.be


Belgium.png


Cedric Wijnants
Room: B 2.33  /  Tel: +32 (0)3 265 2383
e-mail: cedric.wijnants@uantwerpen.be


Joint PhD students, working mainly in another group


76919755-1ebe-4c91-9e98-b31fa11728a4


Yuxiang Cai
Room: B 2.28  /  Tel: +32 (0)3 265 2369
e-mail: yuxiang.cai@student.uantwerpen.be


e5773e80-2f8e-4bdc-bc13-4f03e2d2a44d


Federica De Luca

Room: B 2.30  /  Tel: +32 (0)3 265 2346
e-mail: ​federica.deluca@unime.it


14eb1483-1ebb-4b41-bd67-201f788b5e6f


Mohammad Izadi

e-mail: mohammad.izadi@student.uantwerpen.be


14eb1483-1ebb-4b41-bd67-201f788b5e6f


Maryam Mohamadzadeh

e-mail: Maryam.MohammadzadehAfhami@student.uantwerpen.be


e5773e80-2f8e-4bdc-bc13-4f03e2d2a44d


Filippo Manaigo

e-mail:


f3cd178c-aa06-4a90-a804-4326591897d2


Milica Zivanic


e-mail: milica.zivanic@upc.edu

​​​​​​​