Vragen? 
Mail naar komida@uantwerpen.be
(vermeld duidelijk over welke vestiging jouw vraag gaat)

Diensthoofd

Catherine Ongenae
Middelheimlaan 1/ gebouw D
2020 Antwerpen

T: +32 3 265 37 62

E: catherine.ongenae@uantwerpen.be

Algemeen Coördinator komida

An Op de Beeck
Prinsstraat 13b
2000 Antwerpen

T: +32 3 265 46 68

E: an.opdebeeck@uantwerpen.be 

Adminstratieve en financiële ondersteuning

Evie Claessens
Middelheimlaan 1
Gebouw D
2020 Antwerpen

T: +32 3 265 37 60 

E: evie.claessens@uantwerpen.be

Diëtiste

Magali Hiel
Prinsstraat 13b
2000 Antwerpen

T: +32 3 265 43 71

E: magali.hiel@uantwerpen.be

Operationele ondersteuning komida

Filip Verplancke
Prinsstraat 13b
2000 Antwerpen

T: +32 3 265 94 30

E: filip.verplancke@uantwerpen.be

Secretariaat

Evie Claessens
Middelheimlaan 1 
Gebouw D
2020 Antwerpen

T: +32 3 265 37 60

E: evie.claessens@uantwerpen.be 

komida@Middelheim

Bart Van Herwegen
Middelheimlaan 1
Gebouw D
2020 Antwerpen

T: +32 3 265 37 63

E: bart.vanherwegen@uantwerpen.be

komida@Groenenborger

Anne De Smit
Groenenborgerlaan 171
Gebouw Y
2020 Antwerpen

T: +32 3 265 32 00

E: anne.desmit@uantwerpen.be

komida @3 Eiken - restaurant & cafetaria

Edith van den Hoven
Universiteitsplein 1
Gebouw G
2610 Wilrijk

T: +32 3 265 20 86

E: eisina.vandenhoven@uantwerpen.be

komida@Stadscampus

Steven Symoens
Koningstraat 10
2000 Antwerpen

T: +32 3 265 46 69

E: steven.symoens@uantwerpen.be

komida@Het Brantijser


Het Brantijser
Sint-Jacobsmarkt 13
2000 Antwerpen

 

E: komida@uantwerpen.be

komida@Hogere Zeevaartschool

Veronique Boeykens
Noordkasteel Oost 6
2030 Antwerpen

T: +32 3 205 64 42

E: veronique.boeykens@uantwerpen.be