Studieprogramma van de master industriële wetenschappen: elektromechanica

De studiepunten (sp) geven je een goed beeld van de tijd die je zal besteden aan je opleiding en aan elk opleidingsonderdeel. Per studiepunt moet je rekenen op 25 tot 30 uren studeren, lessen volgen en examens afleggen.

Master in de industriële wetenschappen: elektromechanica
Academiejaar :

Modeltraject

* Je volgt de gemeenschappelijke opleidingsonderdelen en de masterproef.
* Je kiest verplicht één optie: Offshore Engineering - Energie - Ontwerp en Productie - Automatisering - Automotive
Engineering.
* Je kiest één keuzepakket.
* Ten slotte kies je verplicht één bijkomend opleidingsonderdeel dat geen deel uitmaakt van de reeds eerder gekozen
optie.

Gemeenschappelijk

15 studiepunten

I-Elektrotechnische systemen6sp1e sem.
Cools, Patrik
I-Energiesystemen3sp1e sem.
Janssen, Eddy
I-Mechanische systemen6sp1e sem.
Steenackers, Gunther
 

Masterproef

Je kiest verplicht één van onderstaande opleidingsonderdelen.
21 studiepunten

II-Masterproef Elektromechanica met inbegrip van stage21sp1e+2e sem
Vanlanduit, Steve
II-Master's Project Electromechanics including Internship21sp1e+2e sem
Vanlanduit, Steve
 

Optie 1: Offshore Engineering

15 studiepunten

I-Dynamica van mechanische systemen3sp1e sem.
Vanlanduit, Steve
I-Offshore Energie3sp1e sem.
Ides, Stefaan
II-Duurzame elektriciteit3sp2e sem.
Catthoor, Raf
II-Ontwerp van offshore energie constructies6sp2e sem.
Vanlanduit, Steve
 

Optie 2: Energie

15 studiepunten

I-Energiemanagement3sp1e sem.
Van de Paer, Jan
I-Energieprestatie van gebouwen3sp1e sem.
Verhaert, Ivan
II-Duurzame elektriciteit3sp2e sem.
Catthoor, Raf
II-Duurzame warmte6sp2e sem.
Verhaert, Ivan
 

Optie 3: Ontwerp en Productie

15 studiepunten

I-Dynamica van mechanische systemen3sp1e sem.
Vanlanduit, Steve
II-Duurzame materiaalkeuze6sp2e sem.
Smet, Jean-Pierre
II-Productietechnieken3sp2e sem.
Billiet, Emiel
II-Robotica en industrial engineering3sp2e sem.
Smet, Erwin
 

Optie 4: Automatisering

15 studiepunten

I-Model-Based Systems Engineering3sp1e sem.
Denil, Joachim
II-Industriële netwerken en Industrial Engineering6sp2e sem.
Daens, Dominique
II-Industriële robotica3sp2e sem.
Smet, Erwin
II-Industriële visietechnologie3sp2e sem.
Vanlanduit, Steve
 

Optie 5: Automotive Engineering

15 studiepunten

I-Model-Based Systems Engineering3sp1e sem.
Denil, Joachim
II-Automotive Embedded Systems3sp2e sem.
De Meulenaere, Paul
II-Automotive Engineering6sp2e sem.
Catthoor, Raf
II-Robotinstallaties en Industrial Engineering3sp2e sem.
Smet, Erwin
 

Keuzepakket 1

Je neemt beide opleidingsonderdelen verplicht op.
2060FTIMAN: enkel voor uitwisselingsstudenten
6 studiepunten

I-Management3sp1e sem.
Vanlanduit, Steve
II-Management3sp2e sem.
Meysman, Jasmine
II-Management voor uitgaande uitwisselingsstudenten3sp2e sem.
Meysman, Jasmine
 

Keuzepakket 2

Je neemt beide opleidingsonderdelen verplicht op.
2001FTICOM: enkel voor uitwisselingsstudenten
6 studiepunten

I-The Company3sp1e sem.
Denil, Joachim
II-The Company3sp2e sem.
Denil, Joachim
II-The Company voor uitgaande uitwisselingsstudenten3sp2e sem.
Denil, Joachim
 

Keuzepakket 3

Je neemt beide opleidingsonderdelen verplicht op.
2060FTIMAN: enkel voor uitwisselingsstudenten
6 studiepunten

I-Ontwerpproject: organisatie en management3sp1e sem.
Janssens, Walter
II-Management3sp2e sem.
Meysman, Jasmine
II-Management voor uitgaande uitwisselingsstudenten3sp2e sem.
Meysman, Jasmine
 

Keuzeopleidingsonderdelen

Je kiest verplicht één bijkomend opleidingsonderdeel dat geen deel uitmaakt van de reeds eerder gekozen optie.
3 studiepunten

I-Dynamica van mechanische systemen3sp1e sem.
Vanlanduit, Steve
I-Energiemanagement3sp1e sem.
Van de Paer, Jan
I-Energieprestatie van gebouwen3sp1e sem.
Verhaert, Ivan
I-Internal Combustion Engineering3sp1e sem.
Verhaert, Ivan
I-Model-Based Systems Engineering3sp1e sem.
Denil, Joachim
I-Offshore Energie3sp1e sem.
Ides, Stefaan
I-Vehicle Dynamics3sp1e sem.
Derammelaere, Stijn