Side header image

Bachelor in de industriële wetenschappen: elektronica-ICT (industrieel ingenieur)

Bachelor in de industriële wetenschappen: elektronica-ICT
Academiejaar :

Modeltraject deel 1

Gemeenschappelijk deel

36 studiepunten

1-Wiskunde6sp1e sem.
Penne, Rudi
1-Informatica3sp1e sem.
Ceulemans, Marc
1-Elektrotechniek: basiselektriciteit3sp1e sem.
De Meulenaere, Paul
1-Chemie6sp1e sem.
Wambeke, Dorine
1-Bouwkunde6sp1e sem.
Lauriks, Leen
2-Wiskunde3sp2e sem.
Levrie, Paul
2-Materiaalkunde3sp2e sem.
Beenaerts, Linda
2-Elektromechanica6sp2e sem.
Steenackers, Gunther
 

Specifiek deel

18 studiepunten

1-Gestructureerd programmeren3sp1e sem.
Beniest, Ann
2-Basis digitale elektronica 13sp2e sem.
Lostrie, Koen
2-Basis analoge elektronica 13sp2e sem.
Catthoor, Raf
2-Object georiënteerd programmeren3sp2e sem.
Van der Schueren, Filip
2-Computernetwerken6sp2e sem.
Van Landeghem, Guido
 

Minors: Kies één minor. Je keuze blijft behouden voor de hele bacheloropleiding

The Company (MIN-A)
6 studiepunten

12-The Company6sp1e+2e sem
De Cleyn, Sven
 

Bedrijfskunde en Productontwikkeling (MIN-B)
6 studiepunten

1-Economie3sp1e sem.
Aerts, Filip
2-Productontwikkeling3sp2e sem.
Baelus, Christiaan
 

Bedrijfskunde en Frans (MIN-C)
6 studiepunten

1-Economie3sp1e sem.
Aerts, Filip
2-Frans3sp2e sem.
Tobback, Els
 

Bedrijfskunde en Engels (MIN-D)
6 studiepunten

1-Economie3sp1e sem.
Aerts, Filip
2-Engels3sp2e sem.
Van Hout, Tom
 

Bedrijfskunde en Veiligheid (MIN-E)
6 studiepunten

1-Economie3sp1e sem.
Aerts, Filip
2-Kwaliteit en veiligheid3sp2e sem.
Smet, Erwin
 

Modeltraject deel 2

Gemeenschappelijk deel

12 studiepunten

3-Wiskunde3sp1e sem.
Levrie, Paul
3-Statistiek3sp1e sem.
De Meulenaere, Paul
3-Thermodynamica3sp1e sem.
Van De Paer, Jan
4-Wiskunde3sp2e sem.
Levrie, Paul
 

Specifiek deel

36 studiepunten

3-Netwerkarchitectuur6sp1e sem.
Van Landeghem, Guido
3-Besturingssystemen3sp1e sem.
Van der Schueren, Filip
3-Digitale elektronica 23sp1e sem.
Loockx, Willy
3-Analoge elektronica 26sp1e sem.
Catthoor, Raf
4-Automotive: voertuigelektronica3sp2e sem.
Denil, Joachim
4-Computerarchitectuur6sp2e sem.
Sleutel, Simon
4-Software design6sp2e sem.
Van der Schueren, Filip
4-Telecommunication 13sp2e sem.
Catthoor, Raf
 

Wetenschappelijk Project

De student kiest verplicht één van onderstaande opleidingsonderdelen.
6 studiepunten

4-Wetenschappelijk Project Elektronica-ICT6sp2e sem.
Wambeke, Dorine
4-Scientific Project Electronics-ICT6sp2e sem.
Vande Velde, Christophe
 

Minors: je houdt je keuze van deel 1 aan

The Company (MIN-A)
6 studiepunten

34-The Company6sp1e+2e sem
De Cleyn, Sven
 

Bedrijfskunde en Productontwikkeling (MIN-B)
6 studiepunten

3-Bedrijfseconomie3sp1e sem.
Vanderstraeten, Johanna
4-Productontwikkeling3sp2e sem.
Van Doorsselaer, Karine
 

Bedrijfskunde en Frans (MIN-C)
6 studiepunten

3-Bedrijfseconomie3sp1e sem.
Vanderstraeten, Johanna
4-Frans3sp2e sem.
Tobback, Els
 

Bedrijfskunde en Engels (MIN-D)
6 studiepunten

3-Bedrijfseconomie3sp1e sem.
Vanderstraeten, Johanna
4-Engels3sp2e sem.
Van Hout, Tom
 

Bedrijfskunde en Veiligheid (MIN-E)
6 studiepunten

3-Bedrijfseconomie3sp1e sem.
Vanderstraeten, Johanna
4-Kwaliteit en veiligheid3sp2e sem.
Smet, Erwin
 

Modeltraject deel 3

Gemeenschappelijk deel

3 studiepunten

5-Levensbeschouwing3sp1e sem.
Levrau, François
 

Specifiek deel

42 studiepunten

5-Systeem theorie3sp1e sem.
Vanpaemel, Mark
5-Embedded systems3sp1e sem.
Sleutel, Simon
5-Digital Signal Processing3sp1e sem.
Daems, Walter
5-Gedistribueerde systemen6sp1e sem.
Hellinckx, Peter
5-Infrastructuur en beveiliging6sp1e sem.
Van Landeghem, Guido
5-Automotive: trillingen3sp1e sem.
Vanlanduit, Steve
5-Telecommunicatie 23sp1e sem.
Vingerhoedt, Eric
6-Telecommunication 33sp2e sem.
Weyn, Maarten
6-Geavanceerde programmeertechnieken3sp2e sem.
Hellinckx, Peter
6-Mobile Communications3sp2e sem.
Weyn, Maarten
6-Netwerkbeheer3sp2e sem.
Van Landeghem, Guido
6-Digital Image Processing3sp2e sem.
Daems, Walter
 

Bachelorproef

De student kiest verplicht één van onderstaande opleidingsonderdelen.
9 studiepunten

6-Bachelor's Project Electronics-ICT including internship9sp2e sem.
Daems, Walter
6-Bachelorproef Elektronica-ICT met inbegrip van stage9sp2e sem.
Wante, Luc
 

Minors: je houdt je keuze van deel 1 en 2 aan

The Company (MIN-A)
6 studiepunten

56-The Company6sp1e+2e sem
De Cleyn, Sven
 

Recht en Productontwikkeling (MIN-B)
6 studiepunten

5-Recht3sp1e sem.
Van den Langenbergh, Kim
6-Productontwikkeling3sp2e sem.
Baelus, Christiaan
 

Recht en Frans (MIN-C)
6 studiepunten

5-Recht3sp1e sem.
Van den Langenbergh, Kim
6-Frans3sp2e sem.
Tobback, Els
 

Recht en Engels (MIN-D)
6 studiepunten

5-Recht3sp1e sem.
Van den Langenbergh, Kim
6-Engels3sp2e sem.
Van Hout, Tom
 

Recht en Veiligheid (MIN-E)
6 studiepunten

5-Recht3sp1e sem.
Van den Langenbergh, Kim
6-Kwaliteit en veiligheid3sp2e sem.
Smet, Erwin