Side header image
Master in de biochemie en biotechnologie
Academiejaar :
samenstelling programma: algemene opleidingsonderdelen + keuze van 1 specialisatie (met 8 studiepunten keuzeopleidingsonderdelen (11 studiepunten indien optie onderzoek genomen wordt) in 1ste master) en 1 optie

Modeltraject deel 1

Algemene opleidingsonderdelen - 19 studiepunten

Bio-ethics3sp2e sem.
Hens, Kristien
Gen- en genoomtechnologie6sp1e sem.
Timmerman, Vincent
Protein Technology and Proteome Analysis6sp1e sem.
Dewilde, Sylvia
Modeling en structuurbepaling van biomoleculen4sp2e sem.
Van Doorslaer, Sabine
 

Specialisatie 'Celbiologie & fysiologie'

Gevorderde immunologie4sp1e sem.
De Meester, Ingrid
Moleculaire biofysica3sp1e sem.
Snyders, Dirk
Toegepaste celbiologie4sp2e sem.
Snyders, Dirk
Medische celbiologie4sp2e sem.
Ponsaerts, Peter
 

keuzeopleidingsonderdelen Specialisatie Celbiologie & fysiologie

Genetische epidemiologie4sp2e sem.
Sleegers, Kristel
Advanced Molecular Neurosciences4sp2e sem.
Jordanova, Albena
Moleculaire neuropathologie4sp1e sem.
Kumar-Singh, Samir
Data mining4sp1e sem.
Laukens, Kris
Epigenetica3sp2e sem.
Vanden Berghe, Wim
Plant-microbe interactions3sp2e sem.
Prinsen, Els
Advanced LC-MS3sp2e sem.
Lemiere, Filip
 

Specialisatie 'Moleculaire en cellulaire neurowetenschappen'

Neurogenetica3sp2e sem.
De Jonghe, Peter
Genetische epidemiologie4sp2e sem.
Sleegers, Kristel
Advanced Molecular Neurosciences4sp2e sem.
Jordanova, Albena
Moleculaire neuropathologie4sp1e sem.
Kumar-Singh, Samir
 

keuzeopleidingsonderdelen Specialisatie Molecullaire & cell. neurowetenschappen

Gevorderde immunologie4sp1e sem.
De Meester, Ingrid
Data mining4sp1e sem.
Laukens, Kris
Epigenetica3sp2e sem.
Vanden Berghe, Wim
Medische celbiologie4sp2e sem.
Ponsaerts, Peter
Plant-microbe interactions3sp2e sem.
Prinsen, Els
Advanced LC-MS3sp2e sem.
Lemiere, Filip
 

Specialisatie Systeembiologie

Functionele proteoomanalyse4sp2e sem.
Van Ostade, Xaveer
Gevorderde immunologie4sp1e sem.
De Meester, Ingrid
Data mining4sp1e sem.
Laukens, Kris
Epigenetica3sp2e sem.
Vanden Berghe, Wim
 

keuzeopleidingsonderdelen Specialisatie Systeembiologie

Genetische epidemiologie4sp2e sem.
Sleegers, Kristel
Advanced Molecular Neurosciences4sp2e sem.
Jordanova, Albena
Moleculaire neuropathologie4sp1e sem.
Kumar-Singh, Samir
Medische celbiologie4sp2e sem.
Ponsaerts, Peter
Plant-microbe interactions3sp2e sem.
Prinsen, Els
Advanced LC-MS3sp2e sem.
Lemiere, Filip
 

Optie Onderzoek

Ontwikkelingsbiologie van modelorganismen3sp1e sem.
Verhulst, Anja
Patents and innovation3sp2e sem.
Paemen, Liesbet
Integrative omics6sp2e sem.
Strazisar, Mojca
Toegepaste bio-informatica3sp1e sem.
Maudsley, Stuart
 

Optie Management en Entrepreneurship

Strategische bedrijfscommunicatie6sp1e sem.
Leijten, Mariëlle
Management en organisatie6sp1e sem.
Verhezen, Peter
Financieel management en juridische aspecten6sp2e sem.
Engelen, Peter-Jan
 

Optie Management en Onderzoek

Strategische bedrijfscommunicatie6sp1e sem.
Leijten, Mariëlle
Management en organisatie6sp1e sem.
Verhezen, Peter
Financieel management en juridische aspecten6sp2e sem.
Engelen, Peter-Jan
 

Modeltraject deel 2

Algemene opleidingsonderdelen - 48 studiepunten

Onderzoeksproject met stage en kennismakend ondernemerschap12sp1e sem.
Timmerman, Vincent
Masterproef met stage30sp2e sem.
Geuens, Eva
Industriële microbiologie en biotechnologie6sp1e sem.
Del-Favero, Jurgen
 

optie Onderzoek - 12 studiepunten

Laboratory Animal Science12sp1e sem.
Van Ginneken, Chris
 

optie Management en Entrepreneurship - 12 studiepunten

Innovatie en entrepreneurship6sp1e sem.
Braet, Johan
Procesmanagement en kwaliteitszorg6sp1e sem.
Braet, Johan
 

optie Management en Onderzoek - 12 studiepunten

Laboratory Animal Science12sp1e sem.
Van Ginneken, Chris