Side header image

Bachelor in de wiskunde

Bachelor in de wiskunde
Academiejaar :

Modeltraject deel 2

Verplichte opleidingsonderdelen

Fields and Galois theory6sp1e sem.
Shoykhet, Boris
Differentiaalvergelijkingen en dynamische systemen6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Differentiaalmeetkunde6sp1e sem.
Mestdag, Tom
Algemene topologie3sp2e sem.
Peeters, Werner
Kanstheorie9sp1e sem.
Guillaume, Florence
Getaltheorie6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Codetheorie3sp2e sem.
Symens, Stijn
Numerieke methoden6sp2e sem.
Cuyt, Annie
Iteratieve methodes voor lineaire stelsels en eigenwaarden problemen6sp2e sem.
Vanroose, Wim
Projectwerk3sp2e sem.
Penne, Rudi
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

Keuze opleidingsonderdelen

6 studiepunten te kiezen uit volgende lijst:

Inleiding analytische mechanica6sp2e sem.
Wouters, Michiel
Computer graphics6sp2e sem.
Van Houdt, Benny
Biofysica II3sp2e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Inleiding tot computationele biologie3sp2e sem.
Laukens, Kris
Inleiding tot de algemene economie6sp1e sem.
De Ridder, Annemieke
 

Modeltraject deel 3

Verplichte opleidingsonderdelen

Commutatieve algebra6sp1e sem.
De Laet, Kevin
Maattheorie6sp1e sem.
Berckmoes, Ben
Inleiding tot algebraïsche meetkunde6sp1e sem.
Le Bruyn, Lieven
Wiskundige statistiek6sp2e sem.
Guillaume, Florence
Complexe analyse en Riemann oppervlakken6sp2e sem.
Eelbode, David
Numeriek oplossen van gewone differentiaalvergelijkingen6sp2e sem.
In't Hout, Karel
Dynamische systemen3sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Levensbeschouwing en wetenschap3sp2e sem.
Loobuyck, Patrick
 

Profileringsruimte

12 studiepunten te kiezen uit volgende lijst of uit een andere bacheloropleiding van de faculteit Wetenschappen en de faculteit Toegepaste economische wetenschappen.

Axiomatische projectieve meetkunde3sp1e sem.
Verschoren, Alain
Functieruimten3sp1e sem.
Lowen, Bob
Wiskundige modellen in de economie3sp2e sem.
NNB, -
Lie-groepen3sp1e sem.
Le Bruyn, Lieven
Actuariële en financiële wiskunde3sp2e sem.
Van Wouwe, Martine
Algoritmen en complexiteit6sp2e sem.
Janssens, Dirk
Projectieve meetkunde in de technologie3sp2e sem.
Penne, Rudi
Algemene fysica III: elektromagnetisme6sp1e sem.
Verbeeck, Johan
Stochastische processen (VUB)6sp2e sem.
Einmahl, Uwe
Datastructuren en graafalgoritmen3sp2e sem.
Van Houdt, Benny
Tralie- en schoventheorie6sp1e sem.
Lowen, Wendy
Codetheorie3sp2e sem.
Symens, Stijn
 

Kaleidoscopisch projectwerk

Kaleidoscopisch projectwerk6sp1e+2e sem
David, Marc