Studieprogramma van de master industriële wetenschappen: elektronica-ICT

De studiepunten (sp) geven je een goed beeld van de tijd die je zal besteden aan je opleiding en aan elk opleidingsonderdeel. Per studiepunt moet je rekenen op 25 tot 30 uren studeren, lessen volgen en examens afleggen.

Master in de industriële wetenschappen: elektronica-ICT
Academiejaar :

Modeltraject

Je volgt de verplichte opleidingsonderdelen en de masterproef.
Bijkomend kies je voor de optie Cyber-physical Systems of voor de optie Internet of Things.
Daarnaast kies je één van de keuzepakketten.

Gemeenschappelijke opleidingsonderdelen

27 studiepunten

I-Electronic Systems6sp1e sem.
Daems, Walter
I-Model-Based Systems Engineering3sp1e sem.
Denil, Joachim
I-Masterproef6sp1e sem.
Weyn, Maarten
II-Software Engineering6sp2e sem.
Mercelis, Siegfried
II-Communication Systems6sp2e sem.
Weyn, Maarten
 

Optie: Cyber-physical Systems

12 studiepunten

I-Cyber-Physical Systems9sp1e sem.
Denil, Joachim
II-Cyber-Physical Systems3sp2e sem.
Steckel, Jan
 

Optie: Internet of Things

12 studiepunten

I-Internet of Things: Distributed Embedded Software12sp1e sem.
Hellinckx, Peter
I-Internet of Things: Low Power Embedded Communication12sp1e sem.
Weyn, Maarten
 

Masterproef

Je kiest verplicht één van onderstaande opleidingsonderdelen.
15 studiepunten

II-Masterproef Elektronica-ICT met inbegrip van stage15sp2e sem.
Hellinckx, Peter
II-Master's Project Electronics including internship15sp2e sem.
Weyn, Maarten
 

Keuzepakket 1

Je neemt beide opleidingsonderdelen verplicht op.
2001FTICOM: enkel voor uitwisselingsstudenten
6 studiepunten

I-The Company3sp1e sem.
Denil, Joachim
II-The Company3sp2e sem.
Denil, Joachim
II-The Company voor uitgaande uitwisselingsstudenten3sp2e sem.
Denil, Joachim
 

Keuzepakket 2

Je volgt verplicht het opleidingsonderdeel II-Management en kiest een opleidingsonderdeel van 3 studiepunten uit onderstaande lijst of andere opleidingsonderdelen van de Universiteit Antwerpen.
2060FTIMAN: enkel voor uitwisselingsstudenten

I-Bedrijfsopleiding3sp1e sem.
Lostrie, Koen
I-Bedrijfsstage3sp1e sem.
Lostrie, Koen
I-Computer Graphics3sp1e sem.
Hellinckx, Peter
I-Prototyping3sp1e sem.
Sleutel, Simon
I-Robotica3sp1e sem.
Weyn, Maarten
II-Management3sp2e sem.
Meysman, Jasmine
II-Management voor uitgaande uitwisselingsstudenten3sp2e sem.
Meysman, Jasmine
Studium Generale3sp1e sem.
Weyns, Walter