Side header image

Departement Onderzoek & Innovatie (ADOC)

VicerectorenHet Departement Onderzoek & Innovatie (ADOC) werkt in nauwe samenwerking met en onder aansturing van Vicerector Onderzoek Prof. Ronny Blust. Hij is binnen de academische overheid in het bijzonder verantwoordelijk voor het onderzoeksbeleid van de Universiteit Antwerpen, en zowel extern als intern het gezicht van het onderzoek aan de universiteit.

Tevens staat het departement, in het bijzonder de Dienst Valorisatie, onder aansturing van Vicerector Valorisatie & Ontwikkeling Prof. Silvia Lenaerts.

 

Diensten

Diensthoofden

Tim Engels is als departementshoofd is verantwoordelijk voor de coördinatie en de werking van het departement,  van de Onderzoekraad en de IOF-raad en voor de ondersteuning en uitvoering van het onderzoeks-, innovatie- en valorisatiebeleid van de Universiteit Antwerpen.

Binnen het Departement Onderzoek & Innovatie functioneren volgende diensten, elk met hun eigen diensthoofd:

 - Grants Office (Anne Adams)
 - Dienst Valorisatie (Jurgen Joossens) 
 - Dienst Onderzoeksaangelegenheden (Jord Hanus)

Het Departement Onderzoek & Innovatie verzorgt in samenwerking met ANET (ADBIB) ook de participatie van de Universiteit Antwerpen aan het interuniversitaire Expertisecentrum Onderzoek en Ontwikkelingsmonitoring (ECOOM)

Valorisatie

Jurgen Joossens dr. Jurgen Joossens
jurgen.joossens@uantwerpen.be
+32 3 265 30 25
- Diensthoofd
 
Ellen Bogaert Ellen Bogaert
ellen.bogaert@uantwerpen.be
+32 3 265 37 20
- Expert Marketing en Communicatie
 
Tom Bosschaerts dr. Tom Bosschaerts
+32 3 265 91 60
- Valorisatiemanager Levenswetenschappen
 
Freya De Herdt Freya De Herdt 
freya.deherdt@uantwerpen.be
+32 3 265 93 07 
- Office Manager
Svetlana Samsonova dr. Svetlana Samsonova
svetlana.samsonova@uantwerpen.be
+32 3 265 88 87
- Projectmanager Port of the Future
Diane Stroobants Diane Stroobants
diane.stroobants@uantwerpen.be
+32 3 265 87 13
- Assistent IP-officer en marktanalist 
Barbara Tan Barbara Tan
barbara.tan@uantwerpen.be
+32 3 265 88 69
- Valorisatiemanager Sociale en Humane Wetenschappen
Inge Torfs Inge Torfs
inge.torfs@uantwerpen.be
+32 3 265 92 76
- Coördinator Industrieel Onderzoeksfonds (IOF)
 
Iris Vanaelst dr. Iris Vanaelst
iris.vanaelst@uantwerpen.be
+32 3 265 88 35
- Marktanalist
 
Bram Verbinnen dr. Bram Verbinnen
bram.verbinnen@uantwerpen.be
+32 3 265 88 84
- Valorisatiemanager Exacte en Toegepaste Wetenschappen
Steven Vermeir dr. Steven Vermeir
steven.vermeir@uantwerpen.be
+32 3 265 30 36
- IP-officer
Françoise Wouters Françoise Wouters
francoise.wouters@uantwerpen.be
+32 3 265 30 21
- Data & Quality Manager
  tbd
+32 3 265 18 95
- Valorisatiemanager Blue_App 

Contact

Departement Onderzoek & Innovatie Campus Middelheim, Gebouw A
A.140
Middelheimlaan 1
2020 Antwerpen
Tel. +32 3 265 30 02
research@uantwerpen.be