Stuurgroep

Directeur


Bert De Munck
Centrum voor Stadsgeschiedenis, Faculteit Letteren & Wijsbegeerte

Voorzitter


Stijn Oosterlynck
Centrum Ongelijkheid, Armoede, Sociale Uitsluiting en de Stad (OASeS)
Faculteit Sociale Wetenschappen

Bestuursleden

Bruno Blondé
Centrum voor Stadsgeschiedenis
- Faculteit Letteren & Wijsbegeerte

Chris Blondia
MOdeling of Systems And Internet Communication (MOSAIC)
- Faculteit Wetenschappen

Ronny Blust
Systemic Physiological and Ecotoxicological Research (SPHERE)
- Faculteit Wetenschappen

Tom Coppens
Onderzoeksgroep voor Stadontwikkeling
- Faculteit Ontwerpwetenschappen

Greet De Block
Centrum voor Stadsgeschiedenis
- Faculteit Letteren & Wijsbegeerte

Rudy Derdelinckx
Faculteit Toegepaste Ingenieurswetenschappen

Bart Eeckhout
Antwerp Centre for Digital Humanities and Literary Criticism
& Ghent Urban Studies Team (GUST)

 

Pascal Gielen
Antwerp Research Institute for the Arts (ARIA)

 

Ilse Loots
Milieu en Samenleving
- Faculteit Sociale Wetenschappen

 

 

 

 


 

Luc Pauwels
Onderzoekscentrum Visuele en Digitale Culturen (ViDi)
- Faculteit Sociale Wetenschappen

 

Christiane Timmerman
Centrum voor Migratie en Interculturele Studies (CeMIS)
- Faculteit Sociale Wetenschappen

 

Ilja Van Damme
Centrum voor Stadsgeschiedenis
- Faculteit Letteren & Wijsbegeerte

 

Frédéric Vandermoere
Centrum Ongelijkheid, Armoede, Sociale Uitsluiting en de Stad (OASeS)
& Milieu en Samenleving

 

Thomas Vanoutrive
Onderzoeksgroep voor Stadsontwikkeling
- Faculteit Ontwerpwetenschappen

 

Ann Verhetsel
Transport en ruimtelijke economie
- Faculteit Toegepaste Economische Wetenschappen

 

Jan Cools
Instituut voor Milieu & Duurzame Ontwikkeling

 

Wouter Van Dooren
Management & Bestuur
- Faculteit Sociale Wetenschappen

 

Guido Van Hal
Epidemiologie en sociale geneeskunde
- Faculteit Geneeskunde en Gezondheidswetenschappen

Onderzoeksmanagers

Inneke Baatsen
Departement Onderzoek en Innovatie, Grants Office

Claudio Coletta
Departement Onderzoek en Innovatie, Grants Office