Educatieve master in de wetenschappen en technologie: wiskunde
Academiejaar :

Modeltraject over twee jaar

Component leraarschap: jaar 1

Je volgt 31 studiepunten in het eerste deel van je master.

Onderwijskundige concepten 1A3sp1e sem.
Colpaert, Jozef
Smits, Tom
Struyf, Elke
Onderwijskundige concepten 1B3sp2e sem.
Colpaert, Jozef
Struyf, Elke
Schelfhout, Wouter
Onderwijskundige concepten 23sp2e sem.
Colpaert, Jozef
Smits, Tom
Struyf, Elke
Schelfhout, Wouter
 

Je kiest de vakdidactiek met oefenlessen wiskunde. Daarnaast kies je ook voor een bijkomende vakdidactiek of voor het profileringsvak STEM.

Vakdidactiek biologie met oefenlessen6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vakdidactiek chemie met oefenlessen6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vakdidactiek engineering en technologie met oefenlessen6sp1e+2e sem
Goovaerts, Leen
Vakdidactiek fysica met oefenlessen6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vakdidactiek informatica met oefenlessen6sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen6sp1e+2e sem
Vakdidactiek wiskunde met oefenlessen6sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vandervieren, Ellen
Goovaerts, Leen
 

Je kiest de Groeistage wiskunde.

Groeistage biologie5sp2e sem.
Pinxten, Annie
Groeistage chemie5sp2e sem.
Pinxten, Annie
Groeistage engineering en technologie5sp2e sem.
Goovaerts, Leen
Groeistage fysica5sp2e sem.
Pinxten, Annie
Groeistage informatica5sp2e sem.
Vandervieren, Ellen
Groeistage wiskunde5sp2e sem.
Vandervieren, Ellen
Groeistage PAV-MAVO5sp2e sem.
NNB, -
 

Je kiest uit onderstaande lijst een tweede groeistage die aansluit bij je tweede vakdidactiek. Als je geen tweede vakdidactiek hebt gekozen dan kies je groeistage 2 wiskunde.

Groeistage 2 biologie5sp2e sem.
Pinxten, Annie
Groeistage 2 chemie5sp2e sem.
Pinxten, Annie
Groeistage 2 engineering en technologie5sp2e sem.
Goovaerts, Leen
Groeistage 2 fysica5sp2e sem.
Pinxten, Annie
Groeistage 2 informatica5sp2e sem.
Vandervieren, Ellen
groeistage 2 wiskunde5sp2e sem.
Vandervieren, Ellen
Groeistage 2 PAV-MAVO5sp2e sem.
NNB, -
 

Component leraarschap: jaar 2

Je volgt de profileringsstage in het tweede deel van je master.

Profileringsstage5sp2e sem.
Struyf, Elke
 

Verplicht stamvak gemeenschappelijk voor elke afstudeerricthing

Je volgt onderstaande 6 studiepunten in het tweede deel van je opleiding.

History of science and society6sp2e sem.
De Munck, Bert
Soens, Tim
 

Verplichte module wiskunde

Je volgt 6 studiepunten

Seminarie vakkennis wiskunde6sp1e+2e sem
Symens, Stijn
Eelbode, David
 

Keuzeruimte wiskunde

Je kiest 18 studiepunten uit onderstaande lijst.

Actuariële modellen6sp2e sem.
Lebègue, Adrien
Eindige differentie methoden en financiële wiskunde6sp1e sem.
In't Hout, Karel
Gevorderde kansrekening6sp1e sem.
Einmahl, Uwe
Grondslagen van de wiskunde6sp2e sem.
Sioen, Mark
Homological Algebra6sp2e sem.
Lowen, Wendy
Integrable Hamiltonian systems6sp1e sem.
Hohloch, Sonja
Algebraic topology6sp2e sem.
Shoykhet, Boris
Field Arithmetic6sp1e sem.
Becher, Karim Johannes
Functionaalanalyse6sp2e sem.
De Commer, Kenny
Harmonische en wavelet analyse6sp1e sem.
Dooms, Ann
Numerical Optimisation6sp1e sem.
Vanroose, Wim
Associatieve algebra6sp1e sem.
Jespers, E.
Financiële wiskunde6sp1e sem.
Kadankova, Tetyana
Financiële wiskunde6sp2e sem.
De Scheemaekere, Xavier
 

Keuzelijst wiskunde

Je kiest 30 studiepunten uit onderstaande lijst.

Lévy processen en hun toepassingen6sp2e sem.
Einmahl, Uwe
Robust Statistics6sp1e sem.
Raymaekers, Jakob
Statistische methoden I6sp2e sem.
Barbé, Kurt
Statistische methoden II6sp2e sem.
Barbé, Kurt
 
Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Advanced Algebraic Topology6sp2e sem.
Shoykhet, Boris
Algebraic function fields6sp1e sem.
Becher, Karim Johannes
Algebraïsche meetkunde6sp1e sem.
Le Bruyn, Lieven
Analysis in Dynamics3sp1e sem.
Palmer, Joseph
Banach en C*-algebras6sp2e sem.
De Commer, Kenny
Categorische topologie6sp2e sem.
Colebunders, Eva
Categorietheorie6sp2e sem.
Agore, Ana
Clifford algebra's en conforme functietheorie6sp1e sem.
Eelbode, David
Cryptografie6sp2e sem.
Dooms, Ann
Central Simple Algebras and involutions6sp2e sem.
Becher, Karim Johannes
Géométrie symplectique5sp2e sem.
Gutt, Simone
Geometry and Dynamics of Hamiltonian Lie group actions3sp2e sem.
Fontaine, Marine
Gevorderde numerieke methoden6sp1e sem.
Cuyt, Annie
Gevorderde topologie6sp2e sem.
Lowen, Bob
Hopf Algebras and Quantumgroups6sp2e sem.
Caenepeel, S.
Introduction to performance modelling6sp1e sem.
Van Houdt, Benny
Knopentheorie6sp2e sem.
Van den Bergh, Michel
Multirooster en multischaal oplossingen6sp1e sem.
Cools, Siegfried
Non-commutative algebra6sp2e sem.
Jespers, E.
Non-commutative geometry6sp2e sem.
Shoykhet, Boris
Permutatiegroepen en incidentiemeetkunde6sp2e sem.
Cara, P.
Quadratic forms6sp1e sem.
Becher, Karim Johannes
Reconstructietechnieken in medische beeldvorming3sp1e sem.
Sijbers, Jan
Representatietheorie van algebra's6sp2e sem.
Jespers, E.
Simpele groepen6sp2e sem.
Le Bruyn, Lieven
Theorie en praktijk van eindige elementen methoden6sp2e sem.
Vande Sande, Hans
Toepassingen van differentiaalvergelijkingen6sp1e sem.
In't Hout, Karel
Wiskundige logica6sp2e sem.
Laenens, Els
 

Masterproef

Je volgt een masterproef voor 24 studiepunten in het tweede deel van je master.

Masterproef partim I: methodologische seminaries3sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
Masterproef partim II: Scriptie18sp2e sem.
Colpaert, Jozef
Pinxten, Annie
Simons, Mathea
Smits, Tom
Vandervieren, Ellen
Struyf, Elke
Meeus, Wil
Schelfhout, Wouter
Cuyvers, Katrien
Casteleyn, Jordi
Bauwens, Michaël
Goovaerts, Leen
Masterproef partim III: Praktijktoepassing (1ste sem + 2de sem)3sp1e+2e sem
NNB, -