Voorbeeldrooster van de educatieve master chemie

Dinsdag 28 Sep

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken

Woensdag 29 Sep

10:45 - 12:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Hoorcollege

Vrijdag 01 Oct

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 04 Oct

08:30 - 10:30
IP, HRM en communicatie
HRM + Communicatie
Type les
Hoorcollege
10:45 - 12:45
Metallurgy and recycling of metals
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:30 - 18:00
Safety and transportation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
18:15 - 19:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken

Dinsdag 05 Oct

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
10:45 - 12:45
IP, HRM en communicatie
IP
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:00
Capita selecta internationalisation: Plasmas for a sustainable society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Avondtraject_zelfstudie
Type les
Hoorcollege

Woensdag 06 Oct

08:30 - 10:30
Automation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Hoorcollege

Donderdag 07 Oct

08:30 - 10:30
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Applied polymer chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:45 - 15:45
Advanced analytical techniques
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Chemistry of food stuffs
Natasja Smeets
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 08 Oct

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Capita selecta crystallization in the farmaceutical industry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 11 Oct

08:30 - 10:30
IP, HRM en communicatie
HRM + Communicatie
Type les
Hoorcollege
10:45 - 12:45
Metallurgy and recycling of metals
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:30 - 18:00
Safety and transportation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
18:15 - 19:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken

Dinsdag 12 Oct

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 13 Oct

08:30 - 10:30
Automation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Hoorcollege

Donderdag 14 Oct

08:30 - 10:30
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Applied polymer chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 16:30
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Dagtraject
Type les
Hoorcollege
13:45 - 15:45
Advanced analytical techniques
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Chemistry of food stuffs
Natasja Smeets
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 15 Oct

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Capita selecta crystallization in the farmaceutical industry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
14:00 - 17:00
DFT and chemical reactivity
D2.18 (Building D) at VUB Campus Etterbeek
Type les
Hoorcollege
Campus
Vrije universiteit Brussel

Maandag 18 Oct

08:30 - 10:30
IP, HRM en communicatie
HRM + Communicatie
Type les
Hoorcollege
10:45 - 12:45
Metallurgy and recycling of metals
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:30 - 18:00
Safety and transportation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
18:15 - 19:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken

Dinsdag 19 Oct

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
10:45 - 12:45
IP, HRM en communicatie
IP
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 20 Oct

08:30 - 10:30
Automation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Hoorcollege

Donderdag 21 Oct

08:30 - 10:30
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Applied polymer chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 16:30
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Dagtraject
Type les
Hoorcollege
13:45 - 15:45
Advanced analytical techniques
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Chemistry of food stuffs
Natasja Smeets
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 22 Oct

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
14:00 - 17:00
DFT and chemical reactivity
D2.18 (Building D) at VUB Campus Etterbeek
Type les
Hoorcollege
Campus
Vrije universiteit Brussel

Maandag 25 Oct

08:30 - 10:30
IP, HRM en communicatie
HRM + Communicatie
Type les
Hoorcollege
10:45 - 12:45
Metallurgy and recycling of metals
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:30 - 18:00
Safety and transportation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
18:15 - 19:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken

Dinsdag 26 Oct

10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:00
Capita selecta internationalisation: Plasmas for a sustainable society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 20:00
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 27 Oct

08:30 - 10:30
Automation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Hoorcollege

Donderdag 28 Oct

08:30 - 10:30
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Applied polymer chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 16:30
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Dagtraject
Type les
Hoorcollege
13:45 - 15:45
Advanced analytical techniques
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Chemistry of food stuffs
Natasja Smeets
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 29 Oct

08:30 - 10:30
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Capita selecta crystallization in the farmaceutical industry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
14:00 - 17:00
DFT and chemical reactivity
D2.18 (Building D) at VUB Campus Etterbeek
Type les
Hoorcollege
Campus
Vrije universiteit Brussel

Woensdag 03 Nov

08:30 - 10:30
Automation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Hoorcollege

Donderdag 04 Nov

08:30 - 10:30
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Applied polymer chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 15:30
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Dagtraject
Type les
Hoorcollege
13:45 - 15:45
Advanced analytical techniques
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Chemistry of food stuffs
Natasja Smeets
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 05 Nov

08:30 - 10:30
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Capita selecta crystallization in the farmaceutical industry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
14:00 - 17:00
DFT and chemical reactivity
D2.18 (Building D) at VUB Campus Etterbeek
Type les
Hoorcollege
Campus
Vrije universiteit Brussel

Maandag 08 Nov

08:30 - 10:30
IP, HRM en communicatie
HRM + Communicatie
Type les
Hoorcollege
10:45 - 12:45
Metallurgy and recycling of metals
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:30 - 18:00
Safety and transportation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
18:15 - 19:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken

Dinsdag 09 Nov

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:00
Capita selecta internationalisation: Plasmas for a sustainable society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 10 Nov

08:30 - 10:30
Automation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Hoorcollege
16:00 - 18:00
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 12 Nov

14:00 - 17:00
DFT and chemical reactivity
D2.18 (Building D) at VUB Campus Etterbeek
Type les
Hoorcollege
Campus
Vrije universiteit Brussel

Maandag 15 Nov

08:30 - 10:30
IP, HRM en communicatie
HRM + Communicatie
Type les
Hoorcollege
10:45 - 12:45
Metallurgy and recycling of metals
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:30 - 18:00
Safety and transportation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
18:15 - 19:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken

Dinsdag 16 Nov

10:45 - 12:45
IP, HRM en communicatie
IP
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
12:45 - 18:30
Chemical reaction engineering
Bedrijfsbezoek Lanxess
Type les
Hoorcollege
13:45 - 18:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 17 Nov

08:30 - 10:30
Automation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Masterproef partim I: methodologische seminaries
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 15:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Hoorcollege

Donderdag 18 Nov

08:30 - 10:30
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Applied polymer chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 16:30
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Dagtraject
Type les
Hoorcollege
13:45 - 15:45
Advanced analytical techniques
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Chemistry of food stuffs
Natasja Smeets
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 19 Nov

08:30 - 10:30
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Capita selecta crystallization in the farmaceutical industry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
14:00 - 17:00
DFT and chemical reactivity
D2.18 (Building D) at VUB Campus Etterbeek
Type les
Hoorcollege
Campus
Vrije universiteit Brussel

Maandag 22 Nov

08:30 - 10:30
IP, HRM en communicatie
HRM + Communicatie
Type les
Hoorcollege
10:45 - 12:45
Metallurgy and recycling of metals
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:30 - 18:00
Safety and transportation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
18:15 - 19:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken

Dinsdag 23 Nov

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:00
Capita selecta internationalisation: Plasmas for a sustainable society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 24 Nov

08:30 - 10:30
Automation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Heterogenous catalysis
J&J online bedrijfsbezoek
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Homogenous catalysis
Virtueel bezoek J&J/online
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Donderdag 25 Nov

08:30 - 10:30
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Applied polymer chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 16:30
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Dagtraject
Type les
Hoorcollege
13:45 - 15:45
Advanced analytical techniques
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Chemistry of food stuffs
Natasja Smeets
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 26 Nov

08:30 - 10:30
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 11:45
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Capita selecta crystallization in the farmaceutical industry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
14:00 - 17:00
DFT and chemical reactivity
D2.18 (Building D) at VUB Campus Etterbeek
Type les
Hoorcollege
Campus
Vrije universiteit Brussel

Maandag 29 Nov

08:30 - 10:30
IP, HRM en communicatie
HRM + Communicatie
Type les
Hoorcollege
10:45 - 12:45
Metallurgy and recycling of metals
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:30 - 18:00
Safety and transportation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
18:15 - 19:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken

Dinsdag 30 Nov

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
10:45 - 12:45
IP, HRM en communicatie
IP
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 20:00
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 01 Dec

08:30 - 10:30
Automation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
12:30 - 18:00
Heterogenous catalysis
Bedrijfsbezoek BASF
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Dagtraject (Campus Drie Eiken)
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Avondtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 02 Dec

08:30 - 10:30
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Applied polymer chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 15:30
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Dagtraject
Type les
Hoorcollege
13:45 - 15:45
Advanced analytical techniques
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Chemistry of food stuffs
Natasja Smeets
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 03 Dec

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Capita selecta crystallization in the farmaceutical industry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
14:00 - 17:00
DFT and chemical reactivity
D2.18 (Building D) at VUB Campus Etterbeek
Type les
Hoorcollege
Campus
Vrije universiteit Brussel

Maandag 06 Dec

08:30 - 10:30
IP, HRM en communicatie
HRM + Communicatie
Type les
Hoorcollege
10:45 - 12:45
Metallurgy and recycling of metals
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:30 - 18:00
Safety and transportation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:15 - 19:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken

Dinsdag 07 Dec

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:00
Capita selecta internationalisation: Plasmas for a sustainable society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 08 Dec

08:30 - 10:30
Automation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Dagtraject (Campus Drie Eiken)
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 15:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Hoorcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Avondtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 09 Dec

08:30 - 10:30
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Applied polymer chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 16:30
Masterproef partim I: methodologische seminaries
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 15:45
Advanced analytical techniques
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Chemistry of food stuffs
Natasja Smeets
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Verkort traject (Stadscampus)
Type les
Seminarie/Werkcollege

Vrijdag 10 Dec

08:30 - 10:30
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Dagtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 18:00
Capita selecta crystallization in the farmaceutical industry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
14:00 - 17:00
DFT and chemical reactivity
D2.18 (Building D) at VUB Campus Etterbeek
Type les
Hoorcollege
Campus
Vrije universiteit Brussel

Maandag 13 Dec

08:30 - 10:30
IP, HRM en communicatie
HRM + Communicatie
Type les
Hoorcollege
10:45 - 12:45
Metallurgy and recycling of metals
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:30 - 18:00
Safety and transportation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:15 - 19:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken

Dinsdag 14 Dec

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
10:45 - 12:45
IP, HRM en communicatie
IP
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 15 Dec

08:30 - 10:30
Automation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Dagtraject (Campus Drie Eiken)
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 15:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Hoorcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Avondtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 16 Dec

08:30 - 10:30
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Applied polymer chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 16:30
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Dagtraject
Type les
Hoorcollege
13:45 - 15:45
Advanced analytical techniques
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Chemistry of food stuffs
Natasja Smeets
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Verkort traject (Stadscampus)
Type les
Seminarie/Werkcollege

Vrijdag 17 Dec

08:30 - 10:30
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Dagtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege
14:00 - 17:00
DFT and chemical reactivity
D2.18 (Building D) at VUB Campus Etterbeek
Type les
Hoorcollege
Campus
Vrije universiteit Brussel

Maandag 20 Dec

08:30 - 10:30
IP, HRM en communicatie
HRM + Communicatie
Type les
Hoorcollege
10:45 - 12:45
Metallurgy and recycling of metals
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:30 - 18:00
Safety and transportation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:15 - 19:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken

Dinsdag 21 Dec

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Chemometrics, lab accreditation and quality management
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:00
Capita selecta internationalisation: Plasmas for a sustainable society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 22 Dec

08:30 - 10:30
Automation
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Advanced molecular spectroscopy
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Capita selecta organic chemistry, incl. practical
Type les
Hoorcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Dagtraject_gemeenschappelijke les NW
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Avondtraject_gemeenschappelijke les NW op Campus Drie Eiken
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Dagtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Avondtraject_gemeenschappelijke les NW
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 23 Dec

08:30 - 10:30
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Applied polymer chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 16:30
Onderwijskunde 2: Leer- en leefomgevingen (1ste semester)
Dagtraject
Type les
Hoorcollege
13:45 - 15:45
Advanced analytical techniques
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Chemistry of food stuffs
Natasja Smeets
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 14 Feb

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 15 Feb

18:00 - 21:00
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 16 Feb

10:45 - 12:45
History of science and society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 16:30
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Dagtraject (Campus Drie Eiken)
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Avondtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 17 Feb

13:30 - 16:30
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Dagtraject
Type les
Hoorcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Verkort traject (Stadscampus)
Type les
Seminarie/Werkcollege

Vrijdag 18 Feb

13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Dagtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege

Maandag 21 Feb

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Woensdag 23 Feb

10:45 - 12:45
History of science and society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 16:30
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Dagtraject (Campus Drie Eiken)
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Avondtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 24 Feb

13:30 - 17:30
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Dagtraject
Type les
Hoorcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Verkort traject (Stadscampus)
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 22:00
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Avondtraject_Online via BBCU
Type les
Hoorcollege

Vrijdag 25 Feb

13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Dagtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege

Maandag 28 Feb

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 01 Mar

18:00 - 21:00
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 02 Mar

10:45 - 12:45
History of science and society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Dagtraject_gemeenschappelijke les NW
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Avondtraject_gemeenschappelijke les NW op Campus Drie Eiken
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Dagtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Avondtraject_gemeenschappelijke les NW
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 03 Mar

13:30 - 17:30
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Dagtraject
Type les
Hoorcollege

Maandag 07 Mar

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 08 Mar

18:00 - 20:00
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 09 Mar

10:45 - 12:45
History of science and society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 16:30
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Dagtraject (Campus Drie Eiken)
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Avondtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 10 Mar

13:30 - 16:30
Masterproef partim I: methodologische seminaries
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Verkort traject (Stadscampus)
Type les
Seminarie/Werkcollege

Vrijdag 11 Mar

13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Dagtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege

Maandag 14 Mar

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 15 Mar

18:00 - 21:00
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 16 Mar

10:45 - 12:45
History of science and society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 16:30
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Dagtraject (Campus Drie Eiken)
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Avondtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 17 Mar

13:30 - 16:30
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Dagtraject
Type les
Hoorcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Verkort traject (Stadscampus)
Type les
Seminarie/Werkcollege

Vrijdag 18 Mar

13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Dagtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege

Maandag 21 Mar

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 22 Mar

13:30 - 15:30
Onderwijskunde 4: School en maatschappij
Dagtraject
Type les
Hoorcollege
18:00 - 21:00
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 23 Mar

10:45 - 12:45
History of science and society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 16:30
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Dagtraject (Campus Drie Eiken)
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Avondtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 24 Mar

13:30 - 16:30
Masterproef partim I: methodologische seminaries
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Verkort traject (Stadscampus)
Type les
Seminarie/Werkcollege

Vrijdag 25 Mar

13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Dagtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege

Maandag 28 Mar

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 29 Mar

18:00 - 20:00
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Avondtraject
Type les
Hoorcollege
20:00 - 21:30
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Avondtraject_facultatief
Type les
Hoorcollege

Woensdag 30 Mar

10:45 - 12:45
History of science and society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Dagtraject_gemeenschappelijke les NW
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Avondtraject_gemeenschappelijke les NW op Campus Drie Eiken
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Dagtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Avondtraject_gemeenschappelijke les NW
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 31 Mar

13:30 - 15:30
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Dagtraject
Type les
Hoorcollege

Maandag 25 Apr

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 26 Apr

08:30 - 12:45
(Parallel) programmeren
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Middelheim
09:00 - 13:00
Supramolecular chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Ligand field theory
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
20:00 - 21:30
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Avondtraject_facultatief
Type les
Hoorcollege

Woensdag 27 Apr

10:45 - 12:45
History of science and society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim

Donderdag 28 Apr

08:30 - 12:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Masterproef partim I: methodologische seminaries
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Verkort traject (Stadscampus)
Type les
Seminarie/Werkcollege

Vrijdag 29 Apr

13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Dagtraject
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 18:00
Advanced inorganic materials
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 02 May

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 03 May

08:30 - 12:45
(Parallel) programmeren
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Middelheim
09:00 - 13:00
Supramolecular chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Ligand field theory
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 22:00
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 04 May

10:45 - 12:45
History of science and society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:45 - 18:00
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Donderdag 05 May

13:30 - 17:30
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Dagtraject
Type les
Hoorcollege

Vrijdag 06 May

13:45 - 18:00
Advanced inorganic materials
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 09 May

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 10 May

08:30 - 12:45
(Parallel) programmeren
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Middelheim
09:00 - 13:00
Supramolecular chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 17:30
Onderwijskunde 4: School en maatschappij
Dagtraject
Type les
Hoorcollege
13:45 - 18:00
Ligand field theory
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 22:00
Onderwijskunde 4: School en maatschappij
Avondtraject_Online via BBCU
Type les
Hoorcollege

Woensdag 11 May

10:45 - 12:45
History of science and society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:45 - 18:00
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Donderdag 12 May

08:30 - 12:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Masterproef partim I: methodologische seminaries
Type les
Seminarie/Werkcollege

Vrijdag 13 May

13:45 - 18:00
Advanced inorganic materials
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 16 May

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 17 May

08:30 - 12:45
(Parallel) programmeren
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Middelheim
09:00 - 13:00
Supramolecular chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Ligand field theory
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 20:00
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Avondtraject
Type les
Hoorcollege

Woensdag 18 May

10:45 - 12:45
History of science and society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:45 - 18:00
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Donderdag 19 May

13:30 - 15:30
Onderwijskunde 3:Onderwijstechnologie en innovatie
Dagtraject
Type les
Hoorcollege

Vrijdag 20 May

13:45 - 18:00
Advanced inorganic materials
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 23 May

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 24 May

08:30 - 12:45
(Parallel) programmeren
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Middelheim
09:00 - 13:00
Supramolecular chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Ligand field theory
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 25 May

10:45 - 12:45
History of science and society
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:45 - 18:00
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger