Voorbeeldrooster (deel 1) van de educatieve master chemie

Dit voorbeeldrooster toont toekomstige studenten hoe de lesweken er in grote lijnen uitzien. Dit rooster toont alle opleidingsonderdelen waaronder ook de keuzeopleidingsonderdelen die niet noodzakelijk deel uitmaken van een individueel programma.
Het voorbeeldrooster is steeds actueel, maar voor de start van het semester is het mogelijk dat nog niet alle lesactiviteiten ingepland zijn. Het reële uurrooster kan dus verschillen van dit voorbeeldrooster.

Studenten die ingeschreven zijn consulteren hun persoonlijk collegerooster altijd via hun SisA selfservice.

Dinsdag 24 Sep

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Chemical process engineering 1
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 27 Sep

13:45 - 18:00
Plasma modelling
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 30 Sep

13:45 - 15:45
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 01 Oct

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Chemical process engineering 1
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 02 Oct

13:45 - 18:00
Advanced magnetic resonance
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Donderdag 03 Oct

10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Milieu- en sociaal recht
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 04 Oct

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:00
Plasma modelling
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 07 Oct

13:45 - 15:45
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 08 Oct

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Chemical process engineering 1
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 09 Oct

13:45 - 18:00
Advanced magnetic resonance
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Donderdag 10 Oct

10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Milieu- en sociaal recht
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 11 Oct

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:00
Plasma modelling
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 14 Oct

13:45 - 15:45
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 15 Oct

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Klasmanagement
Type les
Hoorcollege
13:45 - 18:00
Chemical process engineering 1
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 16 Oct

08:30 - 10:30
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Advanced magnetic resonance
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Donderdag 17 Oct

10:45 - 12:45
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:45 - 15:45
Milieu- en sociaal recht
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 18 Oct

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Plasma modelling
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Zaterdag 19 Oct

09:00 - 16:30
Klasmanagement
Type les
Hoorcollege

Maandag 21 Oct

10:00 - 13:00
Capita selecta internationalisation: Natural product and tandem chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Capita selecta internationalisation: Natural product and tandem chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 22 Oct

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Klasmanagement
Type les
Hoorcollege
14:00 - 19:00
Capita selecta internationalisation: Natural product and tandem chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 23 Oct

08:30 - 12:45
Advanced magnetic resonance
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
14:00 - 19:00
Capita selecta internationalisation: Natural product and tandem chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Donderdag 24 Oct

10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
14:00 - 19:00
Capita selecta internationalisation: Natural product and tandem chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 25 Oct

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
14:00 - 19:00
Capita selecta internationalisation: Natural product and tandem chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 28 Oct

13:45 - 15:45
Milieu- en sociaal recht
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 29 Oct

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Klasmanagement
Type les
Hoorcollege
13:45 - 18:00
Chemical process engineering 1
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 30 Oct

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
08:30 - 10:30
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Advanced magnetic resonance
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Donderdag 31 Oct

10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:45 - 15:45
Milieu- en sociaal recht
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 04 Nov

13:45 - 15:45
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 05 Nov

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Klasmanagement
Type les
Hoorcollege
13:45 - 18:00
Chemical process engineering 1
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 06 Nov

13:45 - 18:00
Advanced magnetic resonance
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Donderdag 07 Nov

10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Milieu- en sociaal recht
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 08 Nov

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:00
Plasma modelling
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 12 Nov

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:00 - 18:00
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Klasmanagement
Type les
Hoorcollege

Woensdag 13 Nov

13:45 - 18:00
Advanced magnetic resonance
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Donderdag 14 Nov

10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Krachtige leeromgevingen
Type les
Hoorcollege
13:45 - 15:45
Milieu- en sociaal recht
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 15 Nov

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Plasma modelling
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Zaterdag 16 Nov

09:00 - 16:30
Klasmanagement
Type les
Hoorcollege

Maandag 18 Nov

08:30 - 12:45
Chemical process engineering 2
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 19 Nov

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
09:00 - 12:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 18:00
Chemical process engineering 2
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 20 Nov

13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 18:00
Advanced magnetic resonance
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 21 Nov

10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Krachtige leeromgevingen
Type les
Hoorcollege
13:45 - 15:45
Milieu- en sociaal recht
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Vrijdag 22 Nov

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:00
Plasma modelling
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 25 Nov

08:30 - 12:45
Capita selecta internationalisation: Applied inorganic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
09:30 - 12:30
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 15:45
Milieu- en sociaal recht
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 26 Nov

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
09:00 - 12:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 18:00
Capita selecta internationalisation: Applied inorganic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 27 Nov

08:30 - 12:45
Advanced magnetic resonance
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 18:00
Capita selecta internationalisation: Applied inorganic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 28 Nov

10:45 - 12:45
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
13:30 - 16:30
Krachtige leeromgevingen
Type les
Hoorcollege
13:45 - 18:00
Capita selecta internationalisation: Applied inorganic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Vrijdag 29 Nov

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Capita selecta internationalisation: Applied inorganic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 02 Dec

08:30 - 12:45
Chemical process engineering 2
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
09:30 - 12:30
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 15:45
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 03 Dec

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Chemical process engineering 2
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 04 Dec

13:45 - 18:00
Advanced magnetic resonance
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Donderdag 05 Dec

10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Krachtige leeromgevingen
Type les
Hoorcollege
13:45 - 15:45
Milieu- en sociaal recht
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Vrijdag 06 Dec

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
13:45 - 18:00
Plasma modelling
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 09 Dec

09:30 - 12:30
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 10 Dec

08:30 - 13:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
09:00 - 12:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 18:00
Chemical process engineering 2
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 11 Dec

13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 18:00
Advanced magnetic resonance
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 12 Dec

10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Krachtige leeromgevingen
Type les
Hoorcollege
13:45 - 15:45
Milieu- en sociaal recht
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Vrijdag 13 Dec

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Drie Eiken
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Plasma modelling
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 16 Dec

09:30 - 12:30
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 17 Dec

08:30 - 10:30
Chemical reaction engineering
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
09:00 - 12:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 18:00
Chemical process engineering 2
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 18 Dec

08:30 - 10:30
Physical organic chemistry
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 18:00
Advanced magnetic resonance
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 19 Dec

10:45 - 13:15
Academic Literacies for Scientists
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Dynamic processes at surfaces
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Milieu- en sociaal recht
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Vrijdag 20 Dec

08:30 - 10:30
Homogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
10:45 - 12:45
Heterogenous catalysis
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Plasma modelling
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 10 Feb

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
09:30 - 12:30
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 13 Feb

18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Maandag 17 Feb

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
09:30 - 12:30
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 18 Feb

09:00 - 12:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:30 - 16:30
School, beleid en maatschappij
Type les
Hoorcollege
18:00 - 21:00
School, beleid en maatschappij
Type les
Hoorcollege

Woensdag 19 Feb

13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 20 Feb

18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Maandag 24 Feb

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
09:30 - 12:30
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 25 Feb

09:00 - 12:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:30 - 16:30
School, beleid en maatschappij
Type les
Hoorcollege
18:00 - 21:00
School, beleid en maatschappij
Type les
Hoorcollege

Woensdag 26 Feb

18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 27 Feb

18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Maandag 03 Mar

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 04 Mar

09:00 - 12:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Woensdag 05 Mar

13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 06 Mar

18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Maandag 10 Mar

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 11 Mar

09:00 - 12:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Woensdag 12 Mar

13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 13 Mar

18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Maandag 17 Mar

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
09:30 - 12:30
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 20 Mar

18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Maandag 24 Mar

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
09:30 - 12:30
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 25 Mar

13:30 - 16:30
School, beleid en maatschappij
Type les
Hoorcollege
18:00 - 21:00
School, beleid en maatschappij
Type les
Hoorcollege

Maandag 31 Mar

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
09:30 - 12:30
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Vrijdag 04 Apr

08:30 - 12:45
(Parallel) programmeren
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 18:00
Advanced inorganic materials
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 22 Apr

09:00 - 12:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
10:45 - 12:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Ligand field theory
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 23 Apr

13:30 - 16:30
Vakdidactiek biologie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 15:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek chemie met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Donderdag 24 Apr

08:30 - 12:45
(Parallel) programmeren
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Middelheim
13:45 - 15:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 25 Apr

08:30 - 12:45
(Parallel) programmeren
Type les
Seminarie/Werkcollege
13:45 - 18:00
Advanced inorganic materials
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 28 Apr

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
09:30 - 12:30
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM
Type les
Seminarie/Werkcollege
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 29 Apr

10:45 - 12:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Ligand field theory
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 30 Apr

13:45 - 15:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 05 May

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
09:30 - 12:30
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen
Type les
Seminarie/Werkcollege

Dinsdag 06 May

10:45 - 12:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:30 - 16:30
School, beleid en maatschappij
Type les
Hoorcollege
13:45 - 18:00
Ligand field theory
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
18:00 - 21:00
School, beleid en maatschappij
Type les
Hoorcollege

Donderdag 08 May

08:30 - 12:45
(Parallel) programmeren
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Middelheim
13:45 - 15:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 09 May

13:45 - 18:00
Advanced inorganic materials
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 12 May

08:30 - 10:30
(Parallel) programmeren
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Middelheim
10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 13 May

10:45 - 12:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Ligand field theory
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 14 May

10:45 - 12:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Donderdag 15 May

08:30 - 12:45
(Parallel) programmeren
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Middelheim
13:45 - 15:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 16 May

13:45 - 18:00
Advanced inorganic materials
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Maandag 19 May

10:45 - 12:45
Modern electrochemical analysis, incl. sensors
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 15:45
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
16:00 - 18:00
Hydrodynamica
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Dinsdag 20 May

10:45 - 12:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger
13:45 - 18:00
Ligand field theory
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Woensdag 21 May

10:45 - 12:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Donderdag 22 May

08:30 - 12:45
(Parallel) programmeren
Type les
Seminarie/Werkcollege
Campus
Campus Middelheim
13:45 - 15:45
Advanced LC-MS
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger

Vrijdag 23 May

13:45 - 18:00
Advanced inorganic materials
Type les
Hoorcollege
Campus
Campus Groenenborger