Educatieve master in de wetenschappen en technologie: chemie
Academiejaar :

Modeltraject over twee jaar

Component leraarschap: jaar 1

Je volgt 31 studiepunten in het eerste deel van je master.

Onderwijskundige concepten 1A3sp1e sem.
Colpaert, Jozef
Smits, Tom
Struyf, Elke
Onderwijskundige concepten 1B3sp2e sem.
Colpaert, Jozef
Struyf, Elke
Schelfhout, Wouter
Onderwijskundige concepten 23sp2e sem.
Colpaert, Jozef
Smits, Tom
Struyf, Elke
Schelfhout, Wouter
 

Je kiest de vakdidactiek met oefenlessen chemie. Daarnaast kies je ook voor een bijkomende vakdidactiek of voor het profileringsvak STEM.

Vakdidactiek biologie met oefenlessen6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vakdidactiek chemie met oefenlessen6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vakdidactiek engineering en technologie met oefenlessen6sp1e+2e sem
Goovaerts, Leen
Vakdidactiek fysica met oefenlessen6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vakdidactiek informatica met oefenlessen6sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
Vakdidactiek PAV-MAVO met oefenlessen6sp1e+2e sem
Vakdidactiek wiskunde met oefenlessen6sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
Profileringsvak met praktijkoefeningen: STEM6sp1e+2e sem
Pinxten, Annie
Vandervieren, Ellen
Goovaerts, Leen
 

Je kiest de Groeistage chemie.

Groeistage biologie5sp2e sem.
Pinxten, Annie
Groeistage chemie5sp2e sem.
Pinxten, Annie
Groeistage engineering en technologie5sp2e sem.
Goovaerts, Leen
Groeistage fysica5sp2e sem.
Pinxten, Annie
Groeistage informatica5sp2e sem.
Vandervieren, Ellen
Groeistage wiskunde5sp2e sem.
Vandervieren, Ellen
Groeistage PAV-MAVO5sp2e sem.
NNB, -
 

Je kiest uit onderstaande lijst een tweede groeistage die aansluit bij je tweede vakdidactiek. Als je geen tweede vakdidactiek hebt gekozen dan kies je groeistage 2 chemie.

Groeistage 2 biologie5sp2e sem.
Pinxten, Annie
Groeistage 2 chemie5sp2e sem.
Pinxten, Annie
Groeistage 2 engineering en technologie5sp2e sem.
Goovaerts, Leen
Groeistage 2 fysica5sp2e sem.
Pinxten, Annie
Groeistage 2 informatica5sp2e sem.
Vandervieren, Ellen
groeistage 2 wiskunde5sp2e sem.
Vandervieren, Ellen
Groeistage 2 PAV-MAVO5sp2e sem.
NNB, -
 

Component leraarschap: jaar 2

Je volgt de profileringsstage in het tweede deel van je master.

Profileringsstage5sp2e sem.
Struyf, Elke
 

Verplicht stamvak gemeenschappelijk voor elke afstudeerrichting

Je volgt onderstaande 6 studiepunten in het tweede deel van je opleiding.

History of science and society6sp2e sem.
De Munck, Bert
Soens, Tim
 

Verplichte module chemie

Je volgt 24 studiepunten.

Advanced analytical techniques3sp1e sem.
Janssens, Koen
Applied polymer chemistry3sp1e sem.
Eevers, Walter
Chemical reaction engineering3sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Chemometrics, lab accreditation and quality management3sp1e sem.
De Waele, Johan
Dynamic processes at surfaces3sp1e sem.
Neyts, Erik
Heterogenous catalysis3sp1e sem.
Cool, Pegie
Buskens, Philip
Homogenous catalysis3sp1e sem.
Maes, Bert
Das, Shoubhik
Safety and transportation3sp1e sem.
De Waele, Johan
 

Keuzelijst chemie

Je kiest 30 studiepunten uit onderstaande lijst.

Academic Literacies for Scientists3sp1e sem.
Van Hout, Tom
Advanced inorganic materials3sp2e sem.
Cool, Pegie
Advanced LC-MS3sp2e sem.
Lemiere, Filip
Advanced molecular spectroscopy6sp1e sem.
Johannessen, Christian
Advanced magnetic resonance6sp1e sem.
Van Doorslaer, Sabine
Automation3sp1e sem.
Verschaeren, Jan
Biotechnologie3sp1e sem.
Baggerman, Geert
Capita selecta crystallization in the farmaceutical industry3sp1e sem.
Collas, Alain
Capita selecta internationalisation: Applied inorganic chemistry3sp1e sem.
Potgieter, Herman
Capita selecta internationalisation: Natural product and tandem chemistry3sp1e sem.
Orru, Romano
Capita selecta internationalisation: Plasmas for a sustainable society3sp1e sem.
van de Sanden, Richard
Capita selecta organic chemistry, incl. practical6sp1e sem.
Maes, Bert
Das, Shoubhik
Capita selecta: X-ray analysis and analytical imaging6sp1e sem.
Janssens, Koen
Chemical process engineering 13sp1e sem.
Baets, Herman
Chemical process engineering 23sp1e sem.
Baets, Herman
Chemistry of food stuffs3sp1e sem.
Thijs, Liesbet
DFT and chemical reactivity3sp1e sem.
De Proft, F.
Experimentele technieken: optica en laserspectroscopie3sp2e sem.
Wenseleers, Wim
Hydrodynamica3sp2e sem.
Partoens, Bart
IP, HRM en communicatie3sp1e sem.
Smekens, Anne
Bosman, Martin
Luys, Marie-José
Ligand field theory3sp2e sem.
Blockhuys, Frank
Medicinal chemistry3sp1e sem.
Ballet, Steven
Metallurgy and recycling of metals3sp1e sem.
Claessens, Serge
Milieu- en sociaal recht3sp1e sem.
Vanoeteren, Carine
Reyniers, Kelly
Modern electrochemical analysis, incl. sensors3sp2e sem.
De Wael, Karolien
(Parallel) programmeren3sp2e sem.
Cuyt, Annie
Physical organic chemistry3sp1e sem.
Blockhuys, Frank
Plasma modelling6sp1e sem.
Bogaerts, Annemie
Supramolecular chemistry3sp2e sem.
Dehaen, Wim
 

Masterproef

Je volgt een masterproef voor 24 studiepunten in het tweede deel van je master.

Masterproef partim I: methodologische seminaries3sp1e+2e sem
Vandervieren, Ellen
Masterproef partim II: Scriptie18sp2e sem.
Colpaert, Jozef
Pinxten, Annie
Simons, Mathea
Smits, Tom
Vandervieren, Ellen
Struyf, Elke
Meeus, Wil
Schelfhout, Wouter
Cuyvers, Katrien
Casteleyn, Jordi
Bauwens, Michaël
Goovaerts, Leen
Masterproef partim III: Praktijktoepassing (1ste sem + 2de sem)3sp1e+2e sem
NNB, -